Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: CoD Commando

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    33

    Odpověď: CoD Commando

    Scomandom nic nerobit ked ste mantaci a neviete hrat nvm ci vam nestaci ja comando hram a hra sa dobre kedto viestak to ide

  2. #17

    Re: Odpověď: CoD Commando

    No mňa trošku nasere FS alebo Sapper, keď nemáte notes, tak vás zabijú, pretože stačí ked do vás s tou mp5 strelí 3 náboje nedá sa už pohnúť, a kým vytiahneš zbraň už máš v sebe raketu a polovicu zásobniku a keď je to level okolo 100 tak už mu z lopaty neujdem. Viem že keby ho to nezastavovalo, tak by bol nesmrteľný, ale ak je na serveri 5-7FS ako bolo dnes tak to tam nemá zmysel behať jak šašo..

  3. #18

    Odpověď: Re: Odpověď: CoD Commando

    Citovat Původně založeno sorendige Zobrazit příspěvky
    No mňa trošku nasere FS alebo Sapper, keď nemáte notes, tak vás zabijú, pretože stačí ked do vás s tou mp5 strelí 3 náboje nedá sa už pohnúť, a kým vytiahneš zbraň už máš v sebe raketu a polovicu zásobniku a keď je to level okolo 100 tak už mu z lopaty neujdem. Viem že keby ho to nezastavovalo, tak by bol nesmrteľný, ale ak je na serveri 5-7FS ako bolo dnes tak to tam nemá zmysel behať jak šašo..
    Když vidím na serveru spoustu FS a zrovna na málo prostorných mapách, kde toho nejde moc uhýbat (huntic), tak raději vytáhnu deagla a hraji jenom s ním. Nůž mám akorát přiravený na situační použití.

  4. #19
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: CoD Commando

    Citovat Původně založeno kub1n0 Zobrazit příspěvky
    Scomandom nic nerobit ked ste mantaci a neviete hrat nvm ci vam nestaci ja comando hram a hra sa dobre kedto viestak to ide
    Kámo ty se ani neozývej, sám si komm. lvl 200 naexpil na botech v COD:CTF

    Jinak k tématu, nechat to tak, já si myslím že to hratelné je, hold nesmíš chodit do uzavřených prostor kde prostě ten jeho fullout schytáš do poslední kulky. Radě by se mohl vylepšit rambo - přidat mu HP za kill a znemožnit dropnout ten item, co mu přidává 50hp za kill - viz zde http://csko.cz/forum/showthread.php?22303-Class-Rambo - ale nějak se to nedořešilo.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: CoD Commando

    já som krásny a proto vytahuju deagle a dám všetkých :) (stači trochu aimu..)

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: CoD Commando

    hele jak teď vidím takže za 1)už sám chápu NS blbost :D
    2)knote aim ... hm co bys udělal s deaglem bez Pn nebo něco takového proti 200 lvl full obrana HP ? 4 kulky do hlavy nestačí :D a ještě když je to 200 lvl Medic ani AIM nepomůže :D

  7. #22
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: CoD Commando

    Citovat Původně založeno Igor Mihailov Zobrazit příspěvky
    hele jak teď vidím takže za 1)už sám chápu NS blbost :D
    2)knote aim ... hm co bys udělal s deaglem bez Pn nebo něco takového proti 200 lvl full obrana HP ? 4 kulky do hlavy nestačí :D a ještě když je to 200 lvl Medic ani AIM nepomůže :D
    Ne každej tam hrá s levelem 200 a ne každá zbraň zpomalý rozběhnuté comando co má nejvíce hp ze všech a rychlost velmi velkou. Já mám lvl 152 Medica a dělá mě problém dát comando co běží protože ho nic nezastaví a když už tak ještě udělá 5 metrovej skok i přes ránu do hlavy a je na tobě ...

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: CoD Commando

    shootradar nj musíš umět uhýbat :D stačí jít od něho do zadu pak až bude blízko někam na stranu uhneš a furt střílíš zabiješ comma docela lehce :)

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: CoD Commando

    Dajte tam no slowdown na COMM a nech je ešte viac OP :D ale to bude potom nakladačka z mojej strany :D :)
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  10. #25

    Odpověď: CoD Commando

    Knot asi tak

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: CoD Commando

    Citovat Původně založeno Igor Mihailov Zobrazit příspěvky
    shootradar nj musíš umět uhýbat :D stačí jít od něho do zadu pak až bude blízko někam na stranu uhneš a furt střílíš zabiješ comma docela lehce :)
    Ne každej má kondici na max. Ani já nemám kondici u svého levelu 152 medica na max ale jen nějakých 85 a to ani nestačí ...
    Co potom ty lidi co tam dojdou s menším levelem či bez kondice.

  12. #27
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: CoD Commando

    radar co myslíš že jsem mohl dělat já když jsem přišel 0lvl jakýkoliv class a proti mě twl 100+ lvl zkuse něco udělat ale nějak jsem si vyexpil classy no :D

  13. #28
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: CoD Commando

    Citovat Původně založeno Igor Mihailov Zobrazit příspěvky
    radar co myslíš že jsem mohl dělat já když jsem přišel 0lvl jakýkoliv class a proti mě twl 100+ lvl zkuse něco udělat ale nějak jsem si vyexpil classy no :D
    Jasně. Třeba mě nepadají obranné itemy vůbec, jedině kevlar, zatímco ostatním padají po pár killech notesy hlavně comandům, protože mají na každé mapě snad haluzácké štěstí, takže Ano je to i o levelech, ale v prvé řadě je to o itemech, a když někomu v 9 z 10 map nepadají z 20 killů ani jeden slušnej item a někomu každou mapu po 3 killech def i off item tak je to úplně něco jiného.
    Ale to, že si někdo stěžoval nato, že má proti sobě vyšší levely, ale nepíše o tom, že mu padají platinky a notesy a ten co je nemá má miniaturní šanci už nepíšou. Hlavně ať nějakej nováček zase aspoň jednou za 3 měsíce nezapomene založit thread na téma resetu levelu na cod ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •