Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Repro

Hybrid View

  1. #1
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Repro

    Čaute,
    možno si budem kupovať nejaké repro, tak že čo máte a či ste s tým spokojný. Najlepšie ak má niekto 2.1 s výstupom na sluchátka a mic.

    Najlepšie ak by mal nmiekto niečo takéto. Chcem vedieť, či sa do toho oplatí ísť: MA000439135_AA1_1.jpg

    Sú to: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_repr...50_123058.html

    GENIUS SW-V2 1 1250

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074


    Re: Repro

    Spravne, pod 100 euro repro sustavu nekupuj. Je to investicia na dlhe roky az desatrocia, nijak sa ti to neopotrebuje ani nepokazi.
    Zober bud nieco z tohto http://reprosustavy-a-reproduktory.heureka.sk/ alebo ak nemas nejako obmedzeny rozpocet, tak tymi logitechmi nic nepokazis, daju sa lahko zohnat a hraju pekne.

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Repro

    A jo. Zabudol som cenu a drobnosti. Takže vzhľadom na to, že moja izba je v podstate "pracovňa", je dosť malá na šírku. Čiže preto nad 5.1 ani nerozmýšľam. To budem keď tak kupovať k tv v obyvačke, nie do prťavej miestnostičky. Z toho chlapci vyplíva, že cenovú reláciu posunieme o niekoľko desiatok eur nižšie a skončíme maximálne do 40 € :D O kúpe novej zvukovky nechcem ani počuť. Navyše nejaký mega výkon nepotrebujem. Filmy aj tak pozerám so sluchátkami (tie 4 filmy za rok:D). Ide mi len o púšťanie hudby a také prkotiny. Doteraz mám staručičké cca 10 ročné Saturn-y za 800 SK (či kolko to bolo). Takže hocičo bude lepšie ako tie.

    Len chcem hlavne vedieť, či sa oplatí ísť do 2.1 s odelenými vstupmi pre mic a sluchátka, alebo stačia priamo v repráku jack-y, alebo len klasické stereo (2 repráky)... v tej cenovej hladine do 40€. Lebo stále sa rýpať vzadu PC a meniť jacky (sluchátka, repro) sa mi už nechce.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Repro

    jestli chceš repráky ke kompu.. který budou hrát na poslech z cca 1m tak akorát nahlas a v suprový kvalitě za suprovou cenu.. --> ber tyhle: http://www.alza.cz/genius-sp-hf2-0-1...ne-d148818.htm
    vim moc dobře jak hrajou, má je kámoš..

    + dřevo
    + megaluxusnědobrá cena

    - pro tuhle cenovou kategorii žádný mínus nemaj..

    dřevěný 2.0 repráky jsou k pc tak akorát, ty 2.1 bejvaj z většiny případů 2x dražší a s polovčnim výkonem... za 2000 možná seženeš nějakej subáč s 30W+ ale pak zase nezvládaj satelity + je to z plastu, takže se ten zvuk při vyšší hlasitosti moc zkresluje atd..
    prostře dřevo a 2.0 rulez :)

    3.1 nebo víc máš spíš k televizi nebo k pc na filmy, ale na hudbu je to nicmoc podle mě.. :)
    Naposledy upraveno hopik; 10-10-11 v 22:29.

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Repro

    Hopik, no kamoš predáva elektroniku a práve zprdol nejaké drevá od geniusov. Navyše nemajú vstup pre mic. :/
    Dura čo máš stále s Logitekmi? :D Tie nemajú výstup na nič.

    Čo poviete na tieto: http://reprosustavy-a-reproduktory.h...-sw-v2-1-1250/
    Celkom mi padli do oka aj dizajnovo.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Repro

    subáč 20 rms.. panečku, to budou bomby :D u těch co sem postnul já máš ještě o 5W větší a máš hlavně dva :D
    jako jestli chceš nutně 2.1, tak budou asi nejlepší ty co si teď postnul a nebo ty co postoval dura.. ty durovo sem slyšel hrát v krámě a docela to i hrálo.. potichu, docela deep bass ale jakmile to zvedneš trošku vejš, tak už to je na piču :)
    btw. k čemu vstup pro mic?

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Repro

    Aby som nemusel (keď potrebujem volať atď.) vždy liezť pod stôl a prehadzovať káble :/ No uvidím teda, veď ešte to nejdem kupovať. :) Ale dik za postrehy a kľudne ešte nejaké hádžte.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Repro

    normálně píchnu mikrák do kompu a mluvim ne? :D
    já nevim co posloucháš, jestli drumce/Tekno/dubstep tak si fakt kup ty co sem posílal já :)

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Repro

    Ale veď mikrák mám zarovno s pripojkou na sluchatka. Nepripojim mic do bedne a sluchátka na repro. Sú od seba 10 centy cca. Už chápeš? :D A práveže chcem pripojiť obe veci do jedného, ale tak, aby som to nemusel v prípade (že budem chcieť počúvať hudbu) prepájať pod stolom zo zadu bedne jack z repro a jack zo sluchatok. ;)

    Dúfam, že už som to vyjadril lepšie :D

  10. #10
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Repro

    Mam sluchatka i bedny zapojeny do PC a nikdy bych uz nedaval sluchatka prez bedny, navic s mikrakem. Kup si tohle a pak si muzes koupit jakykoli bedny, ale ne v plastu. hopik ma pravdu, jednou poslechnes drevo a uz nechces nikdy plast videt.

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Repro

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Mam sluchatka i bedny zapojeny do PC a nikdy bych uz nedaval sluchatka prez bedny, navic s mikrakem. Kup si tohle a pak si muzes koupit jakykoli bedny, ale ne v plastu. hopik ma pravdu, jednou poslechnes drevo a uz nechces nikdy plast videt.
    No to mi nenapadlo. Drobrééé. Thx Apachu. A ako to funguje? Ide ti súčasne zvuk do oboch? (repro+sluchátka)

    Tým sa mení všetko. Čiže už mi je v podstate jedno, či budú mať výsup na mic atď. tie repráky.

    @NUME: Teraz som vysypal vyše 100€ za základovku atď., preto do toho veľa nechcem investovať. Na tú hudbu mi stačí aj zvukovka akú mám (ani nvm čo to je vlastne). A investovať zase 100€ zosík + 100€ repro nechcem. Ale poobhliadnem sa po nejakých drevách. Len ako som písal, kamoš ma varoval pred lacnými Geniuskami atď. :/ Nuž, len hladať a pozerať...

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133


    Re: Repro

    Určitě se vyplatí projít bazary, někteří mladý lidi to doma nechtějí, protože je to oldschool, a někteří naopak chtějí mít doma oldschool poctivý fortelný výrobky. Nejlépe repráky ze dřeva :) Pořádně spočítanej vzduch, pěkně masivní, hodně šroubů, silný kabely...

    OT:Já osobně sem na tohle docela ujetej, nemám rád "Made in china" a podobný fejky. Hrozně moc si vážim svých věcí vyrobených jinde než v Asii: paintballka z USA, hliníková lepící páska z Nového Zélandu, keramický nůž z Izraele, origo Bundeswehr výbava z armyshopu a třeba i hašiš ze Španělska

    Přesně tuhle rozdvojku mám taky, ztráta asi 10dB, malinkej nárůst šumu, ale téměř neznatelně. Za to pohodlí to stojí. Koupil jsem jí za 20Kč a vyřešilo mi to ten probém s přepojováním.

    Na malou místnost stačí 2x malý dřevěný třípásmo okolo 20W.
    Kámoš koupil Genius 5.1 (tohle) asi za litr v bazáči v Plzni a zvuk se z toho valí hodně slušnej...
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Repro

    Citovat Původně založeno NUME Zobrazit příspěvky
    Přesně tuhle rozdvojku mám taky, ztráta asi 10dB, malinkej nárůst šumu, ale téměř neznatelně. Za to pohodlí to stojí. Koupil jsem jí za 20Kč a vyřešilo mi to ten probém s přepojováním.
    Už mám. 83 centov a pohodička. Šum zatiaľ žiadny. :)

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133


    Re: Repro

    Já mam ve zvukovce 3 díry: mic in, line in, line out. Z line out mam rozdvojku na 2xjack3.5, z jednoho sluchátka, z druhýho zesík Tesla AZS 218 (hifi stereo 2x25) po dědovi, na tom obrovský dřevěný repráky na zakázku od tchána a můžu vám říct, že volume na tom zesíku má 6 stupňů a ještě jsem to nepustil ani na třetí...
    To je zvuk jak hovado, navíc sjíždim tekkno a systémy, takže diktáty jedou celou ulicí...
    Doporučuju dřevo, kvalitní zesík a novější zvukovku za pár éček s více výstupama (a vstupem)
    Takže asi tak
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  15. #15
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Repro

    Ano Charone, signal ti jde pak do obou, jak do sluchatek, tak do beden. Staci si jen vypnout bedny a nasadit sluchatka a naopak, nic nemusis nikde prepojovat nebo prepinat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •