Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: číthantr

  1. #16

    Odpověď: číthantr

    jsem proti z duvodu chatlogu , myslim si ze jako budouci admin by mel jit ukazkove , ano mozna tedka nekteri napisi ze se mam pozret treba na chatlog paradoxe ten si to v uvozovkach moze dovolit lebo je dobry a chytil pres 1000 cheateru
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: číthantr

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    jsem proti z duvodu chatlogu , myslim si ze jako budouci admin by mel jit ukazkove , ano mozna tedka nekteri napisi ze se mam pozret treba na chatlog paradoxe ten si to v uvozovkach moze dovolit lebo je dobry a chytil pres 1000 cheateru
    nj, ještě nejsem taková legenda

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: číthantr

    Pro, znam ho uz dlouho, neco malo uz mi taky hlasil a k tomu vsemu bydli 15km ode me, tak ho kdyz tak pujdu srovnat ;-)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: číthantr

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Pro, znam ho uz dlouho, neco malo uz mi taky hlasil a k tomu vsemu bydli 15km ode me, tak ho kdyz tak pujdu srovnat ;-)
    Díky ti, sice to Pro bude nejspíš zbytečný, ale dík, že si stojíš za svym názorem :)

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: číthantr

    Nechci se vytahovat, ale v admin teamu uz je par lidi, co tam jsou kvuli me (nebo alespon byli) :-D To ze ti da 50 lidi palec dolu neznamena vubec nic, to ze nadavas do nsaku, na tom nevidim nic spatnyho, vlastne tu hru ukradli, tak co, nereknu,kdybys nadaval lidem jako takovym + do rodiny a tak, to uz bych bral jinak. Navic se da snad domluvit, ze s tim prestanes ne?
    Podle me je zbytecny ti dat za takovou pitchevinu proti.
    Vic k tomu nemam. :-)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: číthantr

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Nechci se vytahovat, ale v admin teamu uz je par lidi, co tam jsou kvuli me (nebo alespon byli) :-D To ze ti da 50 lidi palec dolu neznamena vubec nic, to ze nadavas do nsaku, na tom nevidim nic spatnyho, vlastne tu hru ukradli, tak co, nereknu,kdybys nadaval lidem jako takovym + do rodiny a tak, to uz bych bral jinak. Navic se da snad domluvit, ze s tim prestanes ne?
    Podle me je zbytecny ti dat za takovou pitchevinu proti.
    Vic k tomu nemam. :-)
    Fucking true.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: číthantr

    Sluníčko, ještě u jeho 1. či druhé žádosti(? už nevim, má jich dost neorientuju se v tom) si mu dal proti, že byl zapnutý a ted už ti to najednou nevadí? Zajímavé. Koukám měníš postoje stejně často jako on. Já stojím dále na svém PROTI.
    Ten chlapec chce prostě práva za každou cenu a to se mi nelíbí. Dále se mi nelíbí, že tady na foru se všude snaží cpát svůj názor, hraje si na velkého trolla a dělá se hrozně důležitým. Když si vezmu, že je na forku registrován o rok déle než já a má pomalu stejný počet příspěvků jako já.

    Sečteno podtrženo, stojím si za svým příspěvkem z minulé žádosti a jsem proti.

    EDIT1:
    Citovat Původně založeno Stanley Zobrazit příspěvky
    Tvuj post vypadá, jako bych měl každýmu lízt do prdele a bát se, hned jak se mnou nebude s něčim souhlasit? Nemám problém vyjádřit svůj názor, ať už bude 100 thumbs up nebo down, je mi to jedno. Lol. Hraju si na trolla, ofc, nebudu komentovat. Jestli tě zajímaj posty, smažte mi je klidně.
    Jinak od žádosti uběhl půl rok, což je relativně už v klidu doba. To, že chci práva za každou cenu je pravda. Každý by se měl jít za tím, co chce.
    Vůbec si nepochopil pointu mýho příspěvku, což jen dokazuje, že na to prostě ještě nemáš.

    EDIT2:
    Jen pro úplnost, aby to tu bylo pokupě.
    Žádost 1
    Žádost 2
    Naposledy upraveno Giussepe; 10-02-14 v 16:52.

  8. #23
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: číthantr

    Ještě před rokem bych řekl, že ten slovník je v tomto případě maličkost. Ale časem jsem změnil názor z mnoha důvodů, které tu teď nebudu rozebírat. Každopádně si myslím, že admin na takovémto portálu by měl jít příkladem. Neříkám, že nedat práva někomu, kdo napíše ,,kur** dneska mi to nejde", nebo někoho pod přívalem nervů pošle do řiti. Ale tohle ,,povyšování" a urážení někoho, jenom proto, že to neumí a má NS se mi taky nelíbí. Ostatním za to dávám mute a tak bych byl sám proti svému přesvědčení, kdybych chtěl, aby takový člověk byl v admin teamu. Sorry no.

    ,,To ze ti da 50 lidi palec dolu neznamena vubec nic, to ze nadavas do nsaku, na tom nevidim nic spatnyho"¨

    Sluníčko, sorry, ale to je názor jak noha. Pokud by tady názor 50 adminů neznamenal vůbec nic (jestli si to myslel takhle a ne tak, že 50 ,,noname" hráčů klikne na palec dolů), tak je potom celé toto téma zbytečné. A to že někdo nadává do NSaků bych tak na lehkou Váhu nebral. Možná hru ukradli, ale jestliže je volně k dispozici ke stažení, bez nutnosti shánění cracků, tak pak se nedá říci, že by jí vyloženě ukradli. Spíš bych to upravil na výraz, že nehrají na oficiálně vydané hře.

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Re: číthantr

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Sluníčko, ještě u jeho 1. či druhé žádosti(? už nevim, má jich dost neorientuju se v tom) si mu dal proti, že by zapnutý a ted už ti to najednou nevadí? Zajímavé. Koukám měníš postoje stejně často jako on. Já stojím dále na svém PROTI.
    Ten chlapec chce prostě práva za každou cenu a to se mi nelíbí. Dále se mi nelíbí, že tady na foru se všude snaží cpát svůj názor, hraje si na velkého trolla a dělá se hrozně důležitým. Když si vezmu, že je na forku registrován o rok déle než já a má pomalu stejný počet příspěvků jako já.

    Sečteno podtrženo, stojím si za svým příspěvkem z minulé žádosti a jsem proti.
    Tvuj post vypadá, jako bych měl každýmu lízt do prdele a bát se, hned jak se mnou nebude s něčim souhlasit? Nemám problém vyjádřit svůj názor, ať už bude 100 thumbs up nebo down, je mi to jedno. Lol. Hraju si na trolla, ofc, nebudu komentovat. Jestli tě zajímaj posty, smažte mi je klidně.
    Jinak od žádosti uběhl půl rok, což je relativně už v klidu doba. To, že chci práva za každou cenu je pravda. Každý by se měl jít za tím, co chce.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: číthantr

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Sluníčko, ještě u jeho 1. či druhé žádosti(? už nevim, má jich dost neorientuju se v tom) si mu dal proti, že byl zapnutý a ted už ti to najednou nevadí? Zajímavé. Koukám měníš postoje stejně často jako on. Já stojím dále na svém PROTI.
    Ten chlapec chce prostě práva za každou cenu a to se mi nelíbí. Dále se mi nelíbí, že tady na foru se všude snaží cpát svůj názor, hraje si na velkého trolla a dělá se hrozně důležitým. Když si vezmu, že je na forku registrován o rok déle než já a má pomalu stejný počet příspěvků jako já.

    Sečteno podtrženo, stojím si za svým příspěvkem z minulé žádosti a jsem proti.



    Vůbec si nepochopil pointu mýho příspěvku, což jen dokazuje, že na to prostě ještě nemáš.
    Omlouvam se, ze za 2 roky po uplynuti toho banu jsem se opovazil zmenit nazor, za tu dobu jsem ho poznal mnohem vic a nemam k nemu zadne vyhrady, on vi, ze kdyby neco podobnyho udelal, tak by dostal na drzku :-D

    Mirousi, pokud vim, admini maji tu pravomoc, aby se v zadosti vyjadrili slovne, tudiz ty palce prikladam prave tem zminovanym nonamerum ;-)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  11. #26
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: číthantr

    Ok, nebylo mi jasné, jestli myslíš palce obrazně jakožto projev názoru či opravdu palce na přínosnost příspěvku.

    Na obranu Stanleyho musím říci, že se mi líbí poslední věta ,,Každý by se měl jít za tím, co chce." V tom je pravda. Za svým názorem si ale i tak stojím.

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: číthantr

    Pochopil jsem tě moc dobře Giu. Každý si o sobě myslíme své, ačkoliv o sobě víme velký kulový, protože mě soudíš podle události minulého roku, což byl turnaj 5v5.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: číthantr

    Ne nepochopil si mě vůbec. Tvoje reakce na můj post je úplně zcestná a dáváš argumenty, který s mým postem nemají nic společného.
    Ale když už si to nakousl. Ano, myslím si o tobě své, ale ne jen na základě toho turnaje, to je jen jeden z aspektů. Vytvořil jsem si na tebe názor celkově tvým prezentováním se na forku a ted i tím, jak kolegové vytáhly ten chatlog.

    Abych to nějak zakončil. Já jsem jen malá ryba ve velkým oceánu a nikdo se s mým názorem ztotožňovat nemusí. Když dostaneš od ostatních pro, a charon uzná za vhodné ti práva svěřit, samozřejmě se podrobím většině. Avšak pokud ti to dopadne, tak ode mě nějakou přehnanou náklonnost nečekej. Tím ovšem nechci říct, že bych ti nějak bránil v přijetí.

    Např. že bych v případě tvého přijetí položil práva a charon by zas musel řešit dilema zda stoji za to aby kvuli tvému přijetí položil práva jeden z těch dovoluji si říct "trochu déle působících adminů".

    takovýhle naschvály ode mě neočekávej. To opravdu není můj styl a takovahle svině opravdu nejsem. Dál už se do téhle žádosti vyjadřovat nehodlám a přeji hodně štěstí!

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Re: číthantr

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Ne nepochopil si mě vůbec. Tvoje reakce na můj post je úplně zcestná a dáváš argumenty, který s mým postem nemají nic společného.
    Ale když už si to nakousl. Ano, myslím si o tobě své, ale ne jen na základě toho turnaje, to je jen jeden z aspektů. Vytvořil jsem si na tebe názor celkově tvým prezentováním se na forku a ted i tím, jak kolegové vytáhly ten chatlog.

    Abych to nějak zakončil. Já jsem jen malá ryba ve velkým oceánu a nikdo se s mým názorem ztotožňovat nemusí. Když dostaneš od ostatních pro, a charon uzná za vhodné ti práva svěřit, samozřejmě se podrobím většině. Avšak pokud ti to dopadne, tak ode mě nějakou přehnanou náklonnost nečekej. Tím ovšem nechci říct, že bych ti nějak bránil v přijetí.

    Např. že bych v případě tvého přijetí položil práva a charon by zas musel řešit dilema zda stoji za to aby kvuli tvému přijetí položil práva jeden z těch dovoluji si říct "trochu déle působících adminů".

    takovýhle naschvály ode mě neočekávej. To opravdu není můj styl a takovahle svině opravdu nejsem. Dál už se do téhle žádosti vyjadřovat nehodlám a přeji hodně štěstí!
    Dobře. Přeci jen, nežádám a post admina jako takového, ale pouze o CHH, nepotřebuju mít přístup do AF, budu spokojen (jestli vůbec) o to, o co žádám. Co se týče toho prezentování...Asi to nikomu nevysvětlím, ale ty, co mě znají blíže a trochu se mnou komunikujou, hrajou gedry apod. ví, že takhle se normálně nechovám.

    Každopádně díky ti za tvůj "fairplay".

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Re: číthantr

    Citovat Původně založeno Stanley Zobrazit příspěvky
    Dobře. Přeci jen, nežádám a post admina jako takového, ale pouze o CHH, nepotřebuju mít přístup do AF, budu spokojen (jestli vůbec) o to, o co žádám. Co se týče toho prezentování...Asi to nikomu nevysvětlím, ale ty, co mě znají blíže a trochu se mnou komunikujou, hrajou gedry apod. ví, že takhle se normálně nechovám.

    Každopádně díky ti za tvůj "fairplay".

    Tomuto nerozumiem, stale to pises do chatu ale normalne sa tak nechovas? Vysvetlis mi to ako si to myslel?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •