Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 86

Téma: Cheathunter - Furien servery - PŘIJATÝ

  1. #16

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Ja rozumiem, ze on je v pohode a rozumny, ze hlasi a cheaty rozozna ale prava mu boli odobrane za to, ze daval nezmyselne bany za nieco, co nebolo ani proti pravidlam

    Preto ma Darwin zaujima tvoj sucasny nazor na banovanie za kemp, za akych okolnosti by si taky ban udelil? Udelil by si vobec taky ban? Mozes taky ban vobec udelit?

    Boli tu dovody, preco o tie prava prisiel a pride mi, ze nikto neriesi prave tie dovody
    Smerodajny nazor by vedeli dat furien admini, ktori vedia, o co islo

  2. #17

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Ja sa ti vyjadrím o kempe , kedže viem že som práve preto prišiel o práva kemp ako taký by som nebanoval. Čo by som banoval je spawnkemp.

    Kedže nijaké take pravidlo o kempení neexistuje je otázne či by sa mal banovať aj ten spawnkemp.
    Dá sa povedať že okrem cheatov, txt sa tam dá banovať už len nádávky a nokilly.

    Dúfam že som ti dostatočne správne odpovedal
    riťky a edm

  3. #18

    Odpověď: Re: Cheathunter - Furien servery

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    Ja sa ti vyjadrím o kempe , kedže viem že som práve preto prišiel o práva kemp ako taký by som nebanoval. Čo by som banoval je spawnkemp.

    Kedže nijaké take pravidlo o kempení neexistuje je otázne či by sa mal banovať aj ten spawnkemp.
    Dá sa povedať že okrem cheatov, txt sa tam dá banovať už len nádávky a nokilly.

    Dúfam že som ti dostatočne správne odpovedal
    5. Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
    Banovat spawnkemp je v poriadku a podla mojho nazoru potrebne na niektorych mapach (widlakof, castle, italy, ...)
    Nejde o to, ci si odpovedal spravne, ale ci je to naozaj tvoj nazor a ci naozaj rozumies, ze mozes a mas banovat len veci, co su proti pravidlam

    Bol by som za to, aby si prava dostal

    E:
    Uplne suhlasim s Eustralienom
    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Každý si zaslouží druhou šanci. Pak už je jen na daném člověku, jak s ní naloží.
    Naposledy upraveno ViRPo; 29-03-14 v 23:31.

  4. #19

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    -Na steame mi hlasil
    -je aktivny (aspoň sa snaží)
    -Stale otravuje na steame :)
    -na furien sa šikne ešte niekto
    Som za

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Viděl jsem ho několikrát na funu, v pohodě týpek, i přes to, co se tu předtím stalo, jak píše Eustr. každý si zaslouží druhou šanci.
    Rozhodně pro


  6. #21

    Re: Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Každý si zaslouží druhou šanci. Pak už je jen na daném člověku, jak s ní naloží.
    Citovat Původně založeno Honey cocaine Zobrazit příspěvky
    Viděl jsem ho několikrát na funu, v pohodě týpek, i přes to, co se tu předtím stalo, jak píše Eustr. každý si zaslouží druhou šanci.
    Rozhodně pro
    Ďakujem .
    riťky a edm

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Vies, ze ta mam rad ale musim byt PROTI!!! Nefungovalo to a ani to fungovat nebude. Toto fakt ne, sorry.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  8. #23

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Jsi idiot, ale nejsi sám, posledně jsem ti řekl, co si o tobě myslím.

    Když dostaneš práva tak happy nebudu, ale pro mě za mě, proti ti nedám...

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Každý si zaslouží druhou šanci. Pak už je jen na daném člověku, jak s ní naloží.
    Že tebe a pukymu neni trapne sem napisať čo i len slovo. Vy ste ho z toho AT vyjebali a teraz sa hrate prosimvas načo ?

  10. #25
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Okej sice nevím přesně co se nedávno s ním odehrálo že přišel o práva ale veřim že se napravil a poučil z chyb co udělal.Takže sem PRO

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Hele, nechci se tu nikoho zastávat nebo tak, a je mi pumpička, jestli ty práva dostane nebo ne . . ale sám musím uznat, že od doby , co nemá práva se změnil. Nevím jestli to hraje, snaží se o to, nebo to přišlo samo, to je vcelku fuk . . ale myslím si , že kdo na forko chodí často, tak si toho musel všimnout, že už Darwin nepiše sračky jako dřív . . čiže se Eustovi moc nedivím, že by nebyl tolik proti, kdyby práva dostal. Myslím, že Eustovi dost vadilo právě jeho chování z toho, co jsme si psali na steamu jsem to tak pochopil ( oprav mě jestli se pletu) .

    Nebo nevím, ale to jsem fakt jedinej, komu příjde to, že je to uplně jinej Darwin než dřív ? ( v dobrým slovasmyslu )
    Naposledy upraveno Toy; 30-03-14 v 00:34.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Že sa ani nečudujem takej diplomatickej odpovedi :D Hoď dalsie metafory. To prekryje tu sračku, čo si vtedy vytvoril.
    Vlastne ani neviem, čo sa do toho pletiem. Večšina z vás mení názor zo dna na den alebo sa prikloní k večšine. Len na ukážku, ak by niektorí admini zabudli http://csko.cz/forum/showthread.php?23464-Darwyn36
    Otázka času kedy mu tie práva zas vezmete a sklamaný ostane zas len a len Darwin.
    Eustralien priamo k tebe. Neodvolávaj sa tu na Kotla ako uslintané decko. Názor o tebe som si spravil pri tej kauze Darwin. Zákerná krysa proste. Toľko ľudí tu odsudzovalo Pukyho za to čo spravil, ale o tebe nikde ani slovo.
    A teraz ťa zázračne osvietilo a ideš dávať druhé šance po tom, čo si ho pourážal všade kde sa dalo. Tlieskam ti.

  13. #28
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Když se konečně naučí psát tak sním nemam žadný jiný problém.
    E: Psal mi že jestě 1 admin by se na furien hodil, myslel sebe to mi bylo jasný, ale jestě je tu stres a jeho žadost ma smysl, tak bych nabral spíš strese, jestli se nabere darwin je mi šumak.Nějakej čas by měl jestě čekat, každýmu kdo udělal fail se nedali zpet práva hned.
    Naposledy upraveno Cip3r; 30-03-14 v 15:48.

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Cheathunter - Furien servery

    Citovat Původně založeno Cip3r Zobrazit příspěvky
    Když se konečně naučí psát tak sním nemam žadný jiný problém.
    Hmmm. Nie každý je v tom majster, aby mohol učiť daný jazyk. Je mnoho ľudí, ktorý nevedia na 100% pravopis. Možno sa mu to pletie s nárečím.



  15. #30

    Re: Cheathunter - Furien servery

    Ja som proste antitalent, ja ked sa ponáhlam a sa snažím písať rýchlo tak sa mýlim v kuse. Ale ked na to idem pomaly tak mi to aj celkom ide ;-)
    riťky a edm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •