Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 52

Téma: Chh - PŘIJATÝ

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Chh

    jednoznacne PRE
    + aktivita
    + hlasenia - vsetko u mna baned
    + povie veci na rovinu

  2. #17
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Chh

    Na dustu2 jsme se potkávali a potkáváme a nevybavuju si s tebou problém, snad jsme párkrát i v klidu komunikovali.
    Jediný problém s tebou bych měl na fóru. Je pravda, že jsi odcházel v docela vyhrocené době, ale za poslední čas se mi zdá situace v admin fóru vyčištěná a pohodová a takový status quo si dám líbit.
    Jako CHH jsem PRO ale nechci vidět, že si v krátké době "pořídíš" full blown práva, alespoň do doby než k tomu bude obecný koncensus...


  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Chh

    Co bolo to bolo každý si zaslúži druhu šancu.. Ja osobne nemám s tebou problém,čo si myslím tak ani ty né :D .. Si v pohode...Jak som sa zaujímal o 1.6 tak si mi hlásil a všetko banned...Rekneš všecko na rovinu a nezakrývaš svoj názor...verím ti že takú <-> jak si spravil tak už nespravíš ,šak už ti ťahá na 40 :D:D


    Aj ked sa možno to moje PRO nebude brať do úvahy tak ti dávam určite PRO

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Dík za ty vaše pro, cením si toho

    Tvl, Džízs, nikdo mě neumí tak znejistit jak ty, já už hezkej pár týdnů mám komplexy z toho, že už nejsem náctiletej, a ty mi napišeš, že mi tahá na 40 :D

    E: Dík moc Eustraliene
    Naposledy upraveno Toy; 08-02-14 v 21:07.

  5. #20
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Chh

    Jiřího znám, kody pozná(sám je používá), i mě za minulejch dob hlásil a vše banned.Pro

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Chh

    AFkem jsi neprolezl těsně tak to správně zkoušíš veřejně neb tady zřejmě uspěješ.Chytré avšak jakožto že jsi stojím za svým názorem který určitě znáš, protože tu máš známé v AT kteří ti vynesou co je třeba(rád bych se v tomto mýlil) dovoluji si trvat na svém malém bezvýznamném ne

  7. #22

    Odpověď: Chh

    určitě každý zná můj názor, když jsem ho navrhoval v tom AF :) PROti
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Chh

    Citovat Původně založeno PRAETORIAN Zobrazit příspěvky
    AFkem jsi neprolezl těsně tak to správně zkoušíš veřejně neb tady zřejmě uspěješ.Chytré avšak jakožto že jsi stojím za svým názorem který určitě znáš, protože tu máš známé v AT kteří ti vynesou co je třeba(rád bych se v tomto mýlil) dovoluji si trvat na svém malém bezvýznamném ne

    Poprosil bych tě, aby si tu ze mě nedělal nějákýho "kolaboranta" co někoho bombarduje s tím, aby mu vynesl něco z AF. AF už mě nezajímá hodně dlouho dobu, od doby, co jsem zde složil práva a ani o něj zajem mít nehodlám, akorat jsem se díky tomu dostal do kaše. Myslím, že takových lidí tu je ( bohužel ) dost, ale já mezi ně rozhodně nepatřím, v tom se pekelně mýlíš . . zajímal jsem se pouze o to, kdo mi co napsal k mojí žadosti, abych byl v obraze, nic víc . . myslím, že na tom není nic špatnýho, ikdyž někdo jinej si může myslet cokoliv jinýho. Věř tomu nebo ne, je to tvoje věc. Ano, zkouším to ve veřejným foru, protože tak mám větší šanci si tu něco odargumentovat bez toho, aniž by jste museli řešit a přemejšle, kdo mi co vynáší, pokud v tom vidíš jinej úmysl, tak budiž. Tvůj názor samosebou respektuju.

    E : Díky Blene, ale to ti na konci si budu pamatovat :D
    Naposledy upraveno Toy; 09-02-14 v 00:45.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Chh

    S jistou dávkou nadsázky bych tvoji osobu tak trochu srovnal s ParadoXXem. Toho tady taky většina lidí nemá rádo, ale je to dobrej CHH, tak práva má. U tebe bych to viděl obdobně. I když je tedy fakt, že se tu dost adminů vyjádřilo "PRO", což mě tedy celkem překvapilo, ale jsou zde i tví odpůrci.
    Nicméně i ode mě máš malé bezvýznamné PRO, protože vše co si mi hlásil, vždy byli zapatci a mohl jsem směle banovat, tudíž úspěšnost máš velmi dobrou.

  10. #25
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Chh

    Za mě bezvýznamné pro, párkrát jsem byl na tvém hlášení a vše ok. Zbytek byl už výše napsán, takže nemá smysl opakovat se.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Chh

    Giu, v tomhle ohledu máš nejspíš recht, sice mě lidi nemají radi kvůli něčemu jinýmu než jeho , ale to je pumpička, páč tu primární zaležitostí není kamíkování :D

    PS: dík za ty pro
    Naposledy upraveno Toy; 09-02-14 v 16:16.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437

    Odpověď: Chh

    Plo

  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Chh

    Ahoj tak jinak jelikož nejsem primárně admin na střílecích serverech tak mé ne, ber jentak s nadsázkou protože to má malu váhu.Hele kamaráde nastupoval jsi zhruba ve stejnou dobu jako já tj na přelomu června a července minulého roku a co jsi pamatuju tak jsi byl okamžitě velice oblíben.Snad jsi i vyhrál nějakou soutěž jako supr čupr admin na kterého chodili jen ty nejlepší hlasy a já si říkal joo to je týpek za kterého se admin team opravdu nemusí stydět ba naopak co pozvedá.Pak přišel onen osudný den kdy jsi ukončil svojí činnost a z rodiných duvodu OK.Avšak co následovalo-začal jsi kydat na forku a v chatlogu špínu na admin team komplexně jako celek a nejmenoval jsi žádný subjekt tudíž jsi a dosud mne připadáš opravdu jako kolaborant.Pokud jsi přímej člověk a co psal byznis alias děcko nebojíš napsat pravdu napiš zde:upřímně co tě sralo,kdo tě sral a ostatní věci okolo.Děkuju moc předem.Vážím si lidí co nejdou s davem jako ovce a těch je tu mnoho tak zkus bejt frajer a řekni pravdu!!!!!!!!!!!!!!! neb jen takovejch lidí si cením a myslím že Cháron též

  14. #29
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Re: Chh

    Citovat Původně založeno PRAETORIAN Zobrazit příspěvky
    Ahoj tak jinak jelikož nejsem primárně admin na střílecích serverech tak mé ne, ber jentak s nadsázkou protože to má malu váhu.Hele kamaráde nastupoval jsi zhruba ve stejnou dobu jako já tj na přelomu června a července minulého roku a co jsi pamatuju tak jsi byl okamžitě velice oblíben.Snad jsi i vyhrál nějakou soutěž jako supr čupr admin na kterého chodili jen ty nejlepší hlasy a já si říkal joo to je týpek za kterého se admin team opravdu nemusí stydět ba naopak co pozvedá.Pak přišel onen osudný den kdy jsi ukončil svojí činnost a z rodiných duvodu OK.Avšak co následovalo-začal jsi kydat na forku a v chatlogu špínu na admin team komplexně jako celek a nejmenoval jsi žádný subjekt tudíž jsi a dosud mne připadáš opravdu jako kolaborant.Pokud jsi přímej člověk a co psal byznis alias děcko nebojíš napsat pravdu napiš zde:upřímně co tě sralo,kdo tě sral a ostatní věci okolo.Děkuju moc předem.Vážím si lidí co nejdou s davem jako ovce a těch je tu mnoho tak zkus bejt frajer a řekni pravdu!!!!!!!!!!!!!!! neb jen takovejch lidí si cením a myslím že Cháron též
    Jestli tě to zajímá a chceš to znovu otevírat Praetoriane, tak bych byl spíš pro to, aby ti to poslal PMkou a tys to pak postl do admin fóra. Přeci jen šlo a jde a interní věci, které by nemusel mít každý možnost jednoduše vygooglit...


  15. #30
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Chh

    Povedzme, ze neviem co sa vtedy stalo

    + aktivita v hre, aj na fore
    + hlasis cheaterov a vcelku uspesne
    + ochota pomahat

    ziadost slusna a preto verim, ze vela ludi casom olutuje to co povie ci napise a chcel by to vratit spet....

    preto ti dam PRE, tak ma opet nesklam :D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •