Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Zdravím,

    už mnohokrát jsem chtěl požádat o práva, ale nejdřív jsem neměl Steam hru a pak jsem prostě nestíhal nábory :D

    ..Rád bych požádal o práva na Aim servery. Hraji pravidelně na COD:MW. Všichni mě tam znají a myslím si, že mě považují za dobrého člověka. Když příjde někdo nový, poradím, pomůžu co a jak. Pokud se na serveru objeví cheater, okamžitě jdu do spectu a natáčím demo. Po pečlivé kontrole buďto ho prohlásím za čistého luckera :D nebo okamžitě kontaktuju admina. Tento mod hraji asi přes rok a něco. O práva žádám také z důvodu, že se občas admina nedovoláme a já tam hraji, dá se říct pořád :D .

    Dále bych rád požádal o práva na Jump servery.. s Jumpem mám zkušenosti dost.. Hraji ho takřka 8 let. Začínal jsem na Maďarských serverech kde jsem se za dobu hraní naučil plynule maďarsky. :D bylo to dávno, dnes už umím jen pozdravit. Na Jumpu pomáhám.. dá se říct neustále, na každé mapě. Hráči si mě povážují a mou hodnou povahou :D mě i mají rádi.

    Zkušenosti s admin právy sice nemám, ale velmi rychle se učím. 4 roky jsem Admin a nyní SpoluMajitel na Minecraft serveru www.icrafting.eu .. takže jako autorita umím vystupovat a nikomu nenadržuji.

    Info o mě: Jmenuji se Michal atd. :D, studuji SOU, obor Mechanik - Elektrotechnik, 3.ročník. Je mi 18 let.. v dubnu 19 :) .. má povaha je klidná, vyrovnaná, jsem tichý a stydlivý. Vlastním mikrofón, takže se mohou konat videokonference :D

    Skype: Leopold1728

    Steam: STEAM_0:1:56280967
    IP: 46.47.168.178

    Můj nick: Leo


    Děkuji za vaše názory, ať už budou kladné či nikoliv

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Ahoj

    Vidno, ze hravas, ale aktivita na fore je slabucka...hlasis cheaterov niekomu na steame?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Pokud myslíš aktivitu psaním komentářů apod. tak to se snažím zlepšit, ale jinak na forku jsem každý den a sleduju co se děje.

    A ano hlásím cheatery.. jednoho zrovna včera Zoyerovi .. spectoval jsem ho, natočil jsem dema a napsal jsem mu.. přišel a spectnul ho sám a banned

  4. #4

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Citovat Původně založeno Leo Zobrazit příspěvky

    jednoho zrovna včera Zoyerovi .. spectoval jsem ho, natočil jsem dema a napsal jsem mu.. přišel a spectnul ho sám a banned
    nekecá :D
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #5
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Citovat Původně založeno Leo Zobrazit příspěvky
    Pokud myslíš aktivitu psaním komentářů apod. tak to se snažím zlepšit, ale jinak na forku jsem každý den a sleduju co se děje.

    A ano hlásím cheatery.. jednoho zrovna včera Zoyerovi .. spectoval jsem ho, natočil jsem dema a napsal jsem mu.. přišel a spectnul ho sám a banned
    Mna nezaujimaju offtopic prispevky, mal som skor na mysli nejake tie hlasenia, pomoc inym uzivatel a podobne.. nemusis teraz zacat spamovat :D

    Ale ak hlasis cez steam, alebo cez "!", tak je to v poriadku, pockam na potvrdenie od adminov
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Doplňující.. : Rád bych ještě požádal o práva na BB servery. S tímto modem mám zkušenosti. Jak jsem již psal dříve, hraji často a proto by tak již o admina nebyla nouze. Stává se, že se admina nedočkáme na serveru dlouho. Porušování pravidel okamžitě hlásím přes Steam, Adminy mám v kontaktech.

    děkuji

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Citovat Původně založeno Leo Zobrazit příspěvky
    Doplňující.. : Rád bych ještě požádal o práva na BB servery. S tímto modem mám zkušenosti. Jak jsem již psal dříve, hraji často a proto by tak již o admina nebyla nouze. Stává se, že se admina nedočkáme na serveru dlouho. Porušování pravidel okamžitě hlásím přes Steam, Adminy mám v kontaktech.

    děkuji
    Takže chceš práva na aim,jump,bb tudíž na 33 serveru což na začátek je trochu moc.Doporučil bych ti jednu kategorii si vybrat

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Re: Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    V návodu "jak napsat žádost" Kotel psal, že práva dostanu sice na více serverů, ale je na mě kde budu hrát.. a samozřejmě, pokud bude problém někde jinde, půjdu ho vyřešit ikdyž tam sice nehraju

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Na basebuilder sem pro, posila se tam hodí jako sůl.

  10. #10

    Re: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Tak něco k tobě...

    Kdybych si měl vybrat admina na jumpu, tak tam se prostě někdo, kdo se hodí na admina objeví jednou za půl roku (předtím to byl tupl, teď ty).
    Pravda je, že momentálně není na jumpu lepší kandidát jak ty, aktivita, ochota pomáhat hráčům, což je u tebe asi největší +, protože přístup, jaký máš přístup k hráčům je ukázkový a 99% adminů by se od tebe mohlo učit.

    Druhá strana je, že na jumpu admin moc potřeba není. Byl bych rád, abys dostal práva na COD nebo co to chceš, protože imho zvýšíš kvalitu admin teamu, minimálně na venek o 1000% ;)

    A že nenapíšeš 3000 příspěvků do slovního fotbalu nebo Jak vznikl váš nick nebo jsi nehodil moc cheaterů na fórko, tak to vůbec neřeš,všichni tu hleděj na příspěvky a pak se divý, že jim lidí nehlásí na steamu a musí koukat na dema na fórku, proberte se...

    Za mě velký PRO, ale na jump zatím ne, nezlob se.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Tak k tomuto se také vyjádřím, sice už delší dobu aktivně nehraji, ale mohu říct, že jsi aktivní, komunikativní, přátelský a když můžeš, tak poradíš hráčům. Nevím tedy jak to máš s cheaterama, ale pokud je někomu opravdu hlásíš a potvrdí to tu, tak jsem jednoznačně pro aby jsi dostal práva na cod.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    tak o Jump mi pravda ani tak moc nejde :D nic moc se tam neděje.. spousta hráčů se ptala jestli tam jsem Adminem.. tak mě napadlo, že z odpovědi "Ne" udělám "Ano"

    a ty příspěvky :) .. nejsem moc na takové ty hovadinky (slovní fotbal, nick, skore a tak podobně..) a cheatery hlásím hlavně přes Steam.. je to rychlejší a stejně se ještě admina zeptám jestli mám napsat o tom cheaterovi na forko + dema, která mám vždy (ať usvědčující, či nikoliv)

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Máš odomna + na COD...mál som tam toho dosť s tebou nahrané, v pohode a nekonfliktný. Síce neviem ako to je teraz ale ked sa nenájde na teba nejaká špina a nahlásiš nejakých cheterov tak máš odomna aspon to bezvýznamné PRO

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Bude se má žádost dále řešit? :) nechci aby zapadla někam dozadu a zapomnělo se na ni

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: COD:MW, Jump .. Nick: Leo

    Zapadnout klidně může, každopádně počítej s tím, že se bude řešit delší dobu, když žádáš rovnou na tři kategorie serverů.
    Uchazečů o práva je velmi mnoho, takže Vám nemusíme hned odpovědět. Žádost se může řešit klidně měsíc a víc.
    Svůj názor na ZM kategorii přidám editem později.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •