Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Zrušení dem na turnaji

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Zrušení dem na turnaji

    Ahoj,
    Chtěl bych navrhnout zrušení dodání dem po turnaji.
    Na turnajích je hltv + dozor a proto mi příjde zbytečné dema natáčet.
    Jediné k čemu slouží je zlepšení pozice pro hráče co neumí vyhrát a tak si žádají o dema.
    drogy

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    Blbost, nikdy nevíš kdy HLTV přestane pracovat a prostě dané kolo, mapu nenatočí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    HLTV môže kedykoľvek vypadnúť a nenahrávať. Povinnosťou hráčov je točiť demo a ak ho niekto z príslušného tímu netočil a druhý hráč z teamu ho oň požiadal, tak bohužiaľ...

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251


    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    Dobře ale nedalo by se to žádaní o dema nějak omezit? Hráč co si o demo žáda by například musel doložit svoje demo a upozornit na čas který se mu nezdá.
    drogy

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    Citovat Původně založeno martin14 Zobrazit příspěvky
    Dobře ale nedalo by se to žádaní o dema nějak omezit? Hráč co si o demo žáda by například musel doložit svoje demo a upozornit na čas který se mu nezdá.
    To by mohlo byť, ale to je samozrejme už na organizátorovi daného turnaja, či to prikáže hráčovi, ktorý o to požiadal.

  6. #6


    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    Ak ma kazdy hrac ciste svedomie, tak zacne natacat nazaciatku a stopne to na konci. Kazdopadne by sa mi nepacilo, keby napriklad aj vyhram a niekto sa mi nezda, tak si vypytam demo a on ma v pitchi. Dva prikazy nikoho nezabiju.

  7. #7
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298


    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    Ono by stacilo dat jednoduchu vec do pravidiel turnaj a tou je: nech ziadatel dema ho aj vycasuje a hned 67% ludi si rozmysli ziadat lebo sa to ziadava len kvoli tomu ze prehrali.

  8. #8


    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    Blbost, ja mozem poziadat o demo aj ked vyhram nie len ked prehram, nie je to len o tom, ze niekto prehra..

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    Je to pičovina. Že někdo žádá kvůli kontumaci, je bohužel smutný fakt, a asi máte pravdu, že to je většina, každopádně já tohle třeba nedělám, ale když se mi někdo nezdá, požádám o demo, to neznamená, že daného jedince hned musím časovat, shrnuto a podtrženo - pičovina. Zapnout a stopnout nahrávání dema je otázka 5 sekund, upload otázkou pár minut, to nikoho nezabije.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Zrušení dem na turnaji

    Naco je kurva dozor na turnajoch? Dal by som pravidlo ze dozor musi normalne sledovat zapas a ak sa mu nejaky hrac nezda tak ON moze poziadat o demo a nie enemy team, nato tam predsa dozor je a najlepsie uvidi ci je nejaky hrac podozrivy, samozrejme ak sa ti niekto nezda ked si hrac das podnet dozoru a je to na nom :)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  11. #11


    Odpověď: Zrušení dem na turnaji

    demá sa musia točiť.. skor by som navhol to,že pri požiadaní dema by sa musel písať aj dovod.


  12. #12


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Zrušení dem na turnaji

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Naco je kurva dozor na turnajoch? Dal by som pravidlo ze dozor musi normalne sledovat zapas a ak sa mu nejaky hrac nezda tak ON moze poziadat o demo a nie enemy team, nato tam predsa dozor je a najlepsie uvidi ci je nejaky hrac podozrivy, samozrejme ak sa ti niekto nezda ked si hrac das podnet dozoru a je to na nom :)
    Dozor nesleduje vsechny situace najednou. Ja jsem pro zruseni dem, atspon si konecne muzu zapnout to abcko
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Zrušení dem na turnaji

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    Dozor nesleduje vsechny situace najednou. Ja jsem pro zruseni dem, atspon si konecne muzu zapnout to abcko
    Nie ale je schopny si preklikat hracov a popripade si pozriet ak sa mu niekto nezda viac kol + poziadat po matchi demo...
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  14. #14


    Re: Zrušení dem na turnaji

    Ale porad nemas sanci jako samotnej dozor tohle posefovat. Napiau dozoru, ze se mi tamten nezda, at ho spectuje a zapnu si ja. To ze tady je komunita, ktera vyzadovani dem vyuziva na kontumaci, je smutne, ale pokud jsem takovy retard, ze nedokazu dat do konzole record demo a potom stop je jen moje vinna. Vsude v zivote pouzivas vsechno jen aby jsibyl ty v prospechu. Jedine co se mi libi: Udavat duvody proc zadam o demo. Prevazne se bude jednat o cheating. Samozrejme jebnute duvody budou ignorovane. Ale to neni vse. Potom jeste bude muset napsat co se mu nelibilo. Proste vycasovat no. Jak to neudelas, tak ban na dalsi turnaj a je to. Takhle se zbavis ojebavacu.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Zrušení dem na turnaji

    Uvadet duvod je pycovina, stejne akorat kazdy bude psat cheating i kdyz nema podezreni na cheating. Stejne tak je kravina, aby hraci museli casovat demo. Jak vycasujes demo, na kterem po shlednuti nic podezreleho nenajdes?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •