Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: žiadost o práva na ZM

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Považská Bystrica
    Příspěvky
    19

    Smile žiadost o práva na ZM

    Ahojte chcel by som požiadať o práva na ZM

    Nick v hre: ZLATY KILLER
    Mam originál hru cs1.6 ( mam 2 účty na steame)
    STEAM_0:1:1066535
    Vek: 16


    Aktivita: 3-5 hod denne ( online som 24 hodín denne na steame cez mobil)
    Aktivitu sa pokúsim zlepšit ak bude treba.
    Na kotelna serveroch hrám viac ako pol roka a poznám aj nejakých adminov aj hráčov ktory na ZM hrajú.
    V poslednej dobe som nebol na ZM lebo som mal problém s netom .....
    Myslím si že admina na Zombie potrebujete
    Hráči sa na serveroch urážajú,porušujú pravidlá,SPAMUJU !
    Pravidla ZM poznám a bol som už adminom na cs 1.6 a aj na css...
    Cs 1.6 hrám od dectva vyrastal som nanom hrám aj cs go mam vlasný klana aj na css som mal servery na ktorom hravam …
    Venujem sa Basketbalu a hrám za mesto BK -Považská Bystrica.

    Ako som už písal bol som už adminom a skúsenosti s amx mám dobré.
    Na serveri mám VIP a pokúšam sa volať svojich kamošov aby niekedy prišli zahrať.
    Pár mesiacov dozadu som mal v plane naplnit ZM 5 lenže niako tam ludia vôbec nechceli chodit a admini písali že sa to ma zrušit tak som to nahal tak.
    Rád pomôžem … A na serveri hráčov aj upozornujem ked spamuju/nadavaju
    z admínom PRAETORIANOM si dobre rozumieme a pomaha mi ked niečomu nerozumiem alebo v iných veciach viem že sa ho môžem spytat na hoci čo :D
    v poslednej dobe tam vidím iba pár adminov a chcel by som vám pomôct a íst do kotelna teamu.

    Dúfam že sa rozhodnete pre mna toto je asi všetko … DAKUJEM za prečítanie a určite zmenim aktivitu :)

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: žiadost o práva na ZM

    Dlho si nebol aktívny http://csko.cz/chatlog/show?from=24-...indForm-submit

    Na steame máš nahraných 222 hodín a za posledné 2 týždne 1.2 hodín.

    Ja by som ešte počkal.



  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: žiadost o práva na ZM

    Sic se známe tím hůře v tomto případě pro tebe.Odebral jsem si jeden tvuj steam z frends protože jsi byl otravnej jak svítiplyn a furt kdy bude nábor, kdy bude nábor už je nábor? Zajímají tě jen adm práva a nic jiného.Když máš takovej zájem proč máš téměř nulovou aktivitu.Jsi hrozně nedočkavej.Jinak si myslím že až na tu netrpělivost a nízkou aktivitu by ses na adm hodil.Zlepši aktivitu a nebud tak hrrr pak třeba dostaneš šanci.Momentálně NE

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Považská Bystrica
    Příspěvky
    19

    Odpověď: žiadost o práva na ZM

    Ok dakujem za nazor ... budem sa snazit zlepsit si aktivitu

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: žiadost o práva na ZM

    5 sprav na steame, 4 na forku. Spamuješ ma, kde sa dá. Aktivita hrozná. Vek si ani neodhadujem tipnuť.
    btw. taky dodatok. "Ak niečomu v hre nerozumiem, tak mi to Praetorian vysvetlí" .. ako nič v zlom, ale ak žiadam o práva, tak by som mal pravidlá ovládať stopercentne.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Považská Bystrica
    Příspěvky
    19

    Odpověď: žiadost o práva na ZM

    nemyslel som prikazy ... tie ovladam 100% ale to ked sa menila ta nakupovacia zona pred ty mako som to hral tak to bolo ine ale teraz to je uplne ine lebo su tam aj nove zbrane tak preto nemyslel som samozrejme prikazy tie ovladam aj na css aj na cs go :)

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: žiadost o práva na ZM

    Citovat Původně založeno Burinka Zobrazit příspěvky
    nemyslel som prikazy ... tie ovladam 100% ale to ked sa menila ta nakupovacia zona pred ty mako som to hral tak to bolo ine ale teraz to je uplne ine lebo su tam aj nove zbrane tak preto nemyslel som samozrejme prikazy tie ovladam aj na css aj na cs go :)
    uz viac pokope naraz vetu aspon na desat riadkov bez ciarok dlznov a inych znamienok nevies napisat lebo taketo vety pisat to je hrozne asi ta v skole nic neucia alebo tomu nechapes tak ako tym nakupnym zonam alebo co ja neviem skus neskor lebo ako pisu ostatny aktivita nula ak ti na to tak zalezi tak by si tu mal nahlasenych cheaterov ale ty mas len pripomienky k hre a k nejakym problemom ale nijak si nedokazal ze by si vedel nieco banovat a co by si banoval dufam ze rozumies lebo som to napisal tvojim stylom


    Proste Nie. Napíšem ti v PMke, že keď budem mať čas, tak sa sem vyjadrím a ty mi za pár dní napíšeš zase, či sa sem vyjadrím. Ako vidím, riešiš to tak aj s ostatnými.
    Naposledy upraveno Charon35; 28-02-14 v 17:17.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •