Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 38

Téma: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

  1. #16
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Na war3ft neni antireconenct, pridam ho.

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Kotle ale ten retry se to tu už řešil, nešlo by to nějak ošetřit? Že se hráč už do hry hned nepřipojí. Je na to určitá doba ne? Tak ji prostě zkrátit. Protože já se napojím do hry i po vypršení časového limitu pro nakupování.
    To je na viacerých serveroch.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Re: Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    To je na viacerých serveroch.
    Hlavně mi to vadí na D2 only, Fun, jestli by stím něco šlo udělat, tak bych byl rád.


  4. #19
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno Honey cocaine Zobrazit příspěvky
    Hlavně mi to vadí na D2 only, Fun, jestli by stím něco šlo udělat, tak bych byl rád.
    Práve tam mi to nevadí. Lebo keď sa pripojíš po limite, tak tam beháš len s glockom. Kdežto (ak sa nemýlim), keď sa pripojíš na mód ako je War (alebo COD), vybrerieš si postavu a hneď máš celú výbavičku a v tom je problém, že keď umrieš, dáš si reconnect a hráš 2 hry za 1 kolo...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Práve tam mi to nevadí. Lebo keď sa pripojíš po limite, tak tam beháš len s glockom. Kdežto (ak sa nemýlim), keď sa pripojíš na mód ako je War (alebo COD), vybrerieš si postavu a hneď máš celú výbavičku a v tom je problém, že keď umrieš, dáš si reconnect a hráš 2 hry za 1 kolo...
    Jo takhle, war nehraju, takze nemohu soudit podle situace, to je v tom pripade na prd a hodilo by se to tam pridat.


  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Kotle ale ten retry se to tu už řešil, nešlo by to nějak ošetřit? Že se hráč už do hry hned nepřipojí. Je na to určitá doba ne? Tak ji prostě zkrátit. Protože já se napojím do hry i po vypršení časového limitu pro nakupování.
    Jednoduché riešenie je, aby každého kto opustí daný server mohlo napojiť znova na server až po uplynutí 1-2min. Čiže pri reconnecte by ho ani nepripojilo na server, ale vyhodilo by mu tabuľku s čakacou lehotou 1-2min.

    PS: Tiež som si všimol toho poklesu populácie na war3 serveri. Ak zato môže naozaj druhý server, tak som za jeho zrušenie. Nezabudnite, že nie je dôležita kvantita serverov, ale kvalita. Radšej mať len jeden war3 server, ale plný ako 2 pol prázdne servery ;)

  7. #22
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Přidam to všude, kde, to ještě není. Jinak počet hráčů se pomalu zvyšuje, protože jsem otevíral další basebuilder, 2 furieny, gungame, paintball. Jen někde zase trochu ubylo.

  8. #23
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    jenže tohle je i trochu ošemetný,protože když se chci podivat na cheatera,tak u těch střílecích modu se hodíš do spectu,když zemřeš,ale pak už se nejde napojit zpátky k týmu.Leda,že se připojíš znova,protože to píše,že už sem jeden pokus za kolo udělal.Ale tak když se zabrání tomu,co tu píšete,tak to oželim.

  9. #24

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    No Flopsaid nič zlé neurobil... Ale ten Pidda aj mňa už poriadne štve ato som stály hráč w3. On nonstop reconnect k overu a aj mňa to štve čiže sa pripájam k ParadoxxOvi a Jiltovi. No tých hráčov tam ubúda to je škoda.... a ešte k Flopovi, ten nepotrebuje ísť k overu keďže má celkom skill a rank si nepokašle, a to PTB je fakt o 106 ....

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    No Jilta vitu (Kluk z jicina) nevím o co ti jde, akorát ze sebe děláš ještě většího hlupáčka. Nevím proč bych se měl házet do lepšého teamu, jsi uplně vedle...zakomplexovaný...občas vypni kompa nenervuj se a jdi se projít někam ven...udělá ti to lépe ;)
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  11. #26
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    jenže tohle je i trochu ošemetný,protože když se chci podivat na cheatera,tak u těch střílecích modu se hodíš do spectu,když zemřeš,ale pak už se nejde napojit zpátky k týmu.Leda,že se připojíš znova,protože to píše,že už sem jeden pokus za kolo udělal.Ale tak když se zabrání tomu,co tu píšete,tak to oželim.
    Taky se chci vždycky na jedno kolo hodit do spectu, a když vidim, že clear či skill, tak taky dávam reconnect, protože když se přepojim do spectu třeba na začátku kola, nebo v jeho průběhu a na další, kdy se přidám k teamu bych celou dobu musel čekat.. to radši přijdu o prachy a reconnectim se.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  12. #27
    peta
    Guest

    Odpověď: Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Přesně jak píše flop.. ne že jen dělá ze sebe hlupáčka, ale sám to dělá včera si non stop na d2 reconnectoval či čekal ve spectu až bude u mně nebo jiného hráče místo aby si mohl overovat! Jelikož si noob, co neunesl, že jsme Tě s horisem dával jak malého kluka. Raději místo nesmyslných stížnosti se to nauč hrát proti lepším hráčům to bude o dost užitečnější.

    Mimo jiné pokud někoho banovat třeba za tenhle případ tak spíše Tebe jelikož tvoje kvality jsou mizerné, co se týče w3 modu..

    Citovat Původně založeno Flopsaid Zobrazit příspěvky
    No Jilta vitu (Kluk z jicina) nevím o co ti jde, akorát ze sebe děláš ještě většího hlupáčka. Nevím proč bych se měl házet do lepšého teamu, jsi uplně vedle...zakomplexovaný...občas vypni kompa nenervuj se a jdi se projít někam ven...udělá ti to lépe ;)

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Tohle nikam nevede, jen si potreboval ten, co to hlasil nejak zvednout ego tim, ze poda stiznost na admina, ktera je vlastne absolutne neresitelna, protoze na ni ani nic resitelneho neni.


  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    no,popravdě už sme na něj teď 2.Já na to upozorňoval,když si podal žádost o práva.To mě ale nikdo neslyšel a nejspíš ani nechtěl.A teď se konečně ozval i stalej hráč w3.Bohužel zatim neni důkaz.Ale pochybuju,že to bude dlouho trvat bez důkazu.
    Jak sem řek,pokud to neni nahraný,nikdo s tim nic neudělá a flopsaid neudělal nic špatnýho.
    Promiň, ale psal si to i o mě a nebyla to pravda..

    Navíc Vilta tu plácá blbosti, vybral si 2 z nejlepších na serveru, war3ft hraju 2 rok (hrál jsem) a Flopsaid si to dává vždy, když je na serveru, ať hraje proti komukoliv, tak to uhraje, navíc arogantní určitě není, právě on mě ještě doučoval adminské schopnosti/povinnosti a vždy, když jsem potřeboval pomoc, tak mi pomohl, tohle arogantní lidé nedělají.

    Pidda je hráč taky dobrý, to, že dá reconnect když ho zabijí, to je věc jiná, teď už to dělat nebude, protože to Kotel upravil.

    A na 100% můžu říct, že hráči neubývají kvůli adminům.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #30
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    Ja vidím problém ten, že WAR je tu už dlho a pár ľudí má vyexpené postavičky. No a komu sa dneska chce začínať od nuly? Deckám určite nie, tak radšej prešli napr. na COD keď sa spustil...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •