Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

  1. #1

    Exclamation Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Vypis z konzole:

    NET Ports: server 27015, client 27005
    Server IP address 192.168.0.12:27015
    Connecting to 212.80.69.60:27020...
    Connection accepted by 212.80.69.60:27020
    * Privilegia nastavena

    BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
    Server # 11
    Fetacka Kery Mula!! :P se pripojil
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 106406)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Fetacka Kery Mula!! :P >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Fetacka Kery Mula!! :P
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1628698344
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1628698344
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.176.64.22
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.176.64.22
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < AxessCZE >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_nuke)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    *** .:DeaDMau:. killed GaunerManCZ with a headshot from deagle ***
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Z


    Poznamka:


    Dostala jsem ban za to ze jsem napsala na deathmatch aby uzivatel Turennne vypl cheaty a nekolik vterin na to jsem dostala ja ban za wallhack. Prijde mi to dost ubohy dat ban osobe ktera chtela aby tam Turenne nechatoval , protoze je to beztak jeho kamos . Proste na serveru byl Admin AxessCZE a misto toho aby zabanoval praveho cheatra jako byl Turenne a pod. Tak dal ban me, ktera nema zadny cheaty jako malej fracek .. Je mi 18 a snad uz mam nejakou praxi hrat csko. Byla bych rada kdyby jse to nejak resilo , protoze Mam BAN jen proto ze jsem prisla v nespravnou dobu na nespravny misto kde mel ADMIN kamose cheatera a aby ho ubranil tak se me zbavil Trvam na provereni meho DEMO videa. nebo tak neco

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    csko.cz/hltv/27020/27020-1405070909-de_nuke.zip

    hned od zaciatku.... je tam zopar dierok :D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Řeknu ti že když je na mapě hodně hráču a kor na deathmatchu , a rodí se všude všici, tak střílím všude logicky. Určitě když se podíváte na CTF kde hraju spíš, tak tam je to o dost pomalý. Prostě mě ten ban dal jen proto že jsem napsala pár slov jeho kkámošovi .Ale jak jsem to mohla vědět že zrovna Turenner bude adminuv kámoš. Stačilo aby admin napsal , že žádný cheaty nemá . Né dát BAN hned někomu na potkání. Prostě nestahuju do svýho notebooku žádný srance který mě můžou zavirovat notas. Prostě občas hraju doost dobře, protože mě povzbuzuje něco co vás ne. a nejsou to cheaty. Neni snad zakázano aby nehral člověk kterej , si dává něco na náladičku. Je mi to trapný to jsem psát, ale to vysvětluje vše. Prostě cheaty žádný nemám, a byla bych ráda kdyby jste to pochopily. Kdybych byla admin já , tak určitě nebanuju jen tak že se mi zachce. Nevidím to tu poprvé co nějaký admin zabanoval někoho jenom proto že se nudil a pod. Jak mám dokázat že jsu nevinná že prostě za svých 8 let už mám toho dost nahranýho !. Nejsu dylina která si bude stahovat nějaky pos... cheaty který jsou akorád pro ubohý děti .

  4. #4
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Citovat Původně založeno |||HARD(c)ORE|||Kery Mula Zobrazit příspěvky
    Řeknu ti že když je na mapě hodně hráču a kor na deathmatchu , a rodí se všude všici, tak střílím všude logicky. Určitě když se podíváte na CTF kde hraju spíš, tak tam je to o dost pomalý. Prostě mě ten ban dal jen proto že jsem napsala pár slov jeho kkámošovi .Ale jak jsem to mohla vědět že zrovna Turenner bude adminuv kámoš. Stačilo aby admin napsal , že žádný cheaty nemá . Né dát BAN hned někomu na potkání. Prostě nestahuju do svýho notebooku žádný srance který mě můžou zavirovat notas. Prostě občas hraju doost dobře, protože mě povzbuzuje něco co vás ne. a nejsou to cheaty. Neni snad zakázano aby nehral člověk kterej , si dává něco na náladičku. Je mi to trapný to jsem psát, ale to vysvětluje vše. Prostě cheaty žádný nemám, a byla bych ráda kdyby jste to pochopily. Kdybych byla admin já , tak určitě nebanuju jen tak že se mi zachce. Nevidím to tu poprvé co nějaký admin zabanoval někoho jenom proto že se nudil a pod. Jak mám dokázat že jsu nevinná že prostě za svých 8 let už mám toho dost nahranýho !. Nejsu dylina která si bude stahovat nějaky pos... cheaty který jsou akorád pro ubohý děti .
    Dost odvazne a do neba volajuce vyhlasenia, urcite si pockaj na vyjadrenie ostatnych adminov a nepis radsej hluposti, urcite si ban nedostala preto, lebo to bol adminov kamos...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #5
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Pochybuji, že Tě někdo banoval, protože se nudil. Pochybuji, že si někdy tady viděla, že by někdo někdy banoval někoho z nudy. Zaprvé to tu takto nechodí, za druhé máš druhý příspěvek na forku a za třetí tu hraješ od 6.5.2014.

    Že se tu někdo vymlouvá na rybičky, babičky a mladší bráchy co cheatovali je běžné, ale vymlouvat se na fet, to je myslím novinka. To ani zfetovaný Bezďák nedělá.

  6. #6

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Dívala jsem se na to uchvatné demo. Ale nevím proč , ale nic mě tam nepříjde že bych cheatovala, a navíc moje score 17/17 to určitě nenní score cheatera.. Nebo snad jo ? . Kdyby jsem měla score jako je 17/0 nebo tak tak neřeknu ani pul slova, ale já pokažde když jsem se narodila tak u mě stal protivník . Že jsem vůbec lezla na deadthmatch . Nepříjde mi že na videu z dema jsou vídět nějaký cheaterský příznaky. A rozhodně když na tom videu z kouknete ostatní , tak tam něco najdete. Ale já prostě nic nemám, a nepříjde mi z dema že tam wallhackuju . Byla bych velmi ráda , kdyby ADMIN zrušil můj BAN a uznal to že já cheaty nemám. Nechci mít do konce života BAN za něco co vůbec není pravda? né ? . Tohle demo je pro mě nedostačující. Banovat někoho jenom proto že admin nemá svoji náladu , a nelílbilo o se mu že píšu jeho kámošovi že je cheater je pro mě ubohost . Snažím se vám prostě říct že jsou i jiný věci , aby csko šlo hrát dobře a cheaty to opravdu nejsou !

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    od 6.5. tu určitě nehraje. Potkaval jsem ji(?) parkrat na ctf. Uprimně, dle meho nazoru je vertsina hraců z tohodle klanu "hardcore" zapata, ale tenkrat pro nedostatek důkazu byl někomu udelen UB. Uz si nevzpominam kdo to byl.

    EDIT: WH.
    Naposledy upraveno Giussepe; 07-05-14 v 10:54.

  8. #8

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Jestli neumíš číst tak už jsem psala že to hraju od základní školy a přímo ve škole jsem to hrála s klukama.. Jestli myslíš muj nick od 6.5 2014 tak jsem ještě předtím měla další přezdivky, jako je Já som pan uví, Zilvár z chudobince apod. Kdybych se aspon tak vymlouvala, dojed ke mě a já ti to ukážu.!!! Nevymlouvám se na FET ale je to prostě tak, jestli to znáš tak moc dobře víš, že po tom jde všechno líp, a že hraní je maličkost. ! Hraju aji league of legends , hraju AGE of empires. a další ruzný hry.. Pochybovat o tom můžeš ale je to tak, a držím se co nejvíts abych vám vysvětlila jak to je a ještě mi za to píšeš že se vymlouvám? Na jaký rybičky? na jakou babičku? Neni mí 15 abych se vymlouvala na rybičku a babičku. Příjde ti score 17/17 jako odcheatera?!!!!!!!! Dát někomu BAN jen tak holce která zanic nemůže. Je dost ubohý . Furt vidím na serverech tolik cheateru apod. a score má třeba 79/1 a stejně mu ban admin nedá, Proč? když cheatuje? Já nepoužívám žádný programy a nic podobnýho na to abych dokázala střílet. Píšu hlouposti? PRoč prosímtě? protože chci aby jste věděli jak to doopravdy je a jaká je to blbost? mě dát BAN za uplný nic?!!!!! Ano mám už jeden záznam , ale zase večer kdy jsem byla na csku několik hodin. Dostala jsem ban stím že cheatuju, ale po 3 hodinovým rozhovoru z ostatníma uznal admin že nejspíš nic nemám . Admin se snažil mě natáčet 3 hodiny :D domlouval se aj s kámošem at to natáči taky. Můžete mě ten ban dát pryč? Když žádný cheaty nepoužívám ? . Prostě bych neřešila to že jsem dostala ban za opravdový cheaty, ale to že žádný nemám a mít trvalej ban to už fkt nechápu .... Jsem kvám upřímná k cizím lidem, tak budte férový a uznej tě že nic prostě nemám .. .

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Počkáme na demo, to bude lepší. Já prostě nevěřím, že by někdo banoval jen tak pro nic za nic, to je kravina. Btw: score není rozhodující. Kolikrát jsem banoval cheatera, co měl score 40:10 a stejně WH měl. Nešlo mu to ani s ním.

    E: nejde o to, jestli jsi nebo nejsi holka. To není ubohost, i kdyby se admin seknul, tak to se prostě občas stane, ale osočovat někoho, že to dává z nudy není prostě na místě. Je úplně jedno, jestli se vymlouváš, nevymlouváš, jestli Ti věříme nebo nevěříme. Počkáme na vyjádření banujícího admina, mrkneme na hltv (já tedy ne, protože tu nemám nainstalovaný csko) a uvidíme. Pokud jsi nevinná, tak UB dostaneš. Ale není to hned, tak chvíli sečkej. Díky. To že tu nehraješ až od 6.5. beru, ale zadával jsem Valve ID a na to mi to našlo jen záznamy od 6.5.
    Naposledy upraveno mirous; 07-05-14 v 11:02.

  10. #10

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Giussepe : Hele v tom klanu jsem byla já se svým klukem a jeden kid kterej něco použival a aji nám tvrdil že nic nemá byl dávno zabanován. Hraju csko od zakladní školy na školních pc. A hraju to do těch jako hraju aji ostatní hry. Moc dobře si pamatuju jak jste mě a mého kluka natáčeli 3 hodiny a nakonec z toho vyšlo že nic nemám :) . Prostě hraju proto abych byla lepší, né abych měla cheaty s kterýma nemusm nic dělat. :) . Člověk kterej má už pár let zkušenosti a kterej není 15 letý dítě nemá zapotřeby stahovat programy na csko. ....

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Jo tak tos byla dokonce přímo ty? Tak bezva, že už na tebe došlo. Vím na 100% žes byla zapnuta, bohužel, zrovna v ten den se na CTF nenatacelo HLTV a na demu, co měl kolega bylo málo časů. O to víc mě těší, že už tě konečně někdo odchytil. Dobrá práce axees.

  12. #12
    mirous: Taky jsem tomu nevěřila. :( Však já vím že se někdy admin sekne a že je težší to přiznat, ale já po něm nechci žádný omluvy apod. ale to aby uznal a oddělal BAN, je mi jasný že to není hned. Počkám si co mě jinýho zbejvá, ale opravdu nemám žádný cheaty a jsu nevinná a doufám že se to spravedlivě rozhodne . Kdyby jsi dostal, zničeho nic ban za něco co tak není, tak by jsi určitě taky osočoval že ti někdo dal ban z nudy, prostě mě to tak přišlo, než jsem tam něco napsala , tak šup ban. :/ To score 17/17 bylo proto že jsem docela dost nestíhala a proto že žádný cheaty nemám . Já žádný cheaty nemám a taky nevím , jak to funguje. Takže jestli to nekomu sněma nešlo , tak smůla. Cheaty použivají děti ve většíně ne? . Prostě aj sami admini bránili ostatní hráče když jsem jim napsala že je na serveru cheater kterej má score 70/1 a on mě na to napsal že to cheater není že je dospělej a má zkušenosti a že je steamer. Tak proč já když ty zkušenosti opravdu mám , tak musím řešit BAN, kterej je nesmyslný . Jestli chcete tak se mě nějak naborejte do pc a koukněte se :D

    Proč se chováš jak namistrovanej frajer? když jsi celou noc co jsem se svým přítelem hrála jsi z adminem dělal a točil všechen muj krok co jsem udělala.A já moc dobře věděla že natáčíte ale proč bych měla odtam odcházet nebo tak když jsem byla čista a jsu ? Já nechápu proč na mě musíš být neustále hnusnej , když já ti ještě píšu vpohodě? . Opravdu už nevím co mám udělat aby jste pochopily že nic nemám. Konečně došlo na člověka kterej čistě hrál csko? . A ještě víc mě překvapuje jak tě to těší. Bydlí zvás někdo v brně? ?
    Naposledy upraveno hofy; 07-05-14 v 13:29. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Tak ty zkušenosti opravdu máš!! Ještě jsem neviděl hráče, co hraje csko 8 let aby v čupu vycházel zpoza rohu. Meleš tu absolutní blbosti a myslíš si, že když si tu budeš hrát na nevinnou holčičku, že ti to projde. Jo, jednou ti to možná prošlo, po druhý doufám už ne.
    Naposledy upraveno Giussepe; 07-05-14 v 11:33.

  14. #14
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Citovat Původně založeno |||HARD(c)ORE|||Kery Mula Zobrazit příspěvky
    Giussepe : Hele v tom klanu jsem byla já se svým klukem a jeden kid kterej něco použival a aji nám tvrdil že nic nemá byl dávno zabanován. Hraju csko od zakladní školy na školních pc. A hraju to do těch jako hraju aji ostatní hry. Moc dobře si pamatuju jak jste mě a mého kluka natáčeli 3 hodiny a nakonec z toho vyšlo že nic nemám :) . Prostě hraju proto abych byla lepší, né abych měla cheaty s kterýma nemusm nic dělat. :) . Člověk kterej má už pár let zkušenosti a kterej není 15 letý dítě nemá zapotřeby stahovat programy na csko. ....
    Z tvojej hry usudzujem, že budeš potrebovať byt o moc lepšia. V čupe vychádzaš, vidíš enemy čupnes, aim úplne na 0, zvuk ti nič nehovorí čo ma presvedčila ta akcia pod catom, a to tvoje neustále pozeranie cez steny (pod catom ťa to WH dosť osralo) ... WH tam je úplne viditeľné a žiaden skill
    Žiaľ pomože originálna hra.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  15. #15
    Jo mám! A já si na žádnou holčičku si už dávno nehraju. Když znám mapu, dost dobře, tak aji vím kudma kdo chodí né ? Ty když hraješ , tak nemáš vůbec tucha odkud chodí protivnící? . Stačí že jsu už jako cheater, nemusíš do mě valit že jsu nějaká holčička nevinná že si na ní hraju a pod. Nic mě procházet nemusí chápeš to!!!!!! Já žádný cheaty nemám.."!! Ale to mi nikdo zvás neuvěří protože si stojíte za svým. Já tady u toho sedím já vidím jestli mám cheaty nebo nemám. A prostě když mi tvrdí tě něco co tak není , tak je jasný že si budu stát za svým. Jen mě prostě mrzí mít ban zbytečně , kdybych ty cheaty aspon měla!!!!!! tak tady sedím a ani vám nenapíšu řádek ..

    Hey přestan te mi do hlavy namlouvat něco co tak není .!! Já moc dobře vím že nic nemám , a že at píšu co píšu už ste rozhodli a víte nejlíp co mám u sebe v notasu za programy. že si myslíte že mám cheaty je trochu málo. Opravdu už mě to začíná pořádně štvát když mi několik lidi namlouvá do hlavy že jsem měla cheaty a že jsou viditelné. Je to prostě kec.!!!! Níc nemáááám a nikdy jsem nic neměla!!!!
    Naposledy upraveno hofy; 07-05-14 v 13:29. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •