Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 38 z 38

Téma: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

  1. #31
    peta
    Guest

    Odpověď: Re: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda

    To sice máš pravdu, že chtějí i jiné věci zkusit, ale také to není 100% důvod.. docela dost po ránu je to vidět jak třeba admini nejsou k dispozici tolik buď škola/práce či jiné aktivity. Kolikrát si tam lidi dělají co chtějí a i to udělá prázdný server když dojde nějaký dítě a kazí všem hru třeba cheatingem nebo jiným způsobem.

    Takže jak psal Sluníčko určitě to není chyba admin teamu nebo jednotlivých adminů. Spíše na je to problém Té komunity lidi, co tam chodí a kazí tu hru kolikrát se mi ráno stane že tam je i kolem 10 lidi nějaký chytrák dojde votne největší kravinu na w3 mod fy mapu nebo jinou opičárnu a hnedka server je prázdny.
    Možná by nebylo od věci vyházet fy, aim, awp, atp.. jelikož tohle není fakt w3 mapa úplně je to tu dané pro lenivé lidi, co neumí expit od čeho mají VIPko s vyššími awardy za killy, atp..

    Můj názor je ten upravit server hlavně, co se týče maplistu w3 by měl mít klasiku obdobný maplist classicu, atp.. Prostě fy, awp, aim, atp.. je rozežranost pro lidi. Já osobně na tyhle mapy leftují je to o ničem na w3 modu.

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Ja vidím problém ten, že WAR je tu už dlho a pár ľudí má vyexpené postavičky. No a komu sa dneska chce začínať od nuly? Deckám určite nie, tak radšej prešli napr. na COD keď sa spustil...

  2. #32
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Exclamation Vyjádření k tématu

    Ahoj vsem,
    chtel bych se se take vyjadrit k tematu ktere tu pred nejakou dobou bylo ale jelikoz jsem poslednich par tydnu mel dost pracovnich veci tak jsem tu skoro nebyl..
    konkretne jde o toto tema http://csko.cz/forum/showthread.php?...Flopsaid-Pidda

    Nema cenu cist cele vlakno podrovne, protoze me nebavi uz resit arogantniho tupce, ktery si honi ego.

    Hlupak tu pise o tom, ze jsem polozil server Luma-server ale pritom o chodu serveru nic nevi. Nevi to, ze jen diky me a tomu ze jsem platil reklamu, prispival na chod serveru, ten server zil o dva roky dele, nezli zil. Tento hlupak mel cca 4 bany od 4 ruznych adminu za jeho chovani, kde se choval arogantne, urazel hrace, povysoval se nad ne, daval RCN.. a ja jsem byl ten, kdo mu dal perma kdyz mel opakovane bany za chovani..
    To ze ten server skoncil je zpusobeno jen tim, ze se o nej nikdo nestaral jiz nekolik let a z konicku se spise stala nutna povinnost ktera casem prestala naplnovat az skoncil..

    K mym reconnectum, asi bych mel uvest veci na pravou miru. Tento hlupak si stezuje na to, ze davam rcn, ale on uz nenapise to, ze ten rcn vetsinou neni live.. ale pouze proto, ze nemam zadne money a po rcn mam 800 money.. uz jsem to tomu tupci vysvetloval, ale bohuzel, je to nad jeho chapani.

    Na live rcn jsem si zacal davat pozor od te doby co jsem admin. Ano nekdy se stalo ze jsem dal live to priznam, ale casto to nebylo a kdyby za to mel mit kazdy postih, tak tu neni pulka hracu vcetne adminu.


    Nema cenu se tu vice rozepisovat, ono staci, kdyby se kazdy kdo cetl vlakno, podival na chatlog nicku jilta vitu (drive take "Kluk z jicina") kde je zrejme kdo by si zaslouzil nejaky postih.

    Add prava - myslim ze jsem po odhlasovani byl zvolen a pro me to neznamena "vyhoda pro me" ale prace pro me. Pokud je mit nebudu, tak me to rozhodne tizit nebude.

    Add ubytek hracu - kazdy prumerne inteligentni clovek vi, ze pres cely rok se navstevnost meni i dle rocniho obdobi a take dle skoly. Decka maji bud zkouskove, pred vysvedcenim, matura, bakalarky, atd.. a take kdyz je venzku spatne pocasi, tak jsou vice u PC, kdyz je ale venku letni pocasi, tak je jasne ze nebudou drepet u pc...


    To Kotel: pokud mi chces vzit prava, tak prosim. Ve triceti letech nemam potrebu si honit ego nad deckama nebo tupcem jako je Jilta. Pro me jsou prava cas, ktery venuju ja serveru, ne server me. A ze Paradoxx se mnou ma problem. Nedivim se, jako jedinej nebo jeden z mala jsem si na nej nekolikrat stezoval a na to jak se povysuje nad hrace.

    Jeste me napada, pripojeni do overu, nebo delani overu:
    1. Hlupak by se mel podivat kam se jde dle poctu hracu pripojit.
    2. Na serveru je AB ktere funguje, ale malo kdo to sleduje
    3. To ze vznikne over nekdy diky me znamena ze mam zacit hure hrat?
    4. Posledni a nejdulezitejsi, sledujte nekdy kam do tymu se tupec pripojuje. Casto to je do overu. Kdyz jsem na serveru ja, tak z 99.9% jde vzdy to tymu proti me a nekouka na to zda je zrovna over proti memu teamu.
    Takze tento tupec sam chodi do overu. A kdyz ho nekdy AB hodi ke me do teamu, tak mi casto dava teamflash.

    Pristi jeho stiznost bude az dostane ban za chovani, teamflash nebo lozeni do overu.

    A prosim vsechny adminy, co hraji na W3, kdyz uz si tu tento hrac stezuje, tak pokud ho uvidite ve hre delat to same, tak mu ukazte ze to plati i pro nej.


    edit. jeste chatlog

    Z chatlogu Jilta vitu (vice zaznamu bohuzel neni, jelikoz ted tolik nehraje ale myslim ze se jiz drive resil a jeho vylevy jsou porad to same)
    Kdyby byl uchovan starsi chatlog tak bude videt jak se tento hrac chova..

    Server Čas SteamID IP Nick Text
    War3FT 07-06-2014 12:14:13 STEAM_0:1:13819442 78.102.196.141 Jilta Vitu demence
    War3FT 07-06-2014 12:11:48 STEAM_0:1:13819442 78.102.196.141 Jilta Vitu demence
    War3FT 07-06-2014 12:03:26 STEAM_0:1:13819442 78.102.196.141 Jilta Vitu netupejsi stupid na serveru a ma 14:2 :)))
    War3FT 07-06-2014 11:44:43 STEAM_0:1:13819442 78.102.196.141 Jilta Vitu je to idiot
    War3FT 07-06-2014 11:37:42 STEAM_0:1:13819442 78.102.196.141 Jilta Vitu stupid lumpy ma velkou sensitivitu :)))
    War3FT 06-06-2014 23:04:27 STEAM_0:1:13819442 78.102.196.141 Jilta Vitu je to stejnej stupid jako pidda
    War3FT 06-06-2014 23:03:52 STEAM_0:1:13819442 78.102.196.141 Jilta Vitu tri kola neda nic a leftne, to je pravidlo
    Naposledy upraveno pidda; 23-06-14 v 23:53.

  3. #33
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

    Já nevím proč se hádáteee!! Deris by vám stejně natrhl prdel oběma.....

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    12

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

    Hoho!
    Čusky lidííí!
    Někdo mi tu hodil toto téma...
    nechci rozebírat ty overacké věci ani reconnecty.
    Spíše řeknu, proč teď hraju u konkurence s vip+evip:
    1) májí každe kolo braňě + full ammo a nikomu to nevádí, 1. server je skoro vždy plný, 2. je na tom hůř, ale stejně 10+ lidí;
    oprotí kotelně, kde částo musíš hrát s deaglom... o čem řek i Pidda (že dává rcn, protože nemá prachy);
    2) je vypnutý teamflash
    3) je více map.

  5. #35

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

    Citovat Původně založeno Grol Zobrazit příspěvky
    Hoho!
    Čusky lidííí!
    Někdo mi tu hodil toto téma...
    nechci rozebírat ty overacké věci ani reconnecty.
    Spíše řeknu, proč teď hraju u konkurence s vip+evip:
    1) májí každe kolo braňě + full ammo a nikomu to nevádí, 1. server je skoro vždy plný, 2. je na tom hůř, ale stejně 10+ lidí;
    oprotí kotelně, kde částo musíš hrát s deaglom... o čem řek i Pidda (že dává rcn, protože nemá prachy);
    2) je vypnutý teamflash
    3) je více map.
    tudíž vlastně úplně všechno easy. připojíš se a máš vše.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  6. #36

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    tudíž vlastně úplně všechno easy. připojíš se a máš vše.
    Presne tak, trafil si to.

  7. #37
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Presne tak, trafil si to.
    A ty musíš za každou cenu jebnout ten post... Aby se náhodou Zoyer nepopletl, že?.. Nechápu tě.

  8. #38

    Re: Odpověď: "Příkladné" chování admina - Flopsaid, Pidda - REOPEN

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    A ty musíš za každou cenu jebnout ten post... Aby se náhodou Zoyer nepopletl, že?.. Nechápu tě.
    nevie dat palcek :3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •