Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Kingdom Come: Deliverance

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Thumbs up Kingdom Come: Deliverance

    Po legendární Mafii pravděpodpobně češi stvoří další legendu - Kingdom Come: Deliverance, hru zasazenou do středověkého českého království, roku 1403.


    Můžeme se těšit nejen na rozhlehlé lokace, nádhernou přírodu, rozmanitá řemesla, jízdu na koni, pěstní souboje i obrovské bitvy, ale především (konečně) na reálnou simulaci boje, opravdový vývoj postavy a hlavně o něco reálnější prostředí. Žádní draci, žádní magičové, khajiti nebo obři. Každá postava bude mít svůj vlastní denní režim, bydlení i práci, bude se moci vyvíjet a zlepšovat své schopnosti.... Zkrátka, dějiny RPG se budou přepisovat...

    Oficiální web, Česká stránka, Kickstarter

    Pokud vše půjde dobře, tak bychom se hry mohli dočkat už příští rok.

    Nevím jak vy, ale já už se nemůžu dočkat!

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    Re: Kingdom Come: Deliverance

    Jo, poznal jsem, že se jedná o hystoryy česka hned po té monstrózně poblyté scéně, kde nějákej pynďa krade měšec.. Jde o česko! Tá hra se my zdá mýrně genytálný. Určytě bich sy jý rád zahrál

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Kingdom Come: Deliverance

    Tak koneckonců hned ve druhé misi Ulička Mafie jedničky jsme mohli spatřit močícího chlapíka...takové genytálnosti činí zážitek ze hry nezapomenutelný :-D

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Kingdom Come: Deliverance

    Tenhle projekt sleduju už hodně dlouho a zaznamenal jsem všechny informace o tom, jak to mělo vypadat původně, proč je to teď rozděleno na 3 části a že nechybělo mnoho a šel by k ledu. Ten kickstart jsem sledoval taky hned od začátku, měli měsíc na splnění tuším 300 000 liber a tato částka byla vybrána už během prvních 6 dnů! Dan Vávra umí (jak je patrné už z minulých úspěšných titulů). Držím jim palce a po dlouhé době to bude opět hra, za kterou budu ochoten utratit peníze.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Post Odpověď: Kingdom Come: Deliverance

    Nový rozhovor s Vávrou o financích a trhu.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161


    Odpověď: Kingdom Come: Deliverance

    to vypadá dokonale, elder scrolls 6 bude mít co dělat, aby se na tohle dotáhla, vypadá to ještě líp jak witcher 3, no a konkurence ze strany gothicu už se nikdo nemusí deset let obávat :D

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Kingdom Come: Deliverance

    No, nevím, jak to mají s tím číslováním, ale nedávno byl spuštěn Elder Scrolls Online...Taky vypadá krutě, chvilku jsem byl v beta programu, ale furt je to fantasy, tohle bude alespoň trošku blíže realitě :-) Jenom doufám, že to rozjedu, jinak budu muset koupit novou výpočetní stanici :-D
    Naposledy upraveno Kyblík Hnoje; 27-03-14 v 18:57.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    35


    Odpověď: Kingdom Come: Deliverance

    Celkem dost se na to těšim, konečně hra z tohoto odvětsí která stojí za řeč.

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Kingdom Come: Deliverance


    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161


    Odpověď: Kingdom Come: Deliverance

    takže rychle nasosat crysis a vyzkoušet nároky

  11. #11


    Odpověď: Kingdom Come: Deliverance

    No, tady máte náročnost!

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Kingdom Come: Deliverance

    Díky N0b0dy :-) všechno splňuju, až na procesor, mám "jen" dvoujádro :-(

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •