Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 86

Téma: Cheathunter - Furien servery - PŘIJATÝ

  1. #1

    Cheathunter - Furien servery - PŘIJATÝ

    Ahojte všetci

    -Chcel by som si požiadať o práva resp. chh na furien
    -Myslím si že Kotelni a Furien serverom mám čo ponúknuť a že by som mohol pomocť kedže je 6furien serverov a ešte by mal pribudnúť furien Dm tak to bude 7.

    Takže niečo o mne :
    - Volám sa Martin K. , mám 18 rokov
    Bývam na východnom Slovensku
    -Som študentom 3ročníka SZŠ
    -Záľby : futbal , volejbal a samozrejme counter-strike 1.6 /csgo som obmedzil ale aj tam raz za čas zájdem/

    Ja a Kotelna :
    - Na Kotelni smrdím už asi 2roky z toho 1,5 na fore
    - Cheaterov poznám / za čias ked som mal práva som ich aj sám par zabanoval /
    - Hlásim cheaterov aj texturakov atd co sa na furiene deje hlavne Daronovi , občas Tatarkovi , Ciperovi a zo strielacích Luccy , dhaaquovi , matisovi , Tupelkovi.. je ich vela ale všetk1ch ich tu písať nebudem /poprosil by som tu menovaných Aby potvrdili že im hlásim / .

    Tak to je asi všetko co by som napísal aj tak ma tu dosť ludí pozná a vedia "kto a aký som"

    Za prečítanie Dakujem
    Na prípadné otázky odpoviem

    Ešte moja SID: STEAM_0:1:58246092

    Díky
    Naposledy upraveno DarwiN; 29-03-14 v 09:02.
    riťky a edm

  2. #2

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery



    Len som sem chcel dat hlupe video, vyjadrim sa neskor, ked nad tym poriadne pouvazujem ;)
    Naposledy upraveno ViRPo; 29-03-14 v 01:56.

  3. #3

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Já jsem PRO

    - cheatery mě hlásil
    - je aktivní ve hře
    - na fórum také pořád otravuje
    - a je to prostě Drawin :)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Tady bude hodně narážek na Darwina aky je zapredaný a tak.. Už to tu přímo vidím :D
    Ale i tak jsem PRO, Darwin mě přijde v pohodě, furt mě volá na furieny ať tam banuju, cheaterý pozná a hlásí.
    Palce dole

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Podľa mňa si zaslúži šancu, za mňa PRO ... viz.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Když už jsem tu šanci dostal já, bylo by blbý, kdyby jí nedostal i on ? Nemyslíte ?

    Nebudu ti dávat ani pro a ani proti, Furien jde uplně mimo mě, ale pokud hlásíš na steam, tak to jo, z Furienů furt něco chodí, kempy atd. tam se asi šikne další admin
    Naposledy upraveno Toy; 29-03-14 v 09:42.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Furien nehraju, ale když jsem ho občas viděl na jb tak byl v pohodě, chovat se umí.
    Možná trošku bezvýznamné, ale PRO

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    452

    Re: Cheathunter - Furien servery

    ja som pre, hlasi furt a je aktivny

  9. #9

    Re: Cheathunter - Furien servery

    -aktívny je
    -nejaké textury, kemp a nadávky mi hlasil
    -šancu by si zaslúžil
    Som pro

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Jednoznačne PRO. Všetko dobré je spomenuté.



  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Jak u debilov, date mu prava, aby ste mu ich nasledne vzali a potom opat dali.
    To nie je nic osobne proti darwinovi, mne je fuk, ci tam bude mat prava, ale naco bol cely ten cirkus okolo toho potom dobry ?

    E: mas pravdu puky, do huby si si poriadne nasral
    Ja zmenu nevidim. Je to ten isty chalan co bol a na fore spamuje rovnako jak spamoval. Vtedy vam to vadilo teraz nie.
    A ty darwin, bud trochu chlap a uvedom si, ze co puky v tej dobe na teba povytahoval. Zato, ze ti da jedno posrane pro, tak na vsetko zabudnes.
    Naposledy upraveno Toreto; 01-04-14 v 15:19.

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Niečo od tvojho kamaráta Pukyho.
    To že mu zobrali prava bolo kvôli mne a čiastočne Eustovi. Ja mu to osobne prajem nech mu to víde.Možno to teraz vyzera že si serem do huby , ale nie.. darwin sa zmenil. Som s nim skoro každy deň na ts , normalne sa bavíme , už sme si aj vyrozpravali čo sa vtedy stalo.Sam si priznal že to bola aj jeho chyba , že sa spraval jak debil. Viem že teraz vyzeram jak kokot , ked pred par mesiacmi som nanho hľadal hate a teraz tu pišem nech dostane prava :D Ešte raz sa mu ´verejne´ ospravedlnujem za ten theard. Kľudne ma spalcujte , nečudoval by som sa :D
    Tak ešte raz gl darwine :)

    E: Aj ked ja furien poznám asi tak vôbec,ale Darwina stretávam inde celkom sa zmenil k lepšiemu či na fore alebo in-game dá sa sním porozprávať osvietila ho múdrosť ak by sa správal takto isto aj ked bude CHH tak nevidím dôvod prečo mu tú šancu nedať.
    Malé trápne bezvýznamné pro

    E2: Tento krát od Pukyho -_-
    Keby sa nezmenil , tak tu zo seba nerobim debila a robim všetko preto aby ich nedostal.
    Ja som mu nedal pre , ja som sa mu len opsravedlnil a poprial nech mu to víde. Keby bol namna nasrany nečudoval by som sa , ale on nie je.
    Naposledy upraveno Pikii :D; 29-03-14 v 11:06.

  13. #13

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Všetk1m velmi pekne dakujem , vážim si to!
    Puky ako som ti už xraz povedal , v pohode beriem to .

    Ešte raz diky

    E: Ja viem čo dakedy bolo , bol som kar a mal som svoje "postplodné" obdobie ale zmenil som sa . Nevidí to akurát ten čo to vidieť nechce .
    Ja som ten typ človeka , možno že to vyznie hlupo, čo odpúšta /ked má dovod a normalny reason / .
    Naposledy upraveno DarwiN; 29-03-14 v 11:05.
    riťky a edm

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Hlavně to celý halooo kolem toho vlákna byl fail, jak jemu mohly bejt odebraný práva na popud někoho, kdo se tu snaží / snažil soustavně podjebávat AT ? a kor když to je Puky . . .ulhanej usmrkanec . . jelikož to je takhle, tak to jeho odebrání práv bych ani něják moc nebral v potaz, kdyby to vlákno založil někdo z adminů, tak držím hubu a krok . . . no doufejme, že Pukyho éra už je za náma . . ale to je nepodstatný.

    Darwine, já bejt v tvojí kůži, tak už mu nenapíšu nikdy ani písmenko, podle mě žádnej reason nedokáže přeplácnout to, že on tu z tebe veřejně udělal uplnýho trotla. Spíš mi to příjde tak, že chceš práva a je ti to u pitše, že on ti tu veřejně nasral na hlavu. . . neber to zle, jen jsem ti to chtěl napsat, takhle to vnímám já teda.


    PS : Myslím, že tu by hlavní slovo stejně měli mít admini / chh z furienů , jestli ho mezi sebe chtějí atd.

  15. #15

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Ano práva chcem ale teraz nie za každú cenu, jedno mi to nieje čo mi spravil Puky ver že nieje ale ja to už nijako nezmením a neovplívním . Hnevať sa nanho do konca života nemožem.

    Či? Určite teraz nesme BFF ale bavíme sa normalne.

    E nechcem to tu rozoberať a zas ťahat tej hejt dalej
    Naposledy upraveno DarwiN; 29-03-14 v 11:28.
    riťky a edm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •