Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: České hry

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Smile České hry

    Zdar, tohle je topic pro všechny, kteří mají rádi české hry.

    Jsme malá země, ale náš herní průmysl je známý i na druhém konci světa. Kromě českého dabingu, u nás vytvořené hry často vynikají svou nevšedností, propracovaností, zajímavým příběhem a vtípky, kterých si často všimnou (ne)jen češi.

    Osobně mě velmi uchvátil příběh akční Mafie 1 a click&point adventury Posla smrti (u něj také délka herní doby), zpracování click&point adventur Machinária a Botaniculy, obtížnost a vtípky logické hry Fish Fillets nebo třeba revoluční mechanizmy ještě ani nevydané hry Kingdom Come: Deliverance.

    Zajímalo by mě, jaké české hry jste zatím hráli, případně plánujete hrát a jak se vám líbily? :-)
    Samozřejmě, vkládání fotek a videí povoleno :-)

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: České hry

    Posel smrti - Náhled trojdílné série

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: České hry

    Machinárium

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: České hry

    Samozrejme Polda :) či už tie staré ale aj tie novšie som hral.


  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: České hry

    No jo! Já zapomněl na Poldu! Ten teď vyšel i na Androida :-) Ten dabing byl geniální...

    Mafia 2

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: České hry

    Hidden & Dangerous - ve 3d ovládáte 4 vojáky najednou proti přesile, musíte splnit několik úkolů a zároveň přežít

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: České hry

    Ve stínu havrana také s nezapomenutelným dabingem a hláškami Jiřího Lábuse.
    Pak principově podobnou hru - Horké léto. "Já jsem Majer, kdo je víc?"

    A když jsem byl ještě hodně malej a neuměl ještě pořádně počítač ovládat, tak jsem zkoušel hrát Operaci Flashpoint

    Fish fillets byla taky suprová pařba, též je na android, Poldu jsem hrál akorat dvojku a Hidden & Dangerous byla jedna z mých oblíbených her. A Mafie to je samozřejmě klasika, ale dvojka mě už zas tolik nenadchla jako jednička. K jedničce se rád vracím, dvojku jsem přejel jednou a podruhé už mě to neláká.

    Z těch novějších her bych si určitě rád zahrál výše zmíněnou hru Kingdom Come: Deliverance a nebo hru ArmA III. Bohužel moje stařičká sestava už na to nestačí.



    skvělý dabing a hlášky Zdeňka Izera.
    Naposledy upraveno Giussepe; 19-05-14 v 18:42.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Re: České hry

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Ve stínu havrana také s nezapomenutelným dabingem a hláškami Jiřího Lábuse.
    Taktéž jsem hrál aj zázračný lék, zlatý kalich a hromadu dalších, parádní hry v té době :)


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: České hry

    Z plnohodnotných titulů už kromě zmíňovaných Posla smrti, Mafie a Hiddena jsem strašně moc času strávil u Operace Flashpoint. Víc než Posla smrti mám rád jeho předchůdce Posla Bohů ale.
    Hidden & Dangerous 1 je moje srdcovka, byla jako plná hra v mém 1. LEVELU (herní časopis, pro ty, kteří neznají), který jsem si koupil. Pokud je pro někoho moc stará, udělali pokračování s datadiskem. Původní trailer něříká nic o hře samotné, tenhle fanouškovský ano https://www.youtube.com/watch?v=-C4ZVDP5nys. Češi jsou obecně na ty válečné hry machři, Vietcong to taky dokazuje.

    Jinak je tady ještě pár jednodušších logických her, které jsem taky hodně hrával. Např. Bubliny http://eriador.wz.cz/old/bubw/bubwiny.html nebo Boovie /možný předchůdce Fish Filets?/ (video:)

    Naposledy upraveno 3necky; 19-05-14 v 20:34.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •