Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

  1. #16
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Citovat Původně založeno |||HARD(c)ORE|||Kery Mula Zobrazit příspěvky
    Jo mám! A já si na žádnou holčičku si už dávno nehraju. Když znám mapu, dost dobře, tak aji vím kudma kdo chodí né ? Ty když hraješ , tak nemáš vůbec tucha odkud chodí protivnící? . Stačí že jsu už jako cheater, nemusíš do mě valit že jsu nějaká holčička nevinná že si na ní hraju a pod. Nic mě procházet nemusí chápeš to!!!!!! Já žádný cheaty nemám.."!! Ale to mi nikdo zvás neuvěří protože si stojíte za svým. Já tady u toho sedím já vidím jestli mám cheaty nebo nemám. A prostě když mi tvrdí tě něco co tak není , tak je jasný že si budu stát za svým. Jen mě prostě mrzí mít ban zbytečně , kdybych ty cheaty aspon měla!!!!!! tak tady sedím a ani vám nenapíšu řádek ..

    Neviem odkedy vieš kaďial ide AFK hráč keď je AFK ale tak nevadí. Toto nemá absolútne nič zo znalosťou mapy, to je WHčko ako nič.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    1:38 - preaim
    1:54 - ja jsem to ctčko teda neslysel v tom bordelu jak vybíhá z hlaváku
    2:03 - jasny wallook, na zvuk to neuhraješ, pac hrac stal a střilel z m4 a z te strany se ozvalo pouze awp
    2:16 - vidis ho vbihat do baraku tak se vracis k zebriku, ale mezitim ho zabije jine T
    3:18 - o nem si věděla jak?

    Dál mě to už časovat nebaví. Na ban jsou třeba 3 jasné časy, což si myslím, že v těchto lze nalézt, když k tomu připočtu styl hraní, nevyplývá z toho nic jiného než to, že máš cheaty.

    PS: Soukromé zprávy mě už neposílej. Radši zde vysvětli tyto časy.
    Naposledy upraveno Giussepe; 07-05-14 v 12:45.

  3. #18

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Když už tak mám sluchátka, ale na deatmachu je to tak rychlí, že jsem střlela všude jen aby mě hnedka nezabili. Prý vidíš ho vybíhat do baráku tak se vracíš :D Já se docela často vracím, takže to není dost dobrej důkaz. 3 jasné časy? .. Zkus sledovat nějakýho admina schválně a vsadím se že tam budou taky tkový haluze. Něco že jako jak jsem ho viděla , neviděla. Neznamená že zkusím střelit z boku baráku kde může každou chvilku někdo vyběhnout že mám hnedka cheaty :) nedělem to jenom já :) Však já vím giussepe uděláš všechno proto aby mě ban nechali .. Pokud mě admin ban nechá , tak se stím budu muset smířit. Prosit vás celej den nebudu. Ale cheeeaaatyy nemááááááááááááááám

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Ja len doplnim tolko ze som ju uz raz banoval, mozno si na to aj vspominate a v tedy sme to dohodli na ban za radenie polohy http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=65155

    E: neviem najst ten thread ale v tedy som ja s Giussepem tvrdili ze ma zapate a ini zas ze je malo dokazov ci clear

    Tu sa priznala aj ze sedi v jednem miestnosti s nejakym bratom ci kamaratom neviem uz presne http://csko.cz/forum/showthread.php?...6%23269%3B-eso

    A tu sa riesil ten UB
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...6%23269%3B-eso

    HARDCORE Dzansa

    2:08 - cupnes a pockas na hraca

    Fetacka Kery Mula!! :P

    2:16 - pozeras nanho uz cez rampu dole
    3:48 - jasny predstrel este cez stenu
    4:25 az 4:29 - dobre, vidis mu tam trcat zbran ale ako vies ze prebehol smerom do lava? a este ho aj dierujes

    jasne wh
    Naposledy upraveno Eso./digl; 07-05-14 v 13:38.

  5. #20
    tak určitě Giussepe ty trapný časy. jak vidím podle toho co píšeš tak jsi těd u mýho notasu a vidíš? cheaty? :D. Hochu , uvědom se . Tak hlavně že máš radost ne? že zabanovali někoho kdo nemá cheatyyyyyy . Hlavně že nemáš čas , ale hledáš tam každou chybičku co by mohla naznačovat že mám WH .. Prostě to jsou kecy který nejsou pravdivý, ale stebou se o tom dohadovat nebudu, protože je to zbytečný. Když si si na 100% jistý že mám WH tak pojd ke mě dom a ukaž mi to kde to mám ! kde to mám nainstalovaný .! Protože kdyby jsi opravdu ddošel ke mě dom a kouknul se do notebooku tak tam absolutně nic s wh nenajdeš. A akorad se propadneš hambou že jsi tvrdil něco co tak není . Ale já vím dobře se tvrdí že má někdo wh když jsi několik kilometru odemě. Prostě nemáš pravdu , nemám žádný wh ani ab, ani sd, ani pd. apod...

    Ale sám víš že žádný WH nemám .. ne? počkej ty si mě banoval ? za co já už ani nevím :D ? . Radinie polohy , neznámená že za mýma zádama sedí můj kluk kterej to taky hraje, že si nějak radíme :) Určitě to nějak nehrotíme :) . Hraju podle sebe a on hraje podle sebe. :)
    Naposledy upraveno hofy; 07-05-14 v 13:29. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Tak za prvé, ten tvůj předešlý ban sem netahej, ten jsem vysvětlil už na začátku, že nebylo zrovna na serveru HLTV a dema byly pro kolegy bohužel neprůkazná.
    Za druhé furt mi tady píšeš ať už do threadu nebo do PM, že se do tebe navážím, jsem na tebe hnusnej a podobné výmysly. Teď jsem ti vyčasoval HLTV a pouze tě poprosil ať mi ty časy vysvětlíš. A jsi to ty, kdo tu zas píše slohovky na moji adresu o vypovídající hodnotě 0 a vysvětlení časů nikde.

  7. #22
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Citovat Původně založeno |||HARD(c)ORE|||Kery Mula Zobrazit příspěvky
    tak určitě Giussepe ty trapný časy. jak vidím podle toho co píšeš tak jsi těd u mýho notasu a vidíš? cheaty? :D. Hochu , uvědom se . Tak hlavně že máš radost ne? že zabanovali někoho kdo nemá cheatyyyyyy . Hlavně že nemáš čas , ale hledáš tam každou chybičku co by mohla naznačovat že mám WH .. Prostě to jsou kecy který nejsou pravdivý, ale stebou se o tom dohadovat nebudu, protože je to zbytečný. Když si si na 100% jistý že mám WH tak pojd ke mě dom a ukaž mi to kde to mám ! kde to mám nainstalovaný .! Protože kdyby jsi opravdu ddošel ke mě dom a kouknul se do notebooku tak tam absolutně nic s wh nenajdeš. A akorad se propadneš hambou že jsi tvrdil něco co tak není . Ale já vím dobře se tvrdí že má někdo wh když jsi několik kilometru odemě. Prostě nemáš pravdu , nemám žádný wh ani ab, ani sd, ani pd. apod...

    Ale sám víš že žádný WH nemám .. ne? počkej ty si mě banoval ? za co já už ani nevím :D ? . Radinie polohy , neznámená že za mýma zádama sedí můj kluk kterej to taky hraje, že si nějak radíme :) Určitě to nějak nehrotíme :) . Hraju podle sebe a on hraje podle sebe. :)
    Takže poprvé : Uvedom sa ty ;). Keď by si aspoň to WH skrývala tak normálne si pozrem celé HLTV ale toto je také jasné WH, že to bije do očí aj slepému. Ty ak máš sluchátka tak ja mám limuzínu. Toto neuhráš na zvuk a určite ani neuhráš na skill kedže nevieš v čupe trafiť fulloutom hráča, ktorý je predtebou a nepozerá sa na teba.. My tu nepotrebujeme nič pozerať v kompe, stačí, že vidíme ten tvoj CTRL skill spojený s WH. A dneska som hral s tým Dzansom ci jak sa volá, dostal zo 2 krát HS a už bolo na svete:
    12:21CTF |||HARD(c)OR CTF hrac LeQ WH

    Už by sa mohla locknúť táto vec kedže dotyčná osoba sa ani nesnažila to WH skrývať..
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Citovat Původně založeno |||HARD(c)ORE|||Kery Mula Zobrazit příspěvky
    tak určitě Giussepe ty trapný časy. jak vidím podle toho co píšeš tak jsi těd u mýho notasu a vidíš? cheaty? :D. Hochu , uvědom se . Tak hlavně že máš radost ne? že zabanovali někoho kdo nemá cheatyyyyyy . Hlavně že nemáš čas , ale hledáš tam každou chybičku co by mohla naznačovat že mám WH .. Prostě to jsou kecy který nejsou pravdivý, ale stebou se o tom dohadovat nebudu, protože je to zbytečný. Když si si na 100% jistý že mám WH tak pojd ke mě dom a ukaž mi to kde to mám ! kde to mám nainstalovaný .! Protože kdyby jsi opravdu ddošel ke mě dom a kouknul se do notebooku tak tam absolutně nic s wh nenajdeš. A akorad se propadneš hambou že jsi tvrdil něco co tak není . Ale já vím dobře se tvrdí že má někdo wh když jsi několik kilometru odemě. Prostě nemáš pravdu , nemám žádný wh ani ab, ani sd, ani pd. apod...

    Ale sám víš že žádný WH nemám .. ne? počkej ty si mě banoval ? za co já už ani nevím :D ? . Radinie polohy , neznámená že za mýma zádama sedí můj kluk kterej to taky hraje, že si nějak radíme :) Určitě to nějak nehrotíme :) . Hraju podle sebe a on hraje podle sebe. :)
    Nie ja som nebanoval teba ale toho tvojho brata/sestru/kamaratku. Nepis mi prosim nezmyselne pm, k hltv som sa vyjadril. Si zapata tak neviem o co sa snazis.

  9. #24

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    wh.
    locknete to nekdo.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  10. #25

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Myslíte že ste mě posrali tím že do mě valte vaše trapný kecy?. Kdyby jste byli někde blíž tak vám dám takovou ranu že se z toho poserete.. Víte co strčte si celý csko třeba do krku mě je někde... Myslíte si že když jste admini tak jako můžete buzerovat ostatní ? Mršiny ubohý , však to mám v piči to co do mě hrotíte dementi .... Však skoro každej admin má cheaty a mě dáváte ban za co ? ano měla jsem wh mrdky aji aji AB , Speed hack a mám toho ještě dost .. :D Poser te se z toho radostí že jste mě zabanovali , protože já vás mám težce v piči a už tuplem namystrovaný adminy co dělaj schváln naschvali ostatním aby měli duvod banovat. Takže si bežte oblizat vajca a nzabanovat klidně všechny co nejsou admini a vladně te tomu vy mršiny, nemáte na nic lepšího než tady dělat frajery a banovat ostatní , však počkejte vám se to vráti .. Kdyby měla to štěstí a mohla jednoho zvás chytnou pod krkem tak bych váš tak dobila že by vás nepoznala ani vlastni mama... :D :D :D Mooooc brečím že mám ban :D mám v piči csko .. Jdu hrát radči League of legends, tam nejsou tak trapni dementi jako jste vy.. Když si myslíte že máte pozici admina tak že jste KINGOVÉ tak jste ledatak velký píše zablokuj te mě třeba celej počtač mě je to težce v piči. Vlízat se vám už rozhodně nebudu kundy... :D Doufám že se vám líbí můj názor kvám :* A teed mi všichni obližte cecky... servuuuus dementiiii pojebej te su to třeba do prdele :D:D:D:DDDD: moc se vám směju D :D doufám že si to přečte uplně každej zvás :D protože ste největší šulini co jsem dky potkala. Otvírat si hubu na někoho koho nikdy neuvidíte to je dobrý co ? MRdky bežte zabanovat aji sami sebe dementi vypatlaní vymrdat vas doprdeele aby jste poznali jaký to je .. :DD:D:D:D:D:DDD:D:DD:D::D:DD:D:D:D:

  11. #26
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Už to nehul. Měj se..LOCK LOCK LOCK

  12. #27
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    157

    Odpověď: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Hh jak ten začátek hororu lesní duch .. jak tam upaluje tu svojí dceru, protože je posedlá ďáblem .. prvně nedělej to tatínku pls pls a když táta škrtne sirkou, tak na něj začne hlásit :D jako pobavil jsem se slušně - počtení 10/10.

  13. #28

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Taky občas hraju na fetu a dostanu ban za wh, to je v pohodě.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE

    Potvrzuju WH.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •