Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žádost o práva MAXI

  1. #1
    Pospa - Without Skill
    Guest

    Žádost o práva MAXI

    Dobrý večer,
    Chtěl bych požádat o práva na MAXI server.

    Vaše podmínky splňuji. (Steam: Sharker277)
    Mé zkušenosti: Administrátor okolo 1 roku, Hlavní administrátor cca. půl roku. Vedl jsem taky management portálu (úspěšně).

    Na Vašem serveru trávím hodně času a myslím, že je celkem nedostatek adminů. Nehledí se na Spawn kemp a jiné přestupky (Příliš vulgárnosti i když je na serveru za to mute.. )

    Jesli chcete vědět na jakých ortálech jsem účinkoval tak asi SZ nebo pod příspěvek ?

    Hezký zbytek večera,
    Pospa - Without Skill

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o práva MAXI

    Na jakejch portalech si byl adminem a vedl managment? Kolik ti je let?

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva MAXI

    Jsem proti, ale hlavně že ty mluvíš slušně.

    15:55:05 <STEAM_0:1:29629220><217.170.98.212> *DEAD*Pospa - Without Skill : vsichni jdete do prdele to je nejlepsi
    15:55:25 <STEAM_0:1:29629220><217.170.98.212> *DEAD*Pospa - Without Skill : koko*
    16:27:01 <STEAM_0:1:29629220><217.170.98.212> *DEAD*Pospa - Without Skill : geo ty kun do ja prebijel :D
    16:28:10 <STEAM_0:1:29629220><217.170.98.212> *DEAD*Pospa - Without Skill : geofe uz di do prde.. ser..es me !
    16:35:02 <STEAM_0:1:29629220><217.170.98.212> *DEAD*Pospa - Without Skill : CT vy ste kok..ti
    16:38:08 <STEAM_0:1:29629220><217.170.98.212> *DEAD*Pospa - Without Skill : policaj uz di do pyce s tim awp
    19:18:33 <STEAM_0:1:29629220><217.170.98.212> *DEAD*Pospa - Without Skill : mg co je to za pycu
    19:18:41 <STEAM_0:1:29629220><217.170.98.212> *DEAD*Pospa - Without Skill : player kok..ot


    Je to jen za dnešek... a ty máš tu drzost sem přijít a žádat o práva...
    Ne !!! Já bejt tebou, tak odedneška nemluvím sprostě....

  4. #4
    Pospa - Without Skill
    Guest

    Re: Žádost o práva MAXI

    Bawson: Management - TechnoDrom (kterej se zrušil)
    HL admin : Sonic-cs
    Je mi 16 let

    Zeus: Uznej, že když se napíše třeba rush B a všichni jdou pryč, tak to naštve.. Umím se krotit, to není problém.. Někdy si říkám, že bych si měl dát ban sám sobě ..

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva MAXI

    No víš, admin se má především ovládat, což ty neumíš.
    Seš na publicu, kde si dělá každej co chce... a také nesmíš zapomenout, že na Kotelnu choděj i méně zkušení hráči, kteří se to teprvé učí a jako admin, resp. uchazeč o práva by si to měl respektovat.

  6. #6
    Pospa - Without Skill
    Guest

    Re: Žádost o práva MAXI

    Já se umím ovládat.. Všude chodí noví hráči a já je respektuji. Ale je k nepochopení když napíšeš rush b a všichni (i zkušení) jdou třeba někam jinam a ty jdeš sám.. BTW: Kdybych se neuměl chovat tak bych neměl takové zkušenosti jaké mám.. ;)

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Žádost o práva MAXI

    bic manager Pospa - Without Brain

    =proti

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o práva MAXI

    Citovat Původně založeno Pospa - Without Skill Zobrazit příspěvky
    Já se umím ovládat.. Všude chodí noví hráči a já je respektuji. Ale je k nepochopení když napíšeš rush b a všichni (i zkušení) jdou třeba někam jinam a ty jdeš sám..
    Ne, to tohle je k nepochopení :))

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva MAXI

    Taky jsem proti. Zkus to za pár měsíců, až na sobě zapracuješ (jako co se týká vyjadřování do chatu) Nebylo by hezký aby "admin" nadával nováčkům, že si chodí kam chcou, když jsou rádi, že se vůbec trefí klávesy <w> aby šli dopředu
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Re: Žádost o práva MAXI

    Ne.!!! už len kvôli vulgarnosti.

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva MAXI

    Citovat Původně založeno Pospa - Without Skill Zobrazit příspěvky
    Já se umím ovládat.. Všude chodí noví hráči a já je respektuji. Ale je k nepochopení když napíšeš rush b a všichni (i zkušení) jdou třeba někam jinam a ty jdeš sám.. BTW: Kdybych se neuměl chovat tak bych neměl takové zkušenosti jaké mám.. ;)
    To je Pub. Čo od toho čakáš, že ťa budú všetci poslúchať? Hlavne na Maxi keď máš 13 team mates? To tak ešte možno na classe keď sa stretneme starí známi. :)

    Na Maxi je vždy niekto keď sa tam napojím. Tak nvm nvm.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •