Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: SlowDown - M249

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Ne chováš se na serveru a i tu ukazuješ jako úplný sobec co chce jen zvýhodňovat sebe, úplně viditelné a ještě tu píšeš jak dobytek vulgárně, to jsem tu za desítky topiců co tu byli na COD neviděl takovou aroganci.



    Už se mnohokrát ukázalo, že stačí, aby šikovnému COM padl fart a dokáže dávat i do 5 ran z pistole jakejkoliv level s fartem.

    tak sa rozplač že som arogantný. Ja len nechcem aby tu dávali nejakú vestu, je to dobré, ale mohli by dať ten NoSlowDown item, ale zase budeš mať ten item a nie vestu to je také, že to nebudeš mať 2 naraz..takže to bude také isté ako to bolo :) a čo s fartom mám hrať celý rok?

  2. #17
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno Pantex Zobrazit příspěvky
    tak sa rozplač že som arogantný. Ja len nechcem aby tu dávali nejakú vestu, je to dobré, ale mohli by dať ten NoSlowDown item, ale zase budeš mať ten item a nie vestu to je také, že to nebudeš mať 2 naraz..takže to bude také isté ako to bolo :) a čo s fartom mám hrať celý rok?
    S tím fartem sem to psal jako příklad, vždy jsou nějaké možnosti jak zkombinovat itemy...

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    S tím fartem sem to psal jako příklad, vždy jsou nějaké možnosti jak zkombinovat itemy...
    to ano vždy se najdou itemy s kterýma dáš kohokoliv stačí jen přemýšlet a né jen remcat co je a není třeba

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: SlowDown - M249

    proti luovi je dobrý item odpojenie elektriky u lua doma :D taký item by som bral lebo proti nemu sa fakt dakedy nedá hrať a ešte keď má megáč -.-
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  5. #20
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    proti luovi je dobrý item odpojenie elektriky u lua doma :D taký item by som bral lebo proti nemu sa fakt dakedy nedá hrať a ešte keď má megáč -.-
    Megáč to je item :D škoda že nejde kombinovat s nějakýma nábojema třeba Tit a nebo PN :D to by pak byla šrandááá :D

  6. #21

    Odpověď: SlowDown - M249

    Pantex: Vžij se prosimtě do lvlu 20. npř Protec. Ještě nemá ani staty a nedokážeš si představit jak je těžký zabít třeba snipera co je lvl 120+ je naspeeděnej , má notes a 250hp+ , a ted si vem commando.. Nevim kdo to tam běhá s tim lvlem 200 commandem ... nepamatuju si nick. Ale ten mi dokazal jaka to je srajda... má 260hp a full obranu a kondici... Tohle nezabiju ani já s lvlem 140 FS .. a to mam slowdown v MP5 a rakety... takže to že ten težkej má slowdown. Mu spíš získá čas. Si neohleduplnej k ostatním hráčům a jestli se ti zdá vize Commanda co běhá po mapě s největší kondici , noslowdownem a timhle všim dobrá tak si jdi na furieny :)
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  7. #22

    Odpověď: SlowDown - M249

    Běhá s tím La Sabeneta

    Teď k Pantexovi, na CoD jsem chodíval, a chodívám pořád, a ty mi tady budeš něco psát o nějakém Kidovi? Běž si dát studenou sprchu, ty jsi tady takový ten známý Internetový kulturista, co v realu metr dvacet do šířky, no každopádně zpět k tématu.

    Jak psal Grakon, Každá postava má svůj CounterPick a je i CounterPickem na někoho jiného, akorát Pantex tady prostě neumí hrát, CYA

  8. #23
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    Pantex: Vžij se prosimtě do lvlu 20. npř Protec. Ještě nemá ani staty a nedokážeš si představit jak je těžký zabít třeba snipera co je lvl 120+ je naspeeděnej , má notes a 250hp+ , a ted si vem commando.. Nevim kdo to tam běhá s tim lvlem 200 commandem ... nepamatuju si nick. Ale ten mi dokazal jaka to je srajda... má 260hp a full obranu a kondici... Tohle nezabiju ani já s lvlem 140 FS .. a to mam slowdown v MP5 a rakety... takže to že ten težkej má slowdown. Mu spíš získá čas. Si neohleduplnej k ostatním hráčům a jestli se ti zdá vize Commanda co běhá po mapě s největší kondici , noslowdownem a timhle všim dobrá tak si jdi na furieny :)
    NJ takové věci se stávají, mě včera štval dexter se svým protem lvl 100+, měl kevlar, full hp a obranu a já se svým FS lvl 90 sem měl pluky a INT 100 a dával jsme mu zásahy vždy tak 6 zásahů za 80 dmg s plukama ... dost mě pil krev ... :D To pomůže jedině změna classy na něco užitečnějšího či modlení se v def item typu notes 3 a více :)

  9. #24
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: SlowDown - M249

    mne je to jedno čo tam dajú, len nech to celé neposerú, hrám to pre zábavu a nie preto aby som sa tam išiel vyplakávať do vankúša ako niektorý ,,TOP" hráči, ktorý si myslia o sebe až moc.

  10. #25
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno Pantex Zobrazit příspěvky
    hrám to pre zábavu a nie preto aby som sa tam išiel vyplakávať do vankúša ako niektorý ,,TOP" hráči, ktorý si myslia o sebe až moc.
    Kdo se tam prosimtě podle Tebe chodí vyplakávat a kdo si o sobě myslí až moc? :D Řídíš se pravidlem "Podle sebe soudím Tebe"?

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno LumP Zobrazit příspěvky
    Kdo se tam prosimtě podle Tebe chodí vyplakávat a kdo si o sobě myslí až moc? :D Řídíš se pravidlem "Podle sebe soudím Tebe"?
    On si asi myslí, že i když tam hrá krátce, že je mistr světa s velkým egem a nikdo na něho nemá, prostě no coment takovéhle individua a radši ignore.

  12. #27
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    On si asi myslí, že i když tam hrá krátce, že je mistr světa s velkým egem a nikdo na něho nemá, prostě no coment takovéhle individua a radši ignore.
    nerobím si žiadne ego, na to že tam hrám tak krátko už viem kto si rád zaplače, radar si príkladom :).. ale zase poznám takých čo to berú ako hru, a nie ako realitu :)

  13. #28
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno Pantex Zobrazit příspěvky
    nerobím si žiadne ego, na to že tam hrám tak krátko už viem kto si rád zaplače, radar si príkladom :).. ale zase poznám takých čo to berú ako hru, a nie ako realitu :)
    Hm za ty necelé 2 roky co hrám cod tam přišlo tobě podobných dost, zajímavé je, že doba se mění, ale repertoár hlášek se nemění, hlavně že si můžeme zaplakat že :D

  14. #29
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Hm za ty necelé 2 roky co hrám cod tam přišlo tobě podobných dost, zajímavé je, že doba se mění, ale repertoár hlášek se nemění, hlavně že si můžeme zaplakat že :D
    2 roky strateného života :)

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: SlowDown - M249

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    hlavně že si můžeme zaplakat že :D
    Kdo nepláče není ČECH......PLAČ PLAČ PLAČ :D :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •