Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Zdravím celý admin team. Touto žiadosťou by som vás chcel požiadať o práva na zombie serveroch.

    Meno v hre: Romisak
    SID: STEAM_0:0:13751104

    Prečo by som sa chcel stať adminom?
    Dôvod je jednoduchý. Zombie serverov je dosť, adminov málo. Viem,že práve sa prijal admin V E J C E, ktorý je určite velkým prínosom pre celý AT,ale admin by sa tam ešte určite zišiel.

    Skúsenosti: Tak skúsenosti mám myslím dosť slušné. Doteraz som pôsobil ako zastúpca majitela na stále existujúcom, ale zanedbanom portály anathrax-team.eu. Takže amx a podobné vecičky mi problém nerobia. Mód ovládam taktiež myslím celkom slušne.
    Ja a Kotelna: Tak na kotelni hrám už asi 1rok aj niečo s menšími prestávkami. Prevažne hrávam zombie, ale rád zabehnem aj na knife,bb,hns,bhop,dm. Čo sa týka mojich priestupkov tu na kotelni, dostal som tušim len jeden ban a to bolo asi pol roka dozadu (dôvod: neaké tie urážky) Chatlog mám clear až na pár tých slovíčok, ale tak každému sem-tam niečo újde.:D

    Niečo o mne: Volám sa Romeo.Mám 15 rokov.Pochádzam z Nitry. Moje záluby sú futbal (hrám za FC Nitra).

    Ďakujem za prečítanie židosti.Prípadné otázky rád zodpoviem.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Chatlog clear nemaš.
    Jasne tam vidno ako sa s kalabim a spol. dohovaraš a spolupracujete. Ďalšie minus by som ti ratal ako učasť v tych stupidnych klanoch.
    Za mna zatial nie.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Momentálně NE

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Toreto,spolupracovať az tak nespolupracujeme ja hrám skoro stale za zm a kalabi a spol su kamaráti tak prečo im nepomôcť? A ktým klanom.. Odstúpiť z klanu je najmenej,ale pokial viem aj vajce bol v klane S4 spolupracoval atp. a práva ma..
    Praeotorian,dôvod?

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Možeš si všimnuť, že s riderom som bol u Vejceho žiadosti rovnako proti.
    Lenže Vejce aj ked si občas pomahal s niekym z klanu, tak to nerobil tak okato ako ty. Par mesiacov pred pravami to už da sa povedať minimalizoval. Z ludí, čo tam hraju bol najlepšia voľba, pretože najsť tam niekoho, čo nič neporušuje a hra ferovo je nemožne proste. Da sa povedať, že sa vybralo najmenšie zlo. Zatial sa ukazuje ako dobra voľba.

    Buď to sprav ako on a začni sa chovať ako sa na admina patrí alebo budem proti. Skus tomu dať čas, prestan spolupracovať a dištancuj sa od klanov. Ak by k zmene došlo, tak pri buducej žiadosti by som bol pro. Teraz určite nie.

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Áno spolupracoval som s kamošmi ale to bolo asi pred pól rokom a teraz by mi nerobilo problém dat im ban

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Chceš po tom co jsi napsal vědět důvod? 1:Tvojich služeb netřeba 2:porušovaní pravidla číslo 2 viz sám si se přiznal

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Toreto,platí.Vejce to uz viem.:D a vajce prosim vyjadri sa k žiadosti.

    E: Praeotorian skus si porovnať moju a tvoju aktivitu a celkovú aktivitu adminov na zm a potom píš ako moje služby netreba. 2: ja som sa k ničomu nepriznal ja som len povedal co robím a to ze náhodou ostane posledný niekto znich snáď nechceš posudzovať ako pravidlo 2.
    Naposledy upraveno Romisak; 17-02-14 v 22:38.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Citovat Původně založeno Romisak Zobrazit příspěvky
    Toreto,platí.Vejce to uz viem.:D a vajce prosim vyjadri sa k žiadosti.

    E: Praeotorian skus si porovnať moju a tvoju aktivitu a celkovú aktivitu adminov na zm a potom píš ako moje služby netreba. 2: ja som sa k ničomu nepriznal ja som len povedal co robím a to ze náhodou ostane posledný niekto znich snáď nechceš posudzovať ako pravidlo 2.
    Tak ještě jinak mezi sebe chceme jen ty nejlepší! Co tam hrají dlouho aktivně ! Které alespon trochu známe a víme že se jim dá věřit ! Momentálně není nikdo na ZM kdo by měl schopnosti a zkušenosti přidat se do AT jen ten Nehorázne se zdá v pohodě ale i u něj bych počkal.

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Steam hráča lepšieho ako ja už momentálne nenájdete (žiadne machrovanie z mojej strany). Chceš povedať, že tam nehrám dlho?Nemám skúsenosti? Žartuješ.
    ps. zoznámiť sa môžme.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Né, toto nemysliš važne fakt. Ešte musiš veľmi dozrieť.

  12. #12
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Prvá veta? "Steam hráča lepšieho ako ja !momentálne! nenájdete. (ŽIADNE MACHROVANIE Z MOJEJ STRANY!) co je natom?

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva na ZOMBIE.

    Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •