Zobrazit výsledek ankety: Chceš rank na furiene ?

Hlasující
37. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano , neviem bez ranku žiť

    8 21.62%
  • Nie , rank mi kazí pôžitok z hry

    29 78.38%
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 57

Téma: Rank !

  1. #31

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Rank !

    Súhlas :-)

  2. #32
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Rank !

    taky bych byl pro aby na dvou serverech nebyl rank.... kdo bude chtít hrát for fun může jít na f4 a f5 a kdo si chce zahrát na rank at jde na f1,f2,f3

  3. #33

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Rank !

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Jasnovědec? Pochybuju o tomhle tvrzení. Aspoň bych ten rank omezil na 3 servery a 2 nechal bez ranku, radši bych si normálně zahrál na 2 serverech než na 1.
    Ak by niekde rank ostal niekde ostal, tak by ludia chodili iba tam
    Nevidim dovod na to, aby bol F5 bez ranku, vzdy mi to prislo cudne a zbytocne
    Ludom, ktory na rank nehraju je to jedno a ti, ktori nanho hraju tam nepojdu

    Z coho som ja otraveny je vecny plac po kazdej smrti, kolko komu ktory "lamak" zobral kolko bodov, kde kempi a co ja viem co...
    Pozrite si chatlog z furienu 5, casto tam niekto nechape, preco tam nie je rank alebo nadava, ze tu mu to ide, lebo tu nie je rank alebo ze este ze tu nie je rank, ked to tak lami

    Ten rank ma + aj -, no ako o tom uz dlhsie rozmyslam, lepsie by bolo uvazovat, ako zamedzit tym problemom, ktore ludom vadia nez rusenim ranku, aby sa zachovali tie klady...
    Napriklad vacsia motivacia niekedy hrat lepsie, hrat dlhsie a vratit sa na server atd.

    Je avizovana zmena - povolena zmena nicku len raz za 5 minut, aby typci nesetrili na plnu vybavu a potom si tu svoju bodku za nickom nedali prec...

  4. #34
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Rank !

    Citovat Původně založeno ViRPo Zobrazit příspěvky
    Ak by niekde rank ostal niekde ostal, tak by ludia chodili iba tam
    Nevidim dovod na to, aby bol F5 bez ranku, vzdy mi to prislo cudne a zbytocne
    Ludom, ktory na rank nehraju je to jedno a ti, ktori nanho hraju tam nepojdu

    Z coho som ja otraveny je vecny plac po kazdej smrti, kolko komu ktory "lamak" zobral kolko bodov, kde kempi a co ja viem co...
    Pozrite si chatlog z furienu 5, casto tam niekto nechape, preco tam nie je rank alebo nadava, ze tu mu to ide, lebo tu nie je rank alebo ze este ze tu nie je rank, ked to tak lami

    Ten rank ma + aj -, no ako o tom uz dlhsie rozmyslam, lepsie by bolo uvazovat, ako zamedzit tym problemom, ktore ludom vadia nez rusenim ranku, aby sa zachovali tie klady...
    Napriklad vacsia motivacia niekedy hrat lepsie, hrat dlhsie a vratit sa na server atd.

    Je avizovana zmena - povolena zmena nicku len raz za 5 minut, aby typci nesetrili na plnu vybavu a potom si tu svoju bodku za nickom nedali prec...
    Ať si je rank klidně na 5, já se dál snažit s tím něco udělat přestávám. Dost mě to sere, ale co s tím udělám. Ať se někteří lidé potom nediví že tam nechcu moc chodit, protože nehodlám z cska stále odcházet po 10 minutách hry nasranej. Pokusím se trochu na ně přitvrdit, ale ani to se mi nechce, jsem prostě línej.

    Peas

  5. #35
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Rank !

    Taky si myslim že rank davat pryč je blbost, má svoje + i svoje - o tom žádná, jen mě zaraží že se nick muže měnit po 5 minutach, proč se to neudělalo dřív.Reset ranku na furienu by určitě prospěl a pak by bylo jasné kdo v tom ranku má být a kdo ne..

  6. #36
    Pokročilý člen Avatar uživatele MeNtOs :D :P
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Nitra Furien
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Rank !

    Hej a čo keby ste resetovali rank určite by potom nič proti tomuto návrhu nemali.Ciper v tomto s tebou úplne súhlasím (reset rank).

  7. #37
    Pokročilý člen Avatar uživatele MeNtOs :D :P
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Nitra Furien
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Re: Odpověď: Rank !

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Kemp je maličkost, o to se dokážu postarat, ale jde o to jejich chování, o ty nadávky apod.
    Euste chování je kvúli vekové kategorii a kemp zato by som ban nedaval skor by som zmenil adrenalin z 120 na 80´procent :) :)

  8. #38
    Pokročilý člen Avatar uživatele MeNtOs :D :P
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Nitra Furien
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Rank !

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Jasnovědec? Pochybuju o tomhle tvrzení. Aspoň bych ten rank omezil na 3 servery a 2 nechal bez ranku, radši bych si normálně zahrál na 2 serverech než na 1.
    Euste tak jenom pochybuj, kdyz se zrusí rank tak mnoho lidi z furienu odjede na gamesites a other servers :) :) Skor by som dal reset ranku tak by meli sanci nekempit a dostat se do TOPKY

  9. #39
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Re: Rank !

    to píšeš jen proto že tě Login předběhl v ranku? :D

  10. #40

    Odpověď: Re: Odpověď: Rank !

    Citovat Původně založeno MeNtOs :D :P Zobrazit příspěvky
    Euste chování je kvúli vekové kategorii a kemp zato by som ban nedaval skor by som zmenil adrenalin z 120 na 80´procent :) :)
    Nič proti tebe, ale na serveri tiež niesi svätec čo nenapiše ani jednu nadavku
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  11. #41
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Rank !

    dostal jsem takový nápad.. hodně lidí po ubrání knifem u ct tak změní nick... myslím že by se nicky mohl měnit bez nějakého omezení.. ale jakmile ho hitnou jednou knifem tak si nebudou moc změnit nick díky Leveange

  12. #42
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Rank !

    To je zbytečné a moc komplikované. Nechal bych to takhle.

  13. #43
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Rank !

    takhle to právě že není ono nick si můžeš změnit jen jednou za 5 minut,a důvod je (kvůli ranku) trošku blbé ne? dal bych to jak jsem psal.

  14. #44
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    To bych rád věděl
    Příspěvky
    135

    Odpověď: Rank !

    Citovat Původně založeno Leveange Zobrazit příspěvky
    dostal jsem takový nápad.. hodně lidí po ubrání knifem u ct tak změní nick... myslím že by se nicky mohl měnit bez nějakého omezení.. ale jakmile ho hitnou jednou knifem tak si nebudou moc změnit nick díky Leveange
    Komplikované a zbytečné jak psal Does

  15. #45
    Pokročilý člen Avatar uživatele MeNtOs :D :P
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Nitra Furien
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Re: Odpověď: Rank !

    Citovat Původně založeno :Del!k.: :P vole Zobrazit příspěvky
    Nič proti tebe, ale na serveri tiež niesi svätec čo nenapiše ani jednu nadavku
    Delik no jo máš pravdu ale jen proto že kempí. :) :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •