Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 40 z 40

Téma: granaty na dm

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: granaty na dm

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    se ozval ten pravy
    Ale má pravdu, MAGi je největší AWP kemper co znám. Je to taky bohužel admin, tak s tim nikdo nic nehodlá dělat. On mi sám napsal, že když natočim demo, kde kempí, tak mu můžu dát perma. NAtočil bych, ale ty si vždy dáváš pozor, když tě někdo upozorní. Prostě srab. Od čeho je tu AWP server? No? Já bych to vyřešil jinak, udělal bych ještě jeden server, AWP DM, kde je jen AWP a DGL. Hlavně ten respawn.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: granaty na dm

    pravdu mit muze, ale nema se co ozyvat, kdyz sam je kemper jako prase, podobne jako 72virgins, kterymu se taky slap dat nemohl

  3. #33
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: granaty na dm

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Ale má pravdu, MAGi je největší AWP kemper co znám. Je to taky bohužel admin, tak s tim nikdo nic nehodlá dělat. On mi sám napsal, že když natočim demo, kde kempí, tak mu můžu dát perma. NAtočil bych, ale ty si vždy dáváš pozor, když tě někdo upozorní. Prostě srab. Od čeho je tu AWP server? No? Já bych to vyřešil jinak, udělal bych ještě jeden server, AWP DM, kde je jen AWP a DGL. Hlavně ten respawn.
    To nemuzes zmenit jmeno a nenapadne me natocit? Dat to sem a jestli vetsina rekne ze kempim, tak se vzdam prav a dam si perm. ban.

  4. #34
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: granaty na dm

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    pravdu mit muze, ale nema se co ozyvat, kdyz sam je kemper jako prase, podobne jako 72virgins, kterymu se taky slap dat nemohl
    Přesně tak, právě kempa s awp Virgin mi dal ban :D

  5. #35
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: granaty na dm

    KarlOs, neříkám že to tak nebylo, ale awp jsem dávno zlomil přes koleno a naprosto mě to s ním nebaví. Na jednu ránu trefí každý ocas.


    "Až budu velký, bude ze mě superman"

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: granaty na dm

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Ale má pravdu, MAGi je největší AWP kemper co znám. Je to taky bohužel admin, tak s tim nikdo nic nehodlá dělat. On mi sám napsal, že když natočim demo, kde kempí, tak mu můžu dát perma. NAtočil bych, ale ty si vždy dáváš pozor, když tě někdo upozorní. Prostě srab. Od čeho je tu AWP server? No? Já bych to vyřešil jinak, udělal bych ještě jeden server, AWP DM, kde je jen AWP a DGL. Hlavně ten respawn.
    Staci najst HLTV demo kde je on ako kempi :-)

  7. #37
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: granaty na dm

    Citovat Původně založeno *Don /Km Crew/ Balfas* Zobrazit příspěvky
    Na jednu ránu trefí každý ocas.
    To by pak kazdy byl pan jako markeloff. Kdyz ja kempim s awp na jednom miste, tak proc ti dela problem kdyz vis kde presne jsem zabit me?
    Naposledy upraveno MAGi; 27-02-12 v 21:33.

  8. #38
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: granaty na dm

    Citovat Původně založeno MAGi Zobrazit příspěvky
    To by pak kazdy byl pan jako markeloff. Kdyz ja kempim s awp na jednom miste, tak proc ti dela problem kdyz vis kde presne jsem zabit me?
    To jako myslíš vážně ? Si taky umím najít flek s omezeným přístupem a jen čekovat z jedné strany na druhou. Při troše umu skoro nikdo neprojde. A to ty děláš. S AK taky nejsi žádný zázrak ( sledoval jsem tě v nuke ) pobíháš v kolečku několika pozic a většinou killuješ do zad nebo ze střechy, tak mi tady nepovídej o nějakým skillu. Hochu, tebe to tvoje ego musí mlátit tak do xichtu, že máš podlitiny O.o hawk


    "Až budu velký, bude ze mě superman"

  9. #39
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: granaty na dm

    Nevím jak vám ale mě se nezdá že by magi kempil pokaždé co vidím magiho tak s tím awp jen běhá a střílí na to aby jste někoho trefily s awp je potřeba si stoupnout a né běhat a střílet jak N00B.

  10. #40
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: granaty na dm

    Riešite debiliny as usually. Vy skilleri. Balfas ty určite blikáš aby sa vždy každý otočil, že. Jeho blbost, že sa neotočí a ide hlavou proti múru. Nechápem tie detské výhovorky "dávaš len do zad, si lama, QQ".

    Granáty na DM nie, awo nebude na ďalšom. Stačí? Vaše "skill" keci si píšMenQujŤe cez PMky.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •