Zobrazit výsledek ankety: Měl bys zájem o tuhle kroniku minulosti lidí ?

Hlasující
47. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano

    39 82.98%
  • Ne

    2 4.26%
  • Ano / Byl bych ochoten přispět při sepisovani

    6 12.77%
  • Nezajímá mě to, ale napsal to Jerry, tak jsem myslel že je to flame..

    3 6.38%
Anketa s více možnostmi.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: "Kdo byl kdo"

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    8 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Post "Kdo byl kdo"

    Zdar zase mě proběhlo pár myšlenek v hlavě i přesto že si stěžuju že nemám čas tak mě to nedalo ..
    Takže chtěl bych tu za pomocí pár pamětníku kteří se na foru objevili od začátku a max po začátek roku 2012 sepsat nějakou kroniku / encyklopedii nebo nevím jak to říct o tom kdo byl kdo ..
    V podstatě ide o to že je tu hromada nových lidí a kolikrát tu proběhne přirovnání s někym kdo je třeba banned nebo tu delší dobu neni a pak většina lidí ani neví kdo byl Chmod, Maggi, vranys, ufousek, maso na kostech a nějaci ex admini co skončili s cedulkou banned..
    Klidně by tam mohli být i ex admini, kteří tu třeba delší dobu nejsou nebo stále jsou .. Takže by klidně mohl napsat slohovou práci o mé osobnosti..
    Nebo prostě trošku známější postavičky minulosti připsat jak začali jak skončili a co jich především proslavilo ..

    Tudiž na vás anketa či by byl zájem z vaší strany..

    Omlouvám se za všechny překlepy a nedomyšlené věty psal jsem to nějak tak na rychlo takže aj hrubky tam najdete ..
    Pokud to nechápete nebo jsem to nenapsal dostatečně jasně, tak napište a vysvětlíme ..
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 03-03-14 v 22:11.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: "Kdo byl kdo"

    Něco podobného mě už taky napadlo, ale formou novin.... To to je velice zajímavý nápad a jestli budeš chtít, tak bych něco málo o někom napsal.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: "Kdo byl kdo"

    Budu jedině rád když mě někdo pomůže hlavně co se týče oprav chyb i když článků určitě taky sice pamatuju hromadu lidí, ale upřesnit vše sám nedokážu ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #4


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: "Kdo byl kdo"

    Prej ta Ufusok zdravi a ceni, ze si vyzdvihol jeho nick :3

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: "Kdo byl kdo"

    Pepik.skill :3 ♥
    #ego #boost

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: "Kdo byl kdo"

    Ada S:W:A:T: a napr. ratatouli, to boli v pohode hráči, keď tu boli možno 3 servery.

    A v neposlednej rade Ondra taktik. Ten Kotelnu vyzdvihol do top výšin jeho moviečkami. Zrejme prvý moviemaker a cheathunter bez práv na Kotelni a možno sa od neho inšpiroval aj Vince. Navyše tie TOP komenty od neho!!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=E6LDumA5dQs - Moje první video z CS, taktická číhačka za bednou, pěkný hečot na konci
    http://www.youtube.com/watch?v=TIEQS7Zu4tI - Dodelavka :) (cely zasobník zo zadu...)
    http://www.youtube.com/watch?v=wxvUMxIRwUs - Další z mých oblíbených finish akcí. Takticky jsem vyčkával za barem, nedal jsem o sobě vědět, ani když se nad mou hlavou strhla přestřelka, jak můžete poznat podle mrtvoly Teráka z týmu hned vedle mě na baru. Zůstat nehnutý a vyčkávat, když kolem vás sviští kulky, to chce opravdu silné nervy, ale já věděl, že můj čas teprve přijde, rád likviduju soupeře pěkně v klídečku. Když jsem po chvíli ticha uslyšel, jak CT oslovuje rukojmí, byla vhodná příležitost zahájit akci. Tentokrát jsem neměl náladu si s ním dlouho pohrávat, jak je mým dobrým zvykem a tak jsem mu rozšlehal hlavu jako pudink. Nabíjím, myslím, že už je po všem, když v tom slyším napravo kroky. Říkám si "dupeš jak slon s chobotem, odměním te headshotem" a v ten moment šel k zemi. Taktice zdar! (to poznám z víkendov...:D)
    http://www.youtube.com/watch?v=cIWExlO75LM - Mám velké podezření, že mi admini nějakým způsobem snížují damage a vychylují zaměřování! (tiež si to myslím!)
    http://www.youtube.com/watch?v=kTwTvauSDEE - Dukaz o tom, ze z nepochopitelnych duvodu je hra udelana tak, ze AWP casto nestrili tam, kam se miri. (TOP výber hudby!!!!!!!!!)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482


    Odpověď: "Kdo byl kdo"

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Něco podobného mě už taky napadlo, ale formou novin.... To to je velice zajímavý nápad a jestli budeš chtít, tak bych něco málo o někom napsal.

    Ty noviny, nějákej tydeník . . to by bylo v klidu si myslím, klidně bych s tím něják píchnul, kdyby se do toho někdo náhodou rozhoupal

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340


    Re: "Kdo byl kdo"

    Nápad dobrej jestli se ti do toho chce, ale jestli chceš vážně popsat všechny, co se tu nějakým výraznějším způsobem ukázali, tak to bude dost na dlouho ;)

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: "Kdo byl kdo"

    Tak darebáky nakonec vzpomínat nebudem ufo byl sprostej a vypičoval každýho na koho přišlo, ale na druhou stranu to byl hodnej milej kluk takže tak ..
    Spíš bych vzpomenul nějake lidi kteří tu měli failove hlášky a proslavili se bez nějakeho flamu, prostě srandisty a potom lidi, kteří se něčím zasloužili ..
    Lidi kteří tu nemaj co dělat nebudem zpátky přivolávat, protože si určite do vyhledače zadavaj každej den svuj nick a hledaj kde lidi na ně nadávaj a pak si nad tím dělaj dobře ..
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 03-03-14 v 21:38.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #10


    Odpověď: "Kdo byl kdo"

    Jen něco Maggiho sem viděl před 3 měsíci na jednom sk serveru a jistě vím že to bol on zmiňoval sa že bol na jednom serveru admin...

  11. #11
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: "Kdo byl kdo"

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Ada S:W:A:T: a napr. ratatouli, to boli v pohode hráči, keď tu boli možno 3 servery.

    A v neposlednej rade Ondra taktik. Ten Kotelnu vyzdvihol do top výšin jeho moviečkami. Zrejme prvý moviemaker a cheathunter bez práv na Kotelni a možno sa od neho inšpiroval aj Vince. Navyše tie TOP komenty od neho!!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=E6LDumA5dQs - Moje první video z CS, taktická číhačka za bednou, pěkný hečot na konci
    http://www.youtube.com/watch?v=TIEQS7Zu4tI - Dodelavka :) (cely zasobník zo zadu...)
    http://www.youtube.com/watch?v=wxvUMxIRwUs - Další z mých oblíbených finish akcí. Takticky jsem vyčkával za barem, nedal jsem o sobě vědět, ani když se nad mou hlavou strhla přestřelka, jak můžete poznat podle mrtvoly Teráka z týmu hned vedle mě na baru. Zůstat nehnutý a vyčkávat, když kolem vás sviští kulky, to chce opravdu silné nervy, ale já věděl, že můj čas teprve přijde, rád likviduju soupeře pěkně v klídečku. Když jsem po chvíli ticha uslyšel, jak CT oslovuje rukojmí, byla vhodná příležitost zahájit akci. Tentokrát jsem neměl náladu si s ním dlouho pohrávat, jak je mým dobrým zvykem a tak jsem mu rozšlehal hlavu jako pudink. Nabíjím, myslím, že už je po všem, když v tom slyším napravo kroky. Říkám si "dupeš jak slon s chobotem, odměním te headshotem" a v ten moment šel k zemi. Taktice zdar! (to poznám z víkendov...:D)
    http://www.youtube.com/watch?v=cIWExlO75LM - Mám velké podezření, že mi admini nějakým způsobem snížují damage a vychylují zaměřování! (tiež si to myslím!)
    http://www.youtube.com/watch?v=kTwTvauSDEE - Dukaz o tom, ze z nepochopitelnych duvodu je hra udelana tak, ze AWP casto nestrili tam, kam se miri. (TOP výber hudby!!!!!!!!!)
    Tohle je ale dokonalý :D toho týpka chci poznat a chci si od něj nechat podepsat slipy!
    "dupeš jak slon s chobotem, odměním te headshotem" jsem si musel dnes zapsat do deníčku a asi mi to nedá spát!
    Přidávám ještě jeho poslední taktický výtvor: https://www.youtube.com/watch?v=IdXepkgxcgM


  12. #12
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: "Kdo byl kdo"

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Tak darebáky nakonec vzpomínat nebudem ufo byl sprostej a vypičoval každýho na koho přišlo, ale na druhou stranu to byl hodnej milej kluk takže tak ..
    Spíš bych vzpomenul nějake lidi kteří tu měli failove hlášky a proslavili se bez nějakeho flamu, prostě srandisty a potom lidi, kteří se něčím zasloužili ..
    Lidi kteří tu nemaj co dělat nebudem zpátky přivolávat, protože si určite do vyhledače zadavaj každej den svuj nick a hledaj kde lidi na ně nadávaj a pak si nad tím dělaj dobře ..
    To jsou ale zrovna ty lidi, kteří by ostatní asi nejvíc zajímali :-), jsem pro černou kroniku!


  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161


    Odpověď: "Kdo byl kdo"

    lel

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: "Kdo byl kdo"

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    To jsou ale zrovna ty lidi, kteří by ostatní asi nejvíc zajímali :-), jsem pro černou kroniku!
    nemám to bohužel povoleno ze shora jinak bych vám je klidně přiblížil ..
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 04-03-14 v 15:03.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #15
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: "Kdo byl kdo"

    Budu taky v kronice? už jsem tu 4 roky :D Jinak nápad dobrej, ale času Ti to vezme hodně.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •