Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Google

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Google

    Tamtoho "mozneho narusitela" (:D) som zmazal, furt je to rovnake. Ten spybot som stiahol, chrani to samo alebo treba robit nejake scany? Vidim, ze tam je skontrolovat PC, ked sa do toho nevyznam a dam odstranit "skodlive subory", ktore mi to naslo, tak nie je sanca, ze mi to poskodi PC? Lebo ja sa do toho fakt ani trosku nevyznam.

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Google

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Tamtoho "mozneho narusitela" (:D) som zmazal, furt je to rovnake. Ten spybot som stiahol, chrani to samo alebo treba robit nejake scany? Vidim, ze tam je skontrolovat PC, ked sa do toho nevyznam a dam odstranit "skodlive subory", ktore mi to naslo, tak nie je sanca, ze mi to poskodi PC? Lebo ja sa do toho fakt ani trosku nevyznam.
    Ja som ich dával odstraňovať asi 20 krát a žijem. Pokiaľ je zapnutý a dobre nastavený, mal by chrániť sám. Ale ja ho mám napr. vypnutý, aby zbytočne nespomaľoval a keď treba, alebo občas, prebehnem PC s full scanom.

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Google

    Okej, dik

  4. #19


    Re: Google

    Spybot je skvělej může vytvořit i štít, ale já ho dávám jen na kontrolu, protože se tuším nemá rád s některejma anivirama. Ale dost na něj spolíhám protože má velkou spyware databázi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •