Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 59

Téma: inline - pampeliška

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    66

    inline - pampeliška

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem _______________________________
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Wallhack Aimbot'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:328093466'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '62.197.222.11'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] =======================================


    Poznamka:


    inline Poprosil by som o Unbann nejaky tupy admin si da dovod ze WH AB pritom som nic nemal este mapu predtym som hral s druhymi adminmi a vsetko v pohode dik za skoru odpoved
    Naposledy upraveno inline; 06-02-14 v 15:46.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: inline

    hh, tak konečne príšlo aj na teba ? :) ja som ťa už spectoval hodne dlhú dobu ale vždy som mal tak jeden čas, tak si si konečne nedal pozor.. GJ pindoure :) hoď sem to demíčko.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: inline

    Chtělo by se to uklidnit a omezit zbytečné narážky na admina. Hráli jsme nuke a johny mi říkal, že se mu nezdáš jestli se na tebe taky nemrknu, ale mapa právě končila a já jsem musel jít pryč. Hraju teď po delší pauze, takže tě ani z MP neznám a nevím jak hraješ. Nic to nemění na tom, že si počkáme na demo od kopretiny.

    \\E:
    Myslím, že se většina shodnem, že to WH tam není. Co se týče AB, chybí mi tam ostatní příznačné projevy, takže je pravděpodobné, že tohle dělá rukou (ostatně u awp je to poměrně běžné). U takového nejednoznačného projevu by měla zaznamenána střelba i z jiných zbraní, která by napověděla. Na základě dema bych nebanoval.
    Naposledy upraveno 3necky; 07-02-14 v 10:01.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: inline

    Demo som kukol, a tiež to vidím na to AB. takto proste normálnemu hráčovi cross necuká, a nakoľko som ťa už 100x spectoval a nikdy ti to nerobilo tak som si istý že si zapol a nedal si pozor.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: inline - pampeliška

    LOL ste normalny ? :D v zivote som ziadny hack nepouzil a som nasrany skrz to ze nepouzivam a zacne tu davat niekto na mna ze mam kody to dokaze nasrat a trepe sa mi asi preto lebo starnem : ? :D a trasu sa mi ruky cela vec dpc kkt nemam ziadne AB to ako z dema neviete vycitat alebo co ? kebyze mam wh a ab tak by som inak hral a ne takto nepotrebujem ziadne kody aby som ta dal dole takze cakam na ten unbann dik.

    A este z F7 ked sa opytat ja nwm barz koho aj adminov kazdy ma spectoval nic som nemal dpc nasrany riadne kkt clovek si chce zahrat odreagovat sa trochu a dostane takyto bann za nic dpc ze dal som jedneho dvoch cez stenu bednu hlavu dostal a hend je to WH ab ne ?

    normalne seci doradu jak ste tu mozete spectovat napojim sa a uvidis podla dema ze budem hrat rovnako dpc a uvidis ptm ci budem mat nejake kody a uz by som rad mal unbann dik

    A jak si poyrem to moje demo posli link na prehravac dik nech sa pozrem na to WH AB ked tak silno dedukujete
    Naposledy upraveno ZEUS; 06-02-14 v 18:31.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Hajjas
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Trenčín SVK
    Příspěvky
    740

    Odpověď: inline - pampeliška

    ja si myslím, že ban oprávnený


    schranz http://www.youtube.com/watch?v=6KZSyYGxf6M
    ---------------------------------------------------
    "I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat"
    ---------------------------------------------------
    cheaterov mi môžete hlásiť(písať) na steame ;) ..kto nemá steam, píšte cez !
    ..vždy napíšte nick cheatera!

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: inline - pampeliška

    inline - používej tlačítko EDIT vpravo dole

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: inline - pampeliška

    Bann opravneny ? zaco ? ze som dostal ban za nic ? zato ze nepouzivam kody alebo co ? TRosku chore na h lavu dostat bann za WH a AB ked ziadne nemam . Zato ze hram dlhsiu dobu cs a viem derovat to je wh ? ze sa viem trafit do hlavy to je AB ? Otvor oci uz ti na mobil enatocim normalne video dpc normalne ako vzdy hravam a neuvidis ani prd na monitore lebo WH ti ukazuje kdo je kde asi ne ? .. Pekna spravodlivost DAT mi bann za NIC ze nic nemam a tam nejaky prosi o unbann co pouzival cheaty a prosika tam ze uz to neurobi a dostane unbann kde sme dpc . Fakt nervy mam nan toto dpc kkt vsak ked spectuje musi vidiet ze ma ten clovek nieco ne dpc TI natocim na mobile ZE prd mam som staihol zo stranky csko a odvtedy tak hram bez kodov dpc a ten cross mam nadstaveny v nadstavenia si daj na jump koleckom hore a duck kolecko dole a ked chodim tak to pouzivam stale pouzi rozum OMG vyskusaj si to dpc a cakam stale na UNbann " XY adminov hralo somnou proti spectovalo ma nic proste nemam stale rovnako hram dpc zato ze viem podla zvuku kdo kde je uz mam WH ?_

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: inline - pampeliška

    ty jsi vylezl z polepšovny že máš takovej slovník a musíš psát stokrát kokot čurák píča atd ?
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: inline - pampeliška

    Prestan urazat na moju osobu ja na teba nepicujem a ked som nasrany tak picujes stale v kazdej vete co to ma spolocne stym mojim fail bannom tam skor to ries ze si mi dal bann za nic a to je dost podstatnejsie natocil som video stym crosoom co sa jozefovi nepacilo Normalne mozes spectovat ma od rana do vecera stale rovnako hrajem a bez kodov to by uz aj slepemu by doslo daj ten unbann a natocim ti z mapy ekd normalne hram kebyze mam kody tak sa tam asi ukaze ze mam wh alebo nieco podobne nemal som nikdy kody tak newm co sa ukaze na monitore ! toto skor ries a nie moj slovnik !

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: inline - pampeliška

    Takže jsi nevylezl z polepšovny ale jsi feťák teda ? Protože podle mě jsi buď duševně zaostalej nebo feťák, protože já tě tu neurážim, ale tys mi tu napsat stokrát dopiči, kokot, čurák atd.....takže jsem slepej ?
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: inline - pampeliška

    Si psychicky normalny ci co ? ja hresim ked som nasrany nasrany som preto lebo si mi dal bann za nic ! tam otvor oci a s ocami to bolo mierene na josepha ked on vidi ze to je AB a pritom je admin hambil by som sa zato nerozoznat skill od hacku kebyze mam ab davam stale hlavy a ty ries problematiku bannu a ne moje hresenie prestan ma urazat ta upozornujem uz druhy krat ! a ries ten bann ktory si mi dal za NIC PRECITAJ si to este raz NIC dokazes to pochopit ci ako ? zato ze som ta dal alebo tvojho kamosa alebo niekoho cey stenu bednu tak mam hned kody ? kazdy normalny hrac by ta tu vysmial a hlavne tii ktori ma poznaju z z7g kludne sa opytaj: Mr2ky, ninja , klx , adminov britny ta si ma moc uz nepamata ale ja ju hej dalej ma spectoval xy adminov a kazdy povedal ye nic nemam ale zrazu je tu nejaka retardovana afera ze on ma to a to a dalsi mu to prikyvne RIES TO a poprosil by som uz ten UNBANN DIK

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Hajjas
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Trenčín SVK
    Příspěvky
    740

    Odpověď: inline - pampeliška

    dajte mu ban aj na forku!
    takýchto tu nepotrebujeme..


    schranz http://www.youtube.com/watch?v=6KZSyYGxf6M
    ---------------------------------------------------
    "I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat"
    ---------------------------------------------------
    cheaterov mi môžete hlásiť(písať) na steame ;) ..kto nemá steam, píšte cez !
    ..vždy napíšte nick cheatera!

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: inline - pampeliška

    by M2rky:
    Citovat Původně založeno Mr2ky
    Inline ma poprosim ako "hlas ľudu", nech sa mu na to pozriem a mám sa vyjadriť, je predsa teraz v kríze a nedokáže presadiť svoju nevinu. Ako bývalí admin (verne/neverte) mám ceľkom hojné skúsenosti ... pozrel som si demo inline.dem, ale 1. WH tam určite nie je. Za 4 kolá ktoré boli natočené Inline zabil náhodou 1 hráča cez stenu a 1 hráča cez krabicu, ale to dieruje každý a skoro každé kolo - je to čas myslím 8:31 ... všetký ostatné časy sa ako WH nedajú porovnať, lebo striela uplne mimo, ani len netuší že hráč tam nie je, netuší že hráč medzičasom zmenil pozíciu, netuší že tam niekto beží atď. Je pravda že mu to zvláštne trhá, ale z toho ho to nerobí cheatera. Pokial viem (aj v mojom WH/AB čo mám v PC pre prezeranie diem) mi trhá crosshair až keď vidím nepriatela, nie ked je za stenou, nevravím že to nemôže byť ... ale jemu to trhá stále aj ked nikoho nevidí, striela po svojích a pod. Napr. čas 7:41 Inline uvidí nepriatelov, vystrelí, ale cross mu trhe uplne mimo, tak isto čas 7:44, myslím že pri AB by mu cross trhlo na protihráča. V čase 8:37 mu to trhá cez stenu. Môže to byť malým FPS, nakoľko to uvádza aj v chate admin pri natáčaní. Inline je čistý, hrám s ním asi 4 roky, nie je to dieťa, aj keď občas :) Nemal by prečo cheatovať, hrá tu dlho. A ten cross, je proste iba jeho trhanie rukov, alebo malé FPS, alebo rate. Ďakujem a opravdelnujem sa za písanie do Unbanu, ale nedalo mi to a Inline by sa mal upokojiť a ospravelniť. Mr2ky
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •