Strana 13 z 17 PrvníPrvní ... 31112131415 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 181 do 195 z 241

Téma: Ukrajina

  1. #181
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukrajina

    Já spíš myslím, že lidi tam málo hulej
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #182
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Presne takto som to začal brať aj ja a myslím si že je to dobrý postoj. Len mimochodom ani usa ani rusko neni sväté, zatiaľ čo rusi za zssr boli strašné svine a vyhladzovači národov (hlavne za to môže kreten stalin) , teraz je to práve usa kto obrátilo karty a zneuživa...
    V Rusku jsem byl zhruba před měsícem a dovolím si upozornit, že dodnes tam jsou velmi patrné nejen věci, ale i myšlení z dob minulých. Palubní personál ruských aerolinek stále nosí na uniformě srp a kladivo, stejný symbol lze spatřit i při jízdě MHD či na plakátech ve městech, zatímco na vás zhora shlíží socha Stalina v nadživotní velikosti a děvče s Putinem na triku vám cpe pozvánku na předvolební meeting. Někdo by řekl jen pouhý pozůstatek dob minulých...a ano, možná má i pravdu, koneckonců, Rusko přece vede moderní válku. Důkazem je třeba toto vlákno, na tomto herním portále. Stále tu jsou lidé, kteří věří, že Ruská federace je jen neviný přihlížející a informace o její aktivní podpoře separatistů jsou snůžka nepotvrzených keců západních médií. Přece nečekáte, že vám Putin potvrdí, že vede válku proti jinému státu? To přeci nemůže...
    Kdo je tzv. "hodný" sice nevím, ale rozhodně vím, že Rusko to není.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  3. #183
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ukrajina

    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  4. #184
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Ukrajina


  5. #185
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253


    Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    No, mnohokrát jsem se snažil několika známým vyvrátit ten termín, protože předpokládá,že ten, kdo nabízí alternativní uskupení reality, je šílenec.

    Většina magorů jsou spíš lidi, kteří těmto analýzám, nevěří. To má daleko k nějaké teorii, když vidím, že se spíš tyto v článku uvedené věci stávají realitou.

    Takže, ne, šéfe. To není "konspirace", to je "analýza" a "zhodnocení" mezinárodní situace.

    Jenže takovéhle studie se do hlavního mediálního proudu nehodí, proto je nikdo neotiskne, nepublikuje. Pouze tzv. "konspirační weby."

    Petrodolar je mrtvý, a chvála Bohu za to. Stačí, že nám amíci přes rameno čtou e-maily, stačí, že vědí, kde serfujeme na webu. Za co si budeme kupovat naftu, a od koho.. no do toho si fakt mluvit nenecháme.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  6. #186
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Cool Odpověď: Ukrajina


    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  7. #187
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Ukrajina

    Radim prečítať http://marekhavlicek.blogspot.nl/201...en-se.html?m=1 uplne som nato zmenil názor .

  8. #188
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Ukrajina

    Můžete někdo ten článek shrnout je tam toho na hodiny čtení .. a už ho sem někdo dával


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  9. #189
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ukrajina

    Nebuď línej. Ale je tam o tom, jak se dostal k ,,separatistům" a jak to vlastně separatisti nejsou. Těžko říct, do jak velký míry je to pravda. Můžem tu spekulovat jak chceme, ale jsou to jen spekulace. Našim médiím se nedá věřit ani dnešní datum a dokud to asi člověk nevidí na vlastní kůži, tak neví. A možná i ti, kteří to zažívají, tak vlastně nevědí, která strana je ta správná.

  10. #190
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Odpověď: Ukrajina

    Aky je vas nazor na Ficove vyjadrenie, ze na 70% nas caka velka vojna? Mne to tak nerealne nepride.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  11. #191
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321


    Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Aky je vas nazor na Ficove vyjadrenie, ze na 70% nas caka velka vojna? Mne to tak nerealne nepride.
    Stať sa môže hoci čo, keďže Putin vraj trpí nejakou smrteľnou chorobou. Vraj by chcel znovu vybudovať Rusko ako bolo za komunizmu a najmä ohľadom rozlohy.



  12. #192
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    Odpověď: Ukrajina

    Putin co řekne je svatý, lidi tam jsou zfanatizovaný a poslouchají ho na slovo. Tak jsem se doslech, že trpí nějakou rakovinou, ale to že by měl rozpoutat válku není v jeho úmyslu, on nemá skoro nic společného s ukrajinskou krizí a separatisty atd. Separatisti ho požádali o zbraně, o podporu a on jim vyhověl. V tom vidím jenom to proč se tam vlastně Rusko zapojilo. Ukrajina je jak se říkává obilnicí Evropy, je tam nejúrodnější půda, což Rusko potřebuje.
    Nehledě na zásoby atd. Teď k té válce. Jak Angel psal stát se může cokoliv. Doufám, že svět je teď na takové úrovni, že to nebudou řešit válkou, Proč vlastně? Protože by se Rusko zahrabalo více do hlíny a dlouhá léta by se z ní vyhrabávalo, popř. kdyby se nějaký konflikt rozpoutal, tak snad rozumní lidi, kteří většinou vítězí nad agresory , udělí Rusku takové reparace, že Rusku zbyde jenom holá prdel. My opinion, Díky za pozornost :)

    čau grakone


  13. #193
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Odpověď: Ukrajina

    Rusko nie ta Zem, ktora by rozputala vojnu. O to ide len tym americkym opiciam. O nic ine im ani nejde. Vsetko podobny bordel ma na svedomi len USA.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  14. #194
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Aky je vas nazor na Ficove vyjadrenie, ze na 70% nas caka velka vojna? Mne to tak nerealne nepride.
    Fico je kkt. Jeho vyjadrenia maju váhu kravského lajna.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #195
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukrajina

    Válka bude do pár let stím se počítá ..
    Moc lidí na světě a USA má příliš moc peněz ve zbraních na to, aby je nevyužili..
    Pruser je v tom že se to snaží rozeštvat v evropě.. neříkám že je rusko svaté, ale podivte se na Obamu, když mluví v TV a celej tenhle USA bordel lháři oni svatí oni jsou jedni z nejvyspělejších a nejčistčích, ale to jak tu válku potřebují to neřeknou..
    A když bude, tak stejně záleží na těch velkých opicí co si umanou a normální člověk stím nic neudělá.. ten bude jen čekat doma až se rozteče v obyvaku za oknem z nějaké jaderné sračky..
    Jediné co můžete je si někde na dvorku 100 m pod zemí kopat nějakej kryt a připravit se tak, aby jste 500 let nemuseli ven a nebo ani to vám nepomůže a stejne stím nic neuděláte.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •