Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

  1. #1

    "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

    Tady se podívejte, proč na War3FT chodí čím dál méně hráčů.

    TOTO HLTV čas 3:00:00 nick Flopsaid

    Krom teamflashů se ještě přehlašuje do overkillu, ale nikdo mu to nedokáže, myslí si. On totiž leftne a za dvacet sekund se připojí znovu a přihlásí k silnějšímu týmu :) Kluk jeden šikovnej. Hotová skillááá...
    Kdyby náhodou kotel nevěděl, proč posledních pár měsíců servery zejí prázdnotou.
    Další admin s podobným chováním je pidda a popravdě nechápu, jakým způsobem si vyžebral práva, když už jeden herní portál svým chováním zakopal.
    Pidda tu má asi jako jediný na serverech právo na Live-Reconnect, žejo? Každé druhé kolo rekonektuje po tom, co chcípne jako první, aby mohl hrát 2x v jednom kole. Naprosto příkladné chování admina, žejo? :)
    Hraje zásadně v overu, protože jinak toho mnoho nedá a když to nejde, leftne a přijde za půl minuty a připojí se tam, kde je přesila, pak pár livereconnectů a za chvilku je server prázdnej a jde ke konkurenci.
    Zakope to tady jako na Luma-serverech ??? Dlouho jsem tu nebyl a zase dlouho nebudu, ale řekl bych, že už se to stalo.

    Přeju krásnej zbytek dne.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Já tu několik měsíců nebyl a eště dýl už na w3 nehraju,ale rozhodně mi nešlo si nevšimnout,že je na w3 radikální úbytek hráčů.V době od 14h se začal server plnit a v 15h už byl plnej až do ňákejch 20h určitě.Teď tam hraje sotva 10 lidí.
    Bohužel tady se flopsaida musim zastat,protože neudělal nic,co by nasvědšovalo tomu,co tu píšeš.HLTV sem projel celý (v rychlym režimu) a nic zvláštního tam nebylo.Navíc když se připojil na server,t bylo 5 a ct 7,takže neměl jinou možnost(ani by ho ptb nepustilo),než se připojit k t.V tomhle olhedu to bylo v naprostym pořádku.

    A co se týče piddy,já o tomhle vim.Řikal sem to tu už několikrát,že to dělá.Bohužel sem mluvil do dubu,protože mě tak akorát zkritizovali ostatní.Posléze dostal práva.Hele,když najdeš hltv,kde to dělá a postneš to sem,tak to budu řešit a pudu tvrdě proti němu.Bohužel bez důkazů nemůžu udělat vůbec nic.

    A co se týče úbytku hráčů,nevim,v čem je problem.Jak sem řikal,půl roku sem tam nehrál,jelikož mě to ani nebaví.Je možný,že sem byl fakt jedinej,kdo ten server udržoval v naprostym pořádku a podle pravidel.Ale to sou jen spekulace.Pravej důvod neznám,jelikož sem tu nebyl.Každopádně to budem řešit po dodání důkazů.

  3. #3

    Odpověď: Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Jak jsem napsal: čas 3:00:00 ...tj. bezprostředně po začátku kola hodil úmyslně teamflash mě a dalším dvou nebo třem T. Předtím měl jestě narážky, jakej to jsem noob, ale to neřeším, je mi uprdele. Nechtěné to tedy určitě nebylo. Oslepovat celej tým po startu nemusí, když za to jiné banuje. Když jsem mu napsal, že to zveřejním a že jsem zvědav jak si to omluví, tak namachrovaně: "nic si omlouvat nebudu" :)) ....a to dodržel :) Je to přeci pan admin a nikdo na něj nemůže.

    Řešit to a shromažďovat důkazy už nebudu, to jsem dělal kdysi, když jsem si myslel, že jde charakter člověka změnit. Dnes už vím, že člověka můžete kopnout do prdele, ale rozhodně ne ho změnit. Pidda stejným způsobem poslal do kopru Luma-server a nakonec sám neměl kde hrát, tak přelezl sem a ještě tu nějakým zázrakem dostal práva. Změnil se? Ani náhodou! Jediné, co můžete: Kopnout člověka do prdele, aby stejný svinstvo nemohl dělat znovu. Máte snad statistiky návštěvnosti, tak přeci musí někomu vrtat hlavou, proč tu najednou nikdo nehraje. Než si jako hráč stěžovat na adminy zneužívající práv k tomu, aby mohli potit ranky, je totiž jednodušší připojit se na server, kde se to neděje.

    PTB je konkrétně na kotelně už k ničemu, jelikož od těchto "vzorových" adminů už i spousta hráčů okoukalo, že je mnohem snadnější se odpojit a za půl minuty se připojit k silnějšímu týmu a nebo jít na druhý server, kde jsou pouze začátečníci a vznikne tedy opět overkill. Chvilku se hraje v overu, tedy o hře se vlastně ani nedá mluvit a za chvilku se server prázdný. Naprosto logicky.

    Je tu spousta dobrých adminů, kteří bohužel na servery už nechodí, jelikož tam věčně nejsou lidi, ale mnohem více a časteji tam chodí admini potit ranky a urážet hráče, kteří svým chováním server téměř vždy vyprázdní.

    Ale vlastně tohle musí objevit majitel portálu a pak taky chtít s tím něco udělat. Pokud ne, pak se bude holt chodit hrát jinam.

    Proč to tu nikdo z hráčů neřeší? Pouhá pohodlnost - než se tady dva dny handrkovat kolem admina bez mozku, je mnohem snazší dvakrát kliknout a hrát jinde.

    Přeju hezkej víkend.
    jv

  4. #4
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    bol to jeden flash a nemyslim si, ze umyselny... v chatlogu som ziadne narazky nenasiel, ze si noob a ani nic podobne...

    Piddu neriesim, ten na tom HLTV nie je, ale Flopsaida

    ak uvidis, ze sa akykolvek hrac, alebo admin umyselne hadze do ovaru, tak pouzi "!", alebo skus natocit nejaky dokaz
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #5

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    jj neůmyslný flash letěl třem lidem přes hlavu a spadl dva metry před ně ...jj pohoda. Koukal jsem že jeho chat na začátku mapy není ani na tom demu, asi jsem si to vymyslel :)

    Není hráčů, nebude ani adminů :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    HLTV jsem zkoukl celý a není na něm jakýkoliv náznak, že by se někdy přehodil do overu. S tím flashem, on měl rozběhnuto na long a tys ho, byť neúmyslně bloknul a zpomalil, tak ti prostě vyvedl klukovinu a jednou ti hodil pod nohy flash. Jednou jedinkrát. Bany se udělují za opakovaný teamflash.
    Co se týče toho reconnectu... To je trochu ošemetná problematika. Když to někdy na serveru zaznamenám, tak dotyčnému dám slay, avšak někteří zkušenější steam hráči, se za ten slay cítí dotčení a ještě se mi vysmějí, že na "NS PUBLIC" serveru řeším takovyhle prkotiny. Bohužel jsou zde i admini, kteří ten reconnect občas dávají taky, protože to už dělají automaticky. I mě to občas ujede.
    S tvým výrokem, že Pidda hraje zasadně v overu, jinak toho moc nedá zásadně nesouhlasím. Pidda hrát umí a když jsem s ním hrával na serveru tak do overu nikdy nechodil. Pokud má na svědomí odchod hráčů ze serveru, tak spíše svým skillem.

    Jako admin původně přijatý na war3ft servery, jsem taktéž zaznamenal úbytek lidí na serverech, ale dle mého názoru to není tim, že dva admini chodí do overu, kdy ještě nemáš toto tvrzení čím podložit, ale řekl bych, že populace na war3ft serverech začla klesat s přidáním druhého serveru. Pak začla půlka lidi hrát tam, druhá tam, ani jednu půlku to v málo lidech nebavilo, tak odešli. Řekl bych, že odebrání druhého serveru by možná mohlo pomoct, aby se první zase naplnil.
    Naposledy upraveno Giussepe; 09-05-14 v 11:21. Důvod: jejda, mě tam chybí čárek

  7. #7

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Nikdo tu nemluvil o přehlašování se do overu, tak vypatlaný kluci zase nejsou. Buď hrají v overu a nebo se prostě odpojí a připojí za chvilku a nebo na druhý server. Nebo jsi snad viděl konkrétně jediného z nich hrát proti přesile víc jak tři kola???
    Naprosto vždy se přihlašuji proti nim a když vidí, že mají hrát proti vyrovnanému týmu, jednoduše leftnou, aby si náhodou neposrali rank. Jak může vůbec dělat ranker admina???

    lockni to, však vy se proberete .... třeba se potkáme u konkurence :)

  8. #8
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno JiltaVitu Zobrazit příspěvky
    Nikdo tu nemluvil o přehlašování se do overu, tak vypatlaný kluci zase nejsou. Buď hrají v overu a nebo se prostě odpojí a připojí za chvilku a nebo na druhý server. Nebo jsi snad viděl konkrétně jediného z nich hrát proti přesile víc jak tři kola???
    Naprosto vždy se přihlašuji proti nim a když vidí, že mají hrát proti vyrovnanému týmu, jednoduše leftnou, aby si náhodou neposrali rank. Jak může vůbec dělat ranker admina???

    lockni to, však vy se proberete .... třeba se potkáme u konkurence :)

    trosku spomal moj mily... ako vies, ze nahodou nesiel admin na ine hlasenie, pak sa vratil a ho to hodilo tam, podla mna to moc hrotis a to je problem, daj jasny dokaz, ze sa naschval hadze do overu
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #9
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Flopsaid se mnou pravidelne hrava Ctf, vetsinou se pripojuje jen na kratko nebo si prebehne mezi w3ft a Ctf, ze se pri tom pripojuje umyslne do overu sis tam domyslel sam. Neodpovida to moji zkusenosti s nim a hraju s nim dlouho. Rozdava at hraje za over nebo proti, nema tu potrebu...


  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno JiltaVitu Zobrazit příspěvky
    Nikdo tu nemluvil o přehlašování se do overu, tak vypatlaný kluci zase nejsou. Buď hrají v overu a nebo se prostě odpojí a připojí za chvilku a nebo na druhý server. Nebo jsi snad viděl konkrétně jediného z nich hrát proti přesile víc jak tři kola???
    Naprosto vždy se přihlašuji proti nim a když vidí, že mají hrát proti vyrovnanému týmu, jednoduše leftnou, aby si náhodou neposrali rank. Jak může vůbec dělat ranker admina???

    lockni to, však vy se proberete .... třeba se potkáme u konkurence :)

    Citovat Původně založeno JiltaVitu
    Krom teamflashů se ještě přehlašuje do overkillu. .......On totiž leftne a za dvacet sekund se připojí znovu a přihlásí k silnějšímu týmu
    Hm, tak já jsem z toho jelen, jakej v tom je rozdíl?

    Navíc na tom HLTV, co jsi přiložil nic takového nebylo.

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Práva dostal cez nábor, kde si sa mohol vyjadriť aj ty.

    Ten over neviem ako často robí, o to sa nestarám, ale mna tiež hocikedy hodí do overu a PTB to úplne pokašle, takže keby to niekto natočil, mohol by založiť takéto vlákno prakticky na hocikoho.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #12

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    na ctf to ptb háže o 106
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  13. #13
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno JiltaVitu Zobrazit příspěvky
    Další admin s podobným chováním je pidda a popravdě nechápu, jakým způsobem si vyžebral práva, když už jeden herní portál svým chováním zakopal.
    Pidda tu má asi jako jediný na serverech právo na Live-Reconnect, žejo? Každé druhé kolo rekonektuje po tom, co chcípne jako první, aby mohl hrát 2x v jednom kole. Naprosto příkladné chování admina, žejo? :)
    Hraje zásadně v overu, protože jinak toho mnoho nedá a když to nejde, leftne a přijde za půl minuty a připojí se tam, kde je přesila, pak pár livereconnectů a za chvilku je server prázdnej a jde ke konkurenci.
    Zakope to tady jako na Luma-serverech ??? Dlouho jsem tu nebyl a zase dlouho nebudu, ale řekl bych, že už se to stalo.

    Přeju krásnej zbytek dne.

    O prava prijde hned, jak ho nekdo natoci. Nebo staci svedectvi vice lidi.
    Naposledy upraveno Kotel; 09-05-14 v 21:33.

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    no,popravdě už sme na něj teď 2.Já na to upozorňoval,když si podal žádost o práva.To mě ale nikdo neslyšel a nejspíš ani nechtěl.A teď se konečně ozval i stalej hráč w3.Bohužel zatim neni důkaz.Ale pochybuju,že to bude dlouho trvat bez důkazu.
    Jak sem řek,pokud to neni nahraný,nikdo s tim nic neudělá a flopsaid neudělal nic špatnýho.

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Kotle ale ten retry se to tu už řešil, nešlo by to nějak ošetřit? Že se hráč už do hry hned nepřipojí. Je na to určitá doba ne? Tak ji prostě zkrátit. Protože já se napojím do hry i po vypršení časového limitu pro nakupování.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •