Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 57

Téma: rank

  1. #16
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: rank

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    lebo nieked dostanem za kill 2body a niekedy 7 bodov. Keď je tam hráč ktorý tam ešte nehral, a dostane kill, dostane sa zaňho menej bodov ako za hráča ktorý tam hrá dlhšiu dobu a má už nejaké body. Teda hráč ktorý má málo bodov dostane od hráča ktorý má veľa bodov viac bodov ako keď je to naopak.
    Naprosto logická věc.

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    nebolo by moc zlé keby je to podla K:D
    Když budeš mít rank řazený podle K:D ratingu, tak se do top15 apod. nikdy nedostaneš, protože tam budou figurovat takoví jedinci, kteří se jednou připojí, zahrají skóre např. 50:7 a budou mít K:D 7.14 a tohle nepřehraješ ani náhodou dlouhodobě.

  2. #17
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: rank

    tak samozrejme by se to muselo prepocitavat na pocet odehranych minut ze jo to je jasny ;) kdyz sem tady hraval pred tema 3 letama casteji tak sem mel K:D pravidelne okolo 4 i s milionem nahranych her takze se da dostat i s hodne hrama vysoko ale pak tady behaji hraci z top15, kdyz se pripojim na server tak je tam maji za bohy jen proto ze maji nahranejch mraky minut a K:D 1,3 to je pak fakt spatenka. rank by mel hlavne plnit ulohu nejakeho srovnani hracu mezi sebou ne srovnani kdo u toho prosedi vic hodin se skore 17:10 a proto je nekde nahore...

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele tr4p
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: rank

    ja jsem teda pro rank na killy,je to lepsi a treba prestanou hrat ti,co chodi jen fast dfs a plant.Proste rank na killy je lepsi,aspon se pozna kdo je jaky hrac.

  4. #19
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: rank

    Kotle ten rank, jakej byl je dobře udělanej. Ale mě tam vadí jedna věc a to lidi, co si neustále mění nick, aby kazili rank apod. Zabiju 3 hráče za kolo a mám za ně ani ne 10 bodů, dojde někdo kdo má nový nick, nebo změněný, zabije mě a má za mě 11 bodů, takže jsem bod v mínusu. Docela špatné. Takže pokud nastane to, že rank bude odznova, tak má každý šanci se někam dostat a to bodování za kill a deaths bych udělala stejné. Někdo mě zabije dostane třeba 5 bodů (příklad) nehledě na to, jestli je to stálý hráč, v topce hráč, nový hráč, hráč co má jiný nick apod. Prostě zabiju třeba 3 hráče a dostanu 15 bodů. Jeden zabije mě a mám -5 bodů, tudíž za kolo 10. Nemusí to být třeba 5 bodů, třeba jenom 4. No jestli mě chápeš. A zbytek nechat, jak je. Za defus, plant, výbuch, HS, apod.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #20
    Nováček Avatar uživatele tr4p
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: rank

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Kotle ten rank, jakej byl je dobře udělanej. Ale mě tam vadí jedna věc a to lidi, co si neustále mění nick, aby kazili rank apod. Zabiju 3 hráče za kolo a mám za ně ani ne 10 bodů, dojde někdo kdo má nový nick, nebo změněný, zabije mě a má za mě 11 bodů, takže jsem bod v mínusu. Docela špatné. Takže pokud nastane to, že rank bude odznova, tak má každý šanci se někam dostat a to bodování za kill a deaths bych udělala stejné. Někdo mě zabije dostane třeba 5 bodů (příklad) nehledě na to, jestli je to stálý hráč, v topce hráč, nový hráč, hráč co má jiný nick apod. Prostě zabiju třeba 3 hráče a dostanu 15 bodů. Jeden zabije mě a mám -5 bodů, tudíž za kolo 10. Nemusí to být třeba 5 bodů, třeba jenom 4. No jestli mě chápeš. A zbytek nechat, jak je. Za defus, plant, výbuch, HS, apod.
    rank na killy je stejne lepsi,body nebody

  6. #21

    Odpověď: rank

    rank na killy nebo na body= v top 15 jsou jen nolifeři

    E: K:D by bylo nejlepsi
    Naposledy upraveno Zoyer; 13-05-14 v 18:13.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: rank

    Rank jenom na kills a nikdo nebude chodit plant a defus ne? Aby neumřeli, budou jenom campit. Prostě kravina :))

    E:
    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    NN body za defus polozeni bomby bych rozhodne nechal ma to svoje opodstatneni jen bych tam zavedl nejakou promenou ktera by zohlednovala straveny cas na pocet bodu ikdyz vim ze naprogramovat to by bylo slozitejsi
    Jop, to by taky šlo :) To by vlastně to co sem napsala já ani Kotel nemusel nějak upravovat, stačilo by, kdyby tam byl nějaký časový interval.
    Naposledy upraveno Britny; 13-05-14 v 18:25.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: rank

    NN body za defus polozeni bomby bych rozhodne nechal ma to svoje opodstatneni jen bych tam zavedl nejakou promenou ktera by zohlednovala straveny cas na pocet bodu ikdyz vim ze naprogramovat to by bylo slozitejsi

  9. #24

    Odpověď: rank

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    Naprosto logická věc.



    Když budeš mít rank řazený podle K:D ratingu, tak se do top15 apod. nikdy nedostaneš, protože tam budou figurovat takoví jedinci, kteří se jednou připojí, zahrají skóre např. 50:7 a budou mít K:D 7.14 a tohle nepřehraješ ani náhodou dlouhodobě.
    Je to logická vec a malo by sa to aspoň trochu upraviť to bodovanie keď by sa nehalo to isté. A na K:D začínam pochybovať, ako napísal Maaaaja to je pravda dojde nejakej čavo dá 50:0 a môžeme si ísť pískať.... nehal by som to tak ako to je len by sm upravil bodovanie pre každého tak isto a nie podľa toho či je to nováčik, ten sa bude musieť posnažiť aby nepadol moc dole...

  10. #25
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: rank

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    Naprosto logická věc.



    Když budeš mít rank řazený podle K:D ratingu, tak se do top15 apod. nikdy nedostaneš, protože tam budou figurovat takoví jedinci, kteří se jednou připojí, zahrají skóre např. 50:7 a budou mít K:D 7.14 a tohle nepřehraješ ani náhodou dlouhodobě.
    Však Kotel psal, že se to bude počítat až hráč nahraje 20 hodin. A pokud by se to zavedlo na K:D, tak vypnout změnu nicku úplně, apsoň na furienu.

  11. #26
    Nováček Avatar uživatele tr4p
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: rank

    Vse ma sve pro a proti,tady je to spis na vedeni jak rozhodne

  12. #27
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: rank

    Zakladni rank v cs je na K:D a funguje dost dobre. Kdyz das 50:0, tak jsi max v top 100.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: rank

    Britny tu zatiaľ podľa mňa napísala najrozumnejšie. Bolo by dobre kebyže to zostane tak ako to bolo, len s tými bodmi ako Britny písala by som to upravil. Do teraz to bolo v pohode a nikto neprotestoval. Ja osobne som tiež nemal najlepšie K mal som asi 1,3 a na 16 miesto som sa dostal len vďaka tomu že na serveri som mal 2krát viac stráveného času ako ostatný. Podľa mňa to bolo fér aj voči tým čo mali skill a aj voči tým čo hrali aktívne.

  14. #29
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: rank

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Kotle ten rank, jakej byl je dobře udělanej. Ale mě tam vadí jedna věc a to lidi, co si neustále mění nick, aby kazili rank apod. Zabiju 3 hráče za kolo a mám za ně ani ne 10 bodů, dojde někdo kdo má nový nick, nebo změněný, zabije mě a má za mě 11 bodů, takže jsem bod v mínusu. Docela špatné. Takže pokud nastane to, že rank bude odznova, tak má každý šanci se někam dostat a to bodování za kill a deaths bych udělala stejné. Někdo mě zabije dostane třeba 5 bodů (příklad) nehledě na to, jestli je to stálý hráč, v topce hráč, nový hráč, hráč co má jiný nick apod. Prostě zabiju třeba 3 hráče a dostanu 15 bodů. Jeden zabije mě a mám -5 bodů, tudíž za kolo 10. Nemusí to být třeba 5 bodů, třeba jenom 4. No jestli mě chápeš. A zbytek nechat, jak je. Za defus, plant, výbuch, HS, apod.
    No systém je tak nastavený, aby top hráči nebyli nedostižní, ale nikdy jsem se nezajímal jak to funguje s tím odečítáním. Tak pokud by to nováčkovi za tebe dalo těch řekněme 11, ale tobě to přitom odečetlo "standartních 5" (jak zmiňuješ jako příklad) řešilo by to problém, na který narážíš? Jinak fixní body za kill, jsou pak statistiky na killy + něco za plnění úkolů a to současné stats fungovaly lépe.

    Body určitě lépe než killy a K:D by bylo z daných možností nejobjektivnější. Jen bych se obával, zda pak zůstane rank takovou motivací pro tolik hráčů jako doteď, kde se na konci dne podívali o kolik bodů se posunuli. Jednoduše pocit achievmentu, to bude u K:D těžší.


  15. #30
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: rank

    dhaaqu ty si mě špatně pochopil. Psala sem, že by to těch 5 bodů odečítalo a přičítalo všem, nehledě na to, že to je nováček, nebo někdo z topky, ale má schválně změněný nick, nebo stálý hráč apod. Prostě by bylo nastaveno jedno číslo pro + a -. Toto počáteční nastavení pro všechny, když bude vynulovaný rank se mi zdá fér. A nebo potom to nastavit, jak tu psali kluci po tom časovém intervalu což by taky nebylo špatné :)
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •