Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Reset

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    33

    Talking Reset

    Chcem sa spitat ci by nemohol prebehnut na serveri cod.mw,cod.mw2 ´reset lvlvov myslim ze by to nebolo zle pretoze hraci ktori hraju dlho maju lvl 200 a je ich moc a novy hraci moc sancu nemaju a po takej dlhej dobe by ten reset mohol byt aspon 1 krat ,mne osobne to nevadi aj ked tam mam velke lvlvy ale nebolo by to od veci.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Reset

    jj je to good napad rozpravali sme sa o tom priamo na servery a hodilo by sa.. ked tam pride lvl 0 a stretne sa s 200, viete si asi domysliet.. :D ja by som bol za aj ked mam vecie lvly je to dobra vec..

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Reset

    Ty s lvly 200 tam nehrají moc nebo hrají jinou classu, taky by se mě líbilo přiíjt na server hrát tam tak týden, max měsíc, a chtít po všech reset.
    Hrám tam více jak rok, 3 classy lvl 200 a 2 nad lvl 100 a za sebe říkám ne, protože některý class jako rambo jsem dělal třeba půl roku ...

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Reset

    ne mam lvl 121 a byla s tím dřina to naexpit..., nevím proč bych o to měl jen tak přijít, navíc nic nikomu nebrání se naexpit třeba i na botech....

  5. #5
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Reset

    Tohle by Byznis nepřežil..

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Reset

    ted jsem zacal hrat komanda chcu udelat dalsi 200,ne

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Reset

    Hm tak co budem musiet expit dalsiu 200 :D .Cel som to len skusit ci by sa nedal aspon by mali novacikovia sancu ale sak neva aspon sa lepsie hra s 200 :d

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Reset

    kubino reset jen kvuli tomu že tam příjde nějaký newbik 0lvl jako já např. a nedokáže zabít 200lvl ?S comm dáš i 200 na 1 sek :) a ještě když ti padnou Platinové náboje 32 Kapitánuv notes 5 tak dáš 200 v pohodě docela akorát FS nevím :D jedna raketa a jsi mrtvý :)

  9. #9
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Reset

    Citovat Původně založeno kub1n0 Zobrazit příspěvky
    Hm tak co budem musiet expit dalsiu 200 :D .Cel som to len skusit ci by sa nedal aspon by mali novacikovia sancu ale sak neva aspon sa lepsie hra s 200 :d
    3/4 200lvlov by tam nebolo keby sa nespravil cod 2 a capture base, reset ešte nie je nutný možno tak za pol roka s úpravou class pridaním nových class a itemov a možno aj ranku.

    btw. píše sa chcel nie cel

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Reset

    Citovat Původně založeno Beat Zobrazit příspěvky
    3/4 200lvlov by tam nebolo keby sa nespravil cod 2 a capture base, reset ešte nie je nutný možno tak za pol roka s úpravou class pridaním nových class a itemov a možno aj ranku.

    btw. píše sa chcel nie cel
    Hlavně ten capture base, ale co sem koukal tak i ta cod2, kde za poslední měsíce se hrá více než na cod1 :D

  11. #11

    Odpověď: Reset

    Nemám velké levly,ale jsem proti.. Sice se mi nelíbí když přiběhne FS lvl 150+, vystřelí raketu a polovina teamu je down,ale vím jakou to dá práci naexpit i tu 100,takže jsem zásadně proti resetu..

  12. #12

    Odpověď: Reset

    Jsem PRO reset na např. CoD:MW2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •