Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 74 z 74

Téma: Návrh na úpravu class - Fire support

  1. #61
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    keď si aj expím medica okolo 40 lv neviem presne ... tak si sekám každého a stačí mi kevlar ... samozrejme keď tam nieje fs ... FS OBMEDZUJÚ HRANIE ... na comm áno mám obranu aj hp na full lenže 2x rakety 110 hp dole z 280 ... + riadny slowdown s mp5 ktorý ta priklincuje na zem a to ti stačí už len pár rán ... takže si tu nesnaž vypisovať veci len aby si mal vždy pravdu a posledné slovo ... to čo píšeš neni tak ako to píšeš ... pretože to pravda nieje ... comm hrám od začiatku čo som na COD prišiel t.j. 3-4 roky ( cca. ) dozadu ... a nikdy nebolo FS tak OP ako je teraz
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  2. #62
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    keď si aj expím medica okolo 40 lv neviem presne ... tak si sekám každého a stačí mi kevlar ... samozrejme keď tam nieje fs ... FS OBMEDZUJÚ HRANIE ... na comm áno mám obranu aj hp na full lenže 2x rakety 110 hp dole z 280 ... + riadny slowdown s mp5 ktorý ta priklincuje na zem a to ti stačí už len pár rán ... takže si tu nesnaž vypisovať veci len aby si mal vždy pravdu a posledné slovo ... to čo píšeš neni tak ako to píšeš ... pretože to pravda nieje ... comm hrám od začiatku čo som na COD prišiel t.j. 3-4 roky ( cca. ) dozadu ... a nikdy nebolo FS tak OP ako je teraz
    Na kotelne je cod od augusta-septembra 2012 tušim

  3. #63
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Lynx když běžím proti němu a pokazím to, např že missnu, zpomalím se tak nic neříkám.. Kecy mám jen tehdy kdy jen co vylezu z poza rohu hned mám raketu na hlavě.. Bohužel na mém lvl (107) mi raketa bez kevlaru mě skoro zabije a jemu už stačí 1-2 střely.. To je to co mi na FS vadí.. :) Vystřelit raketu a skoro mě zabít jen co udělám malý krůček za roh a ani nevím odkud mi přiletěla.. :) Až na toto mi FS moc nevadí, jejich fullouty.. Pche :D pokud to není bůhví jaký skill tak si ho vyškolim, ale... ;)
    Naposledy upraveno SuperVafle; 12-05-14 v 20:21.

  4. #64
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    no tak 2 roky beat :D nebuď puntičkár :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  5. #65
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    ... Také veci ... Ja mám comm 177 ... to isté ako sabeho 200 len nemám full int ... a dáš ma s FS na 5-10 rán Lynx -.- raketa mi na full obranu bere 55 hp ... a keď si v neemy teame každé kolo idem inokade a furt stretnem teba tak ako si mám drop lekvár alebo SWAG štít ? -.- comm je stále OP a OP bude ( samozrejme keĎ zanho viete hrať ako napr. esso )
    Včera sem docela slušně eliminoval sabanetu a jinačí se svým lvlem 80, stačí mít FS s MP a mega zásobník a pak se ti radši na mapě vyhýbají :D
    A sabe se pak ještě rozčiluje, že sem ho dal na 24 zásahů ... nemít mega tak ho asi nedám ani s plukama :D

  6. #66
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno lynx Zobrazit příspěvky
    @aladin,
    na 5-10 na tom lvli to je jedine mozne tak s titankami - plukacmi (eq. platiny 30+), tzn. ktore v priemere padnu tak za kazdych 20-25 fragov, ak vobec. Ak ti raketa ubere 55hp (ktoru je mozne vystrelit RAZ za 2 sekundy, tak za tu dobu na 177ke styri krat ku mne dobehnes) zostava ti bohato casu aj hp (kolko 200? viac?) na seknutie.

    už fakt mam pocit, ze chyba je v jedincoch, ktory si myslia, ze to je automaticky len o lvli a ze ked mam 150-200, musim automaticky rezať každeho zaradom, aj ked som "uber" lama, a nieje je možné, že ma môže dať dáky 30-60-90... FS (a je vlastne jedno aka class, rovnako môžeš dostať od kohokoľvek). Zapojte do toho všetky mozgove bunky, znovu si to premyslite, že v čom môže byť asi chyba, že vám to nejde, ja som si isty, že to dokážete. Raz určite.
    Stačí, aby někomu padl na "náhodu" do prvních 3 kol off item a notes a jde se zabíjet. Nejlepší je, když z hráčů 10 na 10 zůstanete poslední a při souboji zjistíš, že mu nikdo ještě nepoškodil notes vůbec, dost často vídaná věc hlavně na hunticu :)
    Naposledy upraveno shootradar; 13-05-14 v 08:38.

  7. #67
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    keď si aj expím medica okolo 40 lv neviem presne ... tak si sekám každého a stačí mi kevlar ... samozrejme keď tam nieje fs ... FS OBMEDZUJÚ HRANIE ... na comm áno mám obranu aj hp na full lenže 2x rakety 110 hp dole z 280 ... + riadny slowdown s mp5 ktorý ta priklincuje na zem a to ti stačí už len pár rán ... takže si tu nesnaž vypisovať veci len aby si mal vždy pravdu a posledné slovo ... to čo píšeš neni tak ako to píšeš ... pretože to pravda nieje ... comm hrám od začiatku čo som na COD prišiel t.j. 3-4 roky ( cca. ) dozadu ... a nikdy nebolo FS tak OP ako je teraz
    Zajímalo by mě, zda sis zkusil hrát za FS proti comandům nad 150+ co mají full obranu, to by jsi asi změnil názor na těch jak píšeš "pár rán". Bez off itemu je to MP proti vyšším levelům i jen nad 100 ne tak efektivní, dmg do hlavy dáš max pod 40 ani to ne.

    A že nikdy nebylo takové OP jako teď? Nato že píšeš že tu hráš od začátku, tak máš asi krátkou paměť, už někde sem tu psal, že do té doby, dokud nebyla obrana funkční, tak ti raketa brala 180 hp bez ohledu na obranu a to ani nebyli přidané těch 20 životů navíc, proti tomu je to teď čajíček. O tomhle by mohl ale vyprávět Beat, ten hrál za FS celou tu dobu a má s ním z té doby lepší zkušenosti :D
    Naposledy upraveno shootradar; 13-05-14 v 08:39.

  8. #68
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Ja si to pamätám ale to bol bug statov... áno hrávam fs kvôli mp5 ... a je silnejší ako môj medic ... stačí mi tam deff item a prášim to s fs ... off mi ani netreba
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  9. #69
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    Ja si to pamätám ale to bol bug statov... áno hrávam fs kvôli mp5 ... a je silnejší ako môj medic ... stačí mi tam deff item a prášim to s fs ... off mi ani netreba
    Taky záleží, proti komu prášíš :) většinou levely pod 100 nemají obranu :)

  10. #70
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Taky záleží, proti komu prášíš :) většinou levely pod 100 nemají obranu :)
    Sú to aj levely nad 100 :)
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  11. #71
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    @aladin
    nesnažim sa mať za každú cenu pravdu, ale v tomto jednoducho pravdu mám :O). Tak ako písal Vafle, FS určite nie je silnejsí, odkedy ten mod hravam (a to už je nejaka doba), predtym mali rakety o dost vacsi dmg, a mohol si ich pustat hned po sebe.. žiadne 2 sekundy cooldown. Na kazdej classe mam už 50+ takže čo to už viem porovnať, čo sa expenia tyka. Pravdu mas v tom ze je 50fs silnejsi ako 50medic, ale pravda je aj ze 50comm je silnejsi ako 50fs, a rovnako to mozes kombinovat s kazdou klasou proti kazdej. Ak si vies zvolit dobru classu na typ mapy a dobre itemy, zresetovat a rozmiestnit staty, tak to ide s kazdou classou vzdy, no ked chces trucovite hrat len jednu class, nemenit staty a cakat len na itemy aby si mal sancu, budes sa trapit furt.

    @radar
    vies ako to je s tou nahodou.. raz za cas sa podari, a je to platne tak akurat na mensich mapach. Pre porovnanie zo 100ss ked mi padli platiny som si daval na takom piramite fakt drsne skore, to s fs dneska nedokazem dokonca s plukmi a s notesom dat ani nahodou. Nikdy nebude ziadna classa vybalancovana, lebo kazda je ina, a je to vzdy len o spravnom vybere classy a itemoch, vzdy, ci si lvl 50 alebo 100.
    Naposledy upraveno lynx; 13-05-14 v 23:17. Důvod: gramat'Y'ka
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  12. #72
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    lynx ... mám comm 177 ... ako tam mám prosím ťa meniť staty ? to isté ss ... mám full obranu , hp ... nebudem menit načo ? ... a tiež medica začínam hrať ... dávam si tiež obranu ... lenže to FS ta doslova a do písmena priklincuje , prilepí a čo ja viem čo ešte ku zemi ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  13. #73
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    lynx ... mám comm 177 ... ako tam mám prosím ťa meniť staty ? to isté ss ... mám full obranu , hp ... nebudem menit načo ? ... a tiež medica začínam hrať ... dávam si tiež obranu ... lenže to FS ta doslova a do písmena priklincuje , prilepí a čo ja viem čo ešte ku zemi ...
    Třeba sabanetův FS lvl 180+ či kolik má kosí jednoho za druhým. Ale má málokdy šanci proti mému medicu lvl 167 co má full hp a obranu a INT, sice mě zasype ale s lékárnou pod nohama mnohem snazší.
    Já taky, když proti mě hrají hráči typu esso, sabaneta a další comanda s levelem nad 180, na které si teď nemohu vzpomenout, tak na medica kašlu protože nemá šanci je na blízko dát a beru radši FS protože nádherně zpomaluje, ale ten taky proti těmhle bez off itemu ubírá asi tak, jako na oilrigu když pálíš do VIP za pár dmg na ránu :)

  14. #74
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    no ... ja hrám teraz najviac medica a ide to celkom aj proti comm :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •