Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Fps drop na steamu

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751


    Fps drop na steamu

    Hauk,
    už jsem opravdu v koncích a proto píšu tady, jestli náhodou někdo nemá ten stejný problém, popř. jeho řešení.
    Mám grafiku nvidia geforce gt 420.
    Můj problém spočívá v tom, že mám stále 100 fps, jak jsem měl předtím, avšak mám takové fps dropy, které probíhají v neurčitých intervalech. Kdyby to náhodou někdo nepochopil, tak to probíhá asi tak, že mám 100 fps, pak mi to fps dropne (mám cca 5-10 fps po dobu 5-8 sekund)...
    Vím, že tu více hráčů mělo problém s tady touhle záležitostí, vyřešili to změnou přes nvidia inspector, bohužel nepomohlo mě ani to, připadá mi, že se to děje čím dál více.

    Nevíte někdo co stím? Kdo mi pomůže, tomu to do smrti nezapomenu, díky moc.


  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Fps drop na steamu

    Tohle mi začalo dělat minulý týden, teď to přestalo, takže jsem po původu nepátral. Ovšem minulý rok to trvalo déle a musel jsem s tím něco udělat. FPS dropy jsou většinou spojené s náhlým vytížením CPU. Takže musíš zjistit v taskmanageru (Správce úloh tuším) jestli ti tam nějaký proces nevytižuje v moment FPS dropu procesor. Projeví se to zvýšením % CPU u procesu. Mně za to před tím mohl nějaký .exe od asusu, který tam byl nainstalován od začátku.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751


    Odpověď: Re: Fps drop na steamu

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Tohle mi začalo dělat minulý týden, teď to přestalo, takže jsem po původu nepátral. Ovšem minulý rok to trvalo déle a musel jsem s tím něco udělat. FPS dropy jsou většinou spojené s náhlým vytížením CPU. Takže musíš zjistit v taskmanageru (Správce úloh tuším) jestli ti tam nějaký proces nevytižuje v moment FPS dropu procesor. Projeví se to zvýšením % CPU u procesu. Mně za to před tím mohl nějaký .exe od asusu, který tam byl nainstalován od začátku.
    Je mi to jasný, teďkom jsem vyndal jednu ramku, která mi připada divně přehřáta a je to trošku lepší, zkusím popátrat po tom vytížení cpu.

    E: Tak jak jsem ted zkoumal, tak pri tom fps dropu mam vytizeni CPU 100%, nevite, co stim?:/
    Naposledy upraveno Honey cocaine; 30-04-14 v 21:20.


  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Fps drop na steamu

    Tiež som mal podobný problém pri hrách alebo keď som robil vo vegase sa mi odrazu hodilo vyťaženie CPU na 100%. V správcovi úloh som našiel aplikáciu, ktorá to spôsobovala. Bola to nejaká predvolená aplikácia od Asusu, ktorá ak si dobre pamätám tak mala za úlohu detailne oskenovať grafiku alebo niečo také. Po nejakom čase čo som to odstránil, tak sa mi ta hovadina v laptope znova záhadným spôsobom objavila, čiže sa mi nevedomky musela stiahnuť z netu, ale teraz je to už okey. Zapni si správcu úloh a bež hrať, keď ti padne fps rýchlo mrkni do správcu či sa ti tam nezapína nejaká aplikácia, ktorá sa ti stiahla z netu bez tvojho vedomia.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751


    Odpověď: Fps drop na steamu

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Tiež som mal podobný problém pri hrách alebo keď som robil vo vegase sa mi odrazu hodilo vyťaženie CPU na 100%. V správcovi úloh som našiel aplikáciu, ktorá to spôsobovala. Bola to nejaká predvolená aplikácia od Asusu, ktorá ak si dobre pamätám tak mala za úlohu detailne oskenovať grafiku alebo niečo také. Po nejakom čase čo som to odstránil, tak sa mi ta hovadina v laptope znova záhadným spôsobom objavila, čiže sa mi nevedomky musela stiahnuť z netu, ale teraz je to už okey. Zapni si správcu úloh a bež hrať, keď ti padne fps rýchlo mrkni do správcu či sa ti tam nezapína nejaká aplikácia, ktorá sa ti stiahla z netu bez tvojho vedomia.
    To jsem zkoušel, u mě nějaké ty aplikace od výrobce nemůžou být problémem, protože je nemám. Jak mám ten fps drop, tak ve správci úloh se mi ukazuje jako největší těžiště cpu jen hl.exe, což je csko, cca 40%. Ano, mám zapnutou volbu, aby mi to ukazovalo všechny procesy. Jak mám ten fps drop, tak proces nečinné procesy systému mají větší % využití než jindy, tak netuším, včem je chyba.


  6. #6
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: Fps drop na steamu

    Nečinné procesy by tě podle mne vůbec neměly vzrušovat.. Když jsem ve hře, tak hl vytěžuje 40%-45% procesoru. To vypadá jako že to máš v pořádku. Pravděpodobně je tam ještě něco, na co jsme nepřišli.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751


    Odpověď: Fps drop na steamu

    Tu je screen, je mi jasne, ze to grafikou nebude, mam proste vytizeni cpu 100% pri tom dropu, je tam i zapnuty speedfan, ktery meri i vytizeni jednotlivych jader, tam jde videt, ze je to plne zelene, takze 100%, jinak mi hl.exe bere cca 30-40%, ja uz fakt nevim, co stim



    Naposledy upraveno Honey cocaine; 01-05-14 v 13:23.


  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751


    Odpověď: Fps drop na steamu

    Tak mam v haji procesor, bavil jsem se s technikem, muzete to locknout.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •