Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Builder / Eventer - PRIJATY

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Builder / Eventer - PRIJATY

    Ahoj moje meno je Adrian a herne Bujak :). Chcel by som poprosit o prava Eventera alebo Buildera. Rad by som prilozil obrazky ale nechce mi ich uplodnut na forko. Mam par eventov. 1:The Dropper ktory si mozere vyskusat na /Warp dropper su tam 2 dropperi a ten 1 je mega tazky. (neodporucam ho) 2 je easy/normal.
    2:Survival-PvP. Je event ktori funguje ako pvp arena ale trosku inym sposobom. Hraci budu spawnuty do areny a maju v cheastkach veci.(nahodne) maju nazbierat co najviac veci a bojovat. (veci su schovane aj po mape) Event je na /warp BujakEvent. 3: Su dostihy ktore nie su 100% doriesene.(kazdy kon ma ine vlastnosti a blbo sa hlada taky ktory ma rovnake a aj ked sa najde nemoze nahno nasadnut kazdý. 4: 4BOJ ktorý sa prave dokoncuje :)

    To su vsetky Eventy ktore mam postavene a rozostavane. Niečo o mne. Hrajem csko/kotelnu uz asi 4 roky a MC kotelnu hrajem od MC verzie 1.3.

    To je vsetko.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Builder / Eventer

    Jsem pro, jak eventer.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Builder / Eventer

    Eventer jo...na serveru si často
    Jinak nežádal/nechtěl sis žádat o práva na csko?

    Ještě poslední dotaz, jestli máš nějaký event, který si vymyslel sám.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Re: Builder / Eventer

    Prava na csko som neziadal.(nemam ho na steam). A vlastny event. Snazim sa vymyslat vlastne. Ten dropper som staval sa nic som neokopiroval ale ako dopper je vseobecne znami. Survival-PVP som postavil podla svojho ale uz ho niekto postavil cize to nie je moj napad. 3: Dostihy to iste. A 4BOJ som nikde nevidel. Stavam to preto lebo to je dobry napad ale tiez su tam mensie komplikacie.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Builder / Eventer

    gratuluji admine

    Pokyny a důležité informace ti pošlu do PM ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •