Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

  1. #16
    Kotel
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Unban se dá dát po nějaké době. Ban je za trest a trest si musí hráč pamatovat, jinak to bude brzy zkoušet znovu. Když by něco ukradl, tak taky může po nějaké době požádat podmínečné propuštění, ale bez trestu to nejde.

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    HOPIK to by sem mohol každý prísť a pekne poprosiť. VŽDY sa niekto na niekoho vyhovára ;)

  3. #18
    martan109
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Já si ten trest odpikám. Nechci abyste kvůli mě dělaly vyjímky... jen jsem to zkusil a říkám že je to škoda, ale co se dá dělat že :)

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Že si to skúšal tak to možno hovoríš pravdu. Nehovorím že nie, ale to by tu mohol potom takto povedať každý aby dostal unban.

  5. #20
    martan109
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Jo to vim. Ale ja když se podíval na stránky abych kouknul na jak dlouho ten ban mam.. tak sem si řek že zabrouzdám po stránkách kotelny. a na forum sem našel mistnost kde se žádá o unbany. Tak mi přišlo jako dobrej nápad požádat o unban když už na to tahle místnost je :) Ale jak už sem řekl. zkusil sem slušně požádat o unban... ale jestli to fakt není možné, tak mi řekněte že ztrácím čas a já nebudu obtěžovat. Nechci vám snižovat autoritu.. jestli tu máte tak přísný režim a hodně lidí to respektuje tak já to nechci kazit...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •