Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 241

Téma: Ukrajina

Threaded View

  1. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky

    E: Jolo neviem ci sa pytas celkovo na situaciu a ci som zas v obraze ja :D ale ak ano tak sa to zacalo tym ze Ukrajinsky prezident odmietol vstupit do EU a da sa povedat pravicakom sacto nepacilo. Na zaciatku tam dost krical Klicko teraz uz o nom moc nepocut a proste sa tam strhli tie protesty. Putin sa vyhrazal ze im prestane dodavat plyn ak vstupia do EU a tak sa to nejak zacalo. Ak si dobre pametam tak bol napad ci navrh ze cez Slovensko potece plyn na Ukrajinu ak sa pridaju do EU.



    A este by som dodal, ze Ukrajinci by nemaly zabudat na to ako sa ku nim Rusi (Stalin) zachoval ked ich nechal vymret od hladu.
    EU sa preto poistila severnou trasou plynovodu cez Baltské more (tuším Nordstream). Ukrajina je v sračkách stále. Proste krajina, kde je priemerný zárobok 200€ (opakujem, priemerný!), je veľká jak 5xČeskoSlovensko a má vo vláde debilov, taká krajina nikdy nebude prosperovať a na ľudí tam srali po stáročia. Je to taký európsky Afganistan. Nerastné suroviny majú, ale čo z nich, keď to nevedia využiť, resp. vládnuce garnitúry prelobovali, naplnili im vačky, aby sa s tým nič nerobilo. Skôr či neskôr sa to dalo čakať. Rusko má zálusk na Krym a hlavne ropné polia (btw o ktoré sa riadne bojovalo aj cez 2. svetovú), takže je logické, že sa tam budú chcieť natlačiť za každú cenu. EU na nich kašle, lebo z nich nič nemajú. Starajú sa do nich len kvôli tomu, aby EU nesusedilo rovno s Ruskom... posraná politika.

    BTW dneska po Michalovciach behala jedna Zuzana. Asi sme tiež zmobilizovali veškerú pojazdnú techniku na Ukrajinu :D (zuzana-samohybné delo/húfnica pre tých, ktorí nevedia: http://m1.aimg.sk/fdetail/mf_2517769...78209e2125.jpg)
    Naposledy upraveno Charon35; 27-02-14 v 22:51.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •