Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 74

Téma: Návrh na úpravu class - Fire support

  1. #31
    Ex-admin
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    ×××××
    Příspěvky
    268

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Jn vse vypsal kub1n. ....Nechat jak to je ..

  2. #32
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    zas tu píše niekto čo je na COD mesiac ... ach deti deti ... skús si hrať s comm napr. proti sabemu ... tam sa neuhnem s comm jeho strelám ani za toho boha a to môžem sa aj rozkrájať tam ... a FS je silné aj po UPDATE takže neviem čo trepeš somariny že je slabé ... mám fs 34 lv a dávam si lvly 150+ s plukmi ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  3. #33
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    Však mp5 a rakety ... OP nad OP :D to už ani protector 200 lvl s full všetkým notesom a platinamy neni tak OP ako FS 50 s full int a plukačmi
    Stává se mě dost často, že každá druhá raketa vystřelená na protektora je bez účinku, od toho má ty obranné bonusy své classy.

  4. #34
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    zas tu píše niekto čo je na COD mesiac ... ach deti deti ... skús si hrať s comm napr. proti sabemu ... tam sa neuhnem s comm jeho strelám ani za toho boha a to môžem sa aj rozkrájať tam ... a FS je silné aj po UPDATE takže neviem čo trepeš somariny že je slabé ... mám fs 34 lv a dávam si lvly 150+ s plukmi ...
    To zase přeháníš, sice já dávám též občas i lvly 196 medica hráče střelec, ale to proto, že buď přebíjí nebo je natolik oslabený, že je snadné ho dorazit, ale když ti nepopadají itemy typu kap. notes a off item typu náboje tak to easy není.
    Furt jako malej lvl máš málo hp a bez obrany je sandné tě dát na 2 rány.
    Možno záleží na kterém zrovna serveru hraješ, pokud si vybíráš vždy ten server kde je jen max 6 lidí a nehrají na vyšších levelech tak budiž. ;)

    BTW sabe a jeho FS, to je úplně jiný příběh netřeba komentu, to ani já nemám šanci pokud nevemu medica (lvl 162). :)

  5. #35
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    no ako ja dávam aj väčšie lvly z fs lv 34 ... :D len s plukmi a notesom je to ešte lahšie aj na 150+ lvly ... a to nemusím byť ani 50 ... a proti sabemu mám problém zo SS čo tam mám full hp, obranu a itemy môžem mať aj nts5 a lekarnu a je to problém :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    FS nehat tak ak je uz po update mu ubrali DMG na rakety a ked sa to tak vezme inu vyhodu nemaMP5 je uzasna zbran presnaa rychlo ale zas nedieruje a nema zas uzasny Dmg takze ja si myslim ze uz neni nic potrebne menit

  7. #37
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    kubino :D s lvlom 35 fs , stačia mi plukače a drvil som dnes kus aj tuto radaríka :D + bol s ním chválami aj Lu :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  8. #38
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno kub1n0 Zobrazit příspěvky
    NESUHLAS JEDNOZNACNY FS NECH JE AKO JE NESTAVCI TI ZE PO UPDATE MA SLABSIE RAKETY JEHO ZBRAN JE MOZNO PRESNA A SPOMALUJE NO NEDERUJE A DMG NMA SLABE ............moj nazor a nehnevaj sa Sabe...
    Mp5 nederovala nikdy...ovsem k tematu, ja s fs nemam sebemensi problem, hraju za commando(42 lv.) a kdyz mi padne notes, tak ma se mnou problem i nektera 200, takze nevidim duvod proc to menit.

  9. #39
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Já nevím, proč si stěžujou na rakety, ty rakety se týkají menších levelů jen, protože kdyby se ještě víc snižovalo, tak by proti levelům nad 150 byli ty dmge raket k smíchu, protože na mém medicu s full obranou 120 mě ty rakety ubírají třeba jen kolem 70 a když mám kevlar tak i jen 20 hp a to jsou většinou FS s full INT.
    Proto pokud se to nižším classům nelíbí, ať si narvou hp nad 180 či kolik je hranice 1 rakety na hráče bez obrany a další stat ať si dají obranu a nemusí je to tak trápit .. :p

  10. #40
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    mám comm 174 a rakety mi berú po 90 hp ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  11. #41
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Ten kto vie comando fs da jak nic :/

  12. #42
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Kubino ... ty sem nepíš už ani nikdy prosím ťa :D ten čo vie za hocijakú class tak dáva :D a nie len comm a fs ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  13. #43
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Ano SS je hodně těžká class.. O vánocích jsem dodělával Lunetickovi lvl 200 z 196 tuším.. A i tak jsem do comm lvl 59 musel narvat tolik kovu, že by se na místě měl propadnout.. cca 11zásahů do oblasti trupu.. -.- Natož když si teď expím svého a je teprve lvl 21, tak se to prostě nedá.. Jediná možnost killu je používat uši a mozek a na dupajícího huntera si počkat a jak vyběhne zasypat ho ranama do hlavy.. A k FS ... Pamatuju tu kdysi dlouhéé debaty o tom, že dostane UZI/vrtačku, ale protože se tu ozvali 4 FS kidi, tak z toho sešlo.. Přesto, že tu bylo snad 30kladných odpovědí, tak 4 FS kidíci s lvl přes 100 si to ukecali.. Čili si myslím, že u FS je debatování zbytečné.. Vždy se najdou kidi co si to vypláčou.. :)

  14. #44
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Najlepšie by bolo zrušiť fs a nechať sappa ... sappa nehrám ale aj lu čo má niečo cez 100+ tak mám problémy ho zabiť ale len v prípade keď má megáč :D SS hrávam je dosť tažký ale keď neni na servery comm tak je to lážo plážo :D a strelca dáva každý lebo nestriela do tela ale ponad hlavu ako som si v poniektorých situáciách všímol :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  15. #45
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Ano SS je hodně těžká class.. O vánocích jsem dodělával Lunetickovi lvl 200 z 196 tuším.. A i tak jsem do comm lvl 59 musel narvat tolik kovu, že by se na místě měl propadnout.. cca 11zásahů do oblasti trupu.. -.- Natož když si teď expím svého a je teprve lvl 21, tak se to prostě nedá.. Jediná možnost killu je používat uši a mozek a na dupajícího huntera si počkat a jak vyběhne zasypat ho ranama do hlavy.. A k FS ... Pamatuju tu kdysi dlouhéé debaty o tom, že dostane UZI/vrtačku, ale protože se tu ozvali 4 FS kidi, tak z toho sešlo.. Přesto, že tu bylo snad 30kladných odpovědí, tak 4 FS kidíci s lvl přes 100 si to ukecali.. Čili si myslím, že u FS je debatování zbytečné.. Vždy se najdou kidi co si to vypláčou.. :)
    Kotel na to nemá čas vaše názory a návrhy, ktoré sem píšete nebudú i tak v blízkej budúcnosti ním prečítané, to je hlavný dôvod prečo sa na tom móde nič nerobí. Na item, ktorý konečne zastaví tie naspeedované veverky, ktoré ťa hneď zatrtajú keď vybiehaš z rohu stlačením pravého tlačítka sa čaká už dosť dlho, ale tak hlavne že sa spravil cod 2 a capture base kde si to expne každý polobot.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •