Strana 11 z 17 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 151 do 165 z 241

Téma: Ukrajina

  1. #151
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    Odpověď: Ukrajina

    Během studené války jsme to společně s sovětským blokem trpěli nejvíce, studená válka nás opozdila o 30 let do zadu. Tukane máš pravdu, amíci si tam honí šulína u sebe doma (nic mě nenapadlo :D) a čumí a rozpoutávají konflikty, které odnesou ostalné státy. Čína podporuje hlavně ruskou federaci se , kterou má dobré styky. Čín je dílnou světa, pokud by byla válka, export z číny by se zatavil neměli by jsme nic. Pokud vím tak po vyhlášení světové války, by se upnuly zraky stran na Evropu a její státy, které jsou vyspělé. V ČSR pokud vím žijí a pracují nejlepší lékaři, společně s pyrotechniky a zbrojovkami. Takže Rusko se chopí pobaltských států, ČSR , ukrajiny(obilnici evropy ) a poté zamíří na západ. Američani jak v tom videu potřebují Válku, kolik jichu už vylásilo?? před rokem jsme taky byli na pokraji konfliktu, studená válka pokračuje a nikdy neskončí.

    čau grakone


  2. #152
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Ukrajina

    Problém je, že češi strašně rychle zapomínají. Si vemte to tlustý prasátko na Hradě. Když hrozilo rozbití korýtka, tak se vzdálilo, a když už bylo opět plné pro jiné, tak se vrátilo. Pracovní tábory, zákaz cestování, výslechy, vaporizace, finanční a jiné krize... Všechno to tu řídí kdejaká firma, kdejaký známý a jak říká Tukan, tresty žádný. Systém kontroly? Kámoš kontroluje kámoše. Čest žádná. Vždyť je to vidět i zde, na Internetu. Proč podporovat vývojáře, proč si kupovat jejich software, na kterém tvrdě dřeli, když si ho lze stáhnout z Uložta? No a když už si ho někdo náhodou koupí, prachy shrábnou vydavatelé, prodejci a vývojář má stejně kulový. Opravy D-jedničky se nejspíš nedožiju a tunel Blanka v Praze je takový tunel, že ani všechny klobásy světa by ji nedokázali klátit tak, aby to cítila. Celý se to tu sere už teď, nechci vidět, až se to zesere úplně. Ať už kvůli ukrajinskému konfliktu či něčemu jinému.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  3. #153
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471


    Re: Odpověď: Ukrajina

    :D
    Naposledy upraveno Joseph; 15-08-14 v 14:14.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  4. #154
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    Re: Ukrajina

    Pravda pravdoucí Kýble. Existuje však jedno nedrastické řešení, jak tuto prekernou situaci světa vyřešit...


    TUKAN FOR PRESIDENT!

  5. #155
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    Odpověď: Re: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Tukan Zobrazit příspěvky
    Pravda pravdoucí Kýble. Existuje však jedno nedrastické řešení, jak tuto prekernou situaci světa vyřešit...


    TUKAN FOR PRESIDENT!

    STĚHUJEM SA Z TEJTO ZEMĚ :-D No Tukane nedokážu si představit co by si dělal.:D Vidím to na 4 světovou..:D

    čau grakone


  6. #156
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Ukrajina

    Najviac je že si každý vybera stranu usa alebo rf ,nie ste vo wowku hlavne sa zorientujte ako daleko ste od ukrajiny . Za dalsie kto to rozputal a kto z toho bude mat profit. Najviac ziska usa rusko to poskodi len malo a eu a hlavne nas to zasiahne najviac. Tiež mi prišlo smiešne ako niektory tu uvadzaju svoje objektivne informacie viz.prispevky kyblik hnoje ktory si realne mysli že lietadlo zostrelila ruska strana. Je jasne ze media tak klamu aby ludia nedotlacili vladu konat. Lebo rusko stavia južný prud ktory obide ukrajinu slovensko a rusko taktiež najväčší zamestnavatelia v cs su zavisly od ruskeho železa rusko nie lebo ma bricks (ak neviete use google) a s plynom a ropou je to to iste nieco strati rusko ale sankcie im viac neublizia naj zisk pride pre usa a mi pojdeme na žobrác.

  7. #157
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    Re: Ukrajina

    já v tom mám jasno, nebude-li válka, ale evropa bude ekonomicky v prdeli, stěhuju se do německa/ruska. Bude-li, stěhuju se do stodoly, kde si jdu vyrobit křížek pro sebe a svou rodinu

  8. #158


    Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Kakafko Zobrazit příspěvky
    Snažíš sa byť vtipný tou východňarčinou?
    Som vychoňar. -_-
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #159
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Wink Odpověď: Re: Ukrajina

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    (...)Najviac ziska usa rusko to poskodi len malo a eu a hlavne nas to zasiahne najviac. Tiež mi prišlo smiešne ako niektory tu uvadzaju svoje objektivne informacie viz.prispevky kyblik hnoje ktory si realne mysli že lietadlo zostrelila ruska strana. Je jasne ze media tak klamu aby ludia nedotlacili vladu konat. Lebo rusko stavia južný prud ktory obide ukrajinu slovensko a rusko taktiež najväčší zamestnavatelia v cs su zavisly od ruskeho železa rusko nie lebo ma bricks (ak neviete use google) a s plynom a ropou je to to iste nieco strati rusko ale sankcie im viac neublizia naj zisk pride pre usa a mi pojdeme na žobrác.
    To netvrdím , chtěl jsem se jen s nadsázkou pozastavit nad tím, kde prostí občané najednou vyhrabali tolik poloautomatických či automatických zbraní a třeba tím dát podnět k další diskuzi. Nejspíše je to tím, že poměry na Ukrajině moc neznám - zbrojařství tam jistě mají na každém rohu, ne jako u nás :-)
    Vyšetřování havárie letadla podle několika nezávislých zdrojů stále probíhá, dodnes nikdo přesně neví, zda jej sestřelili ukrajinské letouny, ukrajinští dezertéři, separatisté či rusáci. Jedny zdroje spekulují o sestřelení ruským systémem Buk, další to vyvrací a poskytuje důkazy o stopách po zásažích z těžkého kulometu. Asi si může každý vybrat co se mu líbí víc :-D Že se do toho sere USA, to zas tak moc nepřekvapí. Otázka zní, zda ruské separatisty přítomné na území Ukrajiny považovat za ukrajince či rusy?

    Citovat Původně založeno Tukan Zobrazit příspěvky
    Pravda pravdoucí Kýble. Existuje však jedno nedrastické řešení, jak tuto prekernou situaci světa vyřešit...
    TUKAN FOR PRESIDENT!
    Tvl, že mě to nenapadlo dřív :-D

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  10. #160
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ukrajina

    No zajímavé je, že když tu čtu ty dlouhé příspěvky, v každém nacházím nějaký stejný názor, jaký mám já. Ovšem mimo toto fórum, v okolí svých přátel bych s těmito názory moc neuspěl. A především můj nejlepší kamarád je super a inteligentní člověk, ale na politice jsme se nikdy v životě neshodli (kromě toho, že Babiš je zmetek). Třeba já opravdu nejsem komunista, ale také nesouhlasím s tím, že to tu bylo jak v KLDR. Viz.zaměstnanost, celkem prosperita, sociální jistoty :D. On by Vám dal milion argumentů, že to tak nebylo. Stejně jako dnes při UA/RUS konfliktu (lépe řečeno USA/EU/RUS konfliktu prostřednictvím UA) je tvrdě proti Rusku, za vše může Rusko a hodná Amerika a láskyplná EU jsou ti dobří. Nevím, jak je to možné, protože on je opravdu chytrý a vzdělaný člověk, který snad nedá na tu propagandu ze strany Idnes a spol. Každopádně není jediný a těch lidí je spousta. Dneska je moderní říkat, že komunismus byl něco naprosto devastujícího, že Rusko je nejhorší země na této planetě, že jediný schopný politik je kníže, a že tu budeme jednou žít všichni v blahobytu, muslim vedle Čecha, Čech vedle Rumuna. Já nejsem "rusomilec", ba naopak. Nemám je rád, stejně jako Američany, Němce, cikány a muslimy. Ale jsem přesvědčen, že Ukrajina nepatří do EU stejně jako do ní nepatří Rumunsko. Je jasné, že Rusko v tomto bude hájit své zájmy, do kterých se sere Amerika. Samotná EU mně ani tak nevadí, Jerry tu psal, jaký z ní máme výhody a kolik nám toho zlikvidovala. To není, ale pravda. EU nám nic nezakázala a nic nezlikvidovala. To, že tu dnes pěstujeme řepku a řepku a řepku a brambory dovážíme shnilé z Polska je chyba Špidlovy vlády, která špatně vyjednala podmínky při vstupu do EU. Nikdo v EU neřekl ,,zrušte cukrovary". Dotace jsou fajn, spousta se z nich postavila, spoustě drobných živnostníků pomohla. A opět, byrokracie a předraženost je interní věc ČR. Zatímco v Bruselu je jeden papír na dotaci, u nás je jich deset a každý musí schválit 4 lidi. Úředníci z EU sami kroutí hlavou nad naší byrokracií. Náš kilometr cyklostezky v Praze stojí stejně, jako kilometr Německé dálnice. Ve škole mě kdysi učili, že v restaurační kuchyni musí být zvlášť roztloukárna vajec a nesmíte chodit s vajíčkem přes kuchyni, protože to EU vyžaduje. Později jsem se dozvěděl, že tahle kravina je jen u nás a vymyslelo to české ministerstvo zdravotnictví. U nás musíte mít na restauraci počet mís na záchodě dle kapacity (muži, ženy a invalidé samozřejmě zvlášť). No a ve Francii je jeden záchod na celou hospodu. Opět jen náš výmysl a buzerace ze strany české vlády. Takže ono to s tou EU není tak horké, půlka nesmyslů vůbec nepochází z EU, jen se to na ní hází. Přesto ale nesouhlasím s myšlenkou EU, s bezhranční politikou, se společnou měnou. Ukrajiny by měla být ráda, že je Ukrajinou a ať se probůh do EU neserou. Jediný, kdo chce do EU a bude z toho mít prospěch je Turecko, které tak bude moc volně jezdit do Německa, kde žije druhá půlka Turecka. Nejlepší na tom všem je, že dneska se řeší, aby se zakázali komunisti, jak komunisti byly špatní. Ježišikriste, je 25 let od revoluce. Mně osobně byly 4 roky, když komunismus padl a jediné co si pamatuji, jsou žlutobílé vozy VB, které jezdily ještě pár let po revoluci. Dnes se z toho dělá, jako by nám hrozilo, že se Grebeníček chytne moci a odizoluje nás od okolního Světa. Půlka národa si to stejně nepamatuje a přebírá názory svých rodičů a prarodičů, kteří jsou už taky ale totálně zdebilněný. Tady jsou mnohem, mnohem závažnější problémy, které se ,,přetírají" řešením kravin, jako jestli byl komunismus takový a makový a kolik bojových tramvají přemístil Kim k hranici s jižní Korejí. Nás by mnohem více měly trápit problém se spravedlností, která je tady totálně zkorumpovaná. Zloději a vrazi jsou dnes uctívaní. Vrah Jonák vyšel z kriminálu a noviny v čele s Idnes s ním dělají rozhovory jako s celebritou. Janoušek si vesele dál jezdí a jediný kdo se postavil Krejčířovi byla policie v JAR. Ta naše ho pustila. Kdejaký floutek dneska může policajtovi říkat, jaký je to vocas a policajt může jen stát a tupě na něho zírat, při čemž se v něm vaří krev. Kdyby ho praštil, v lepším případě by přišel o místo. Městská policie buzeruje řidiče ve Fábiích, že to z kopce rozjely na 55 km/h v obci, zatímco kolem nich projel nelegální závod luxusních BMW. V Teplicích městská policie chodí za muslimy a prosí je, aby po sobě uklízeli. Svět jde totálně, ale totálně do sraček. Ne jen ČR. Za chvíli bude Evropa plná arábáčů, kteří budou znásilňovat naše holky a když se jim to nebude líbit, tak je ukamenují. Nás samozřejmě podříznou (zlatí cikáni). ČR, pokud nebude arabská, tak bude německá. To, co se Hitlerovi nepovedlo se zbraní, se dneska povede jiným politicky a ekonomicky. Zaplať Bůh (a nejsem věřící), že mám chalupu hluboko v krkonošských lesích, kde snad nikdo otravovat nebude. A díky za to, že nejsem metrouš z Prahy co se chodí ,,bavit" do OC Chodov a umím si barák postavit stejně jako vypěstovat bramboru nebo podříznout králíka.

  11. #161
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ukrajina

    jak se clovek rozhodne na jaky strane bude? jak clovek poznal ze sdili nazor toho praveho nebo je to vychovou?
    #ego #boost

  12. #162
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Re: Ukrajina

    Všechny názory na všechny věci jsou ovlivněny jenom okolím.. nikdo si v dnešní době nemůže vytvořit vlastní názor. I když si myslí že má právě svůj názor, tak tento jeho názor je ovlivněn médii, lidmi v okolí, rodinou, přáteli nebo třeba nějakým člověkem co vysílá "svou" myšlenku prostřednictvím videa na yt. Já si prostě myslím, že se možná jedná o ekonomický tah USA, ale i tak nesouhlasím s jednáním Ruska (nikdo mi nebude vymlouvat že není komunistické). Dodávka zbraní pro protestanty do jiného státu, přebrání území formou jakési ovlivněné volby, vojenské vniknutí na cizí území. Každý by si měl hrát na svém písečku a vůbec nezasahovat do jiného státu, pokud to nepovolí tamní vláda (ano, i usa v tomhle dělá velkou chybu).

  13. #163
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    SK
    Příspěvky
    11


    Odpověď: Ukrajina

    Trochu odbočím od témy.Dnes som čítal že Ukrajinci dostávajú od Rusov poriadne "cez držku" a že vraj stratili už viac než 30 lietadiel a 10000 mužov.Myslíte si že sú to reálne čísla?S tými lietadlami to si myslím že je reálne ale ten počet mŕtvych vojakov no neviem,neviem.Alebo zas len média skresľujú skutočnosť a že tam je omnoho viac mŕtvych ľudí ako sa hovorí(Ukrajina hovorí "len" o 727 vojakoch).

  14. #164
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Ukrajina

    10 000 je moc, to by se nedalo ututlat ani náhodou. Je jisté že počet mrtvých vojáků je vyšší než uvádí ukrajinská strana, ale né zas o tolik. Moderní způsob války si v dnešní době nevyžaduje tolik mrtvých vojáků. Příklad, wiki uvádí že z 2.SV zemřelo 22 756 700 vojáků, trvala 6 let. Trochu matematiky: měsíčně zemřelo 316 000 vojáků tady to je přece jen o trochu míň
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  15. #165
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    SK
    Příspěvky
    11


    Odpověď: Ukrajina

    že vraj dnes prekročili ruskí vojaci hranice s Ukrajinou

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •