Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 60

Téma: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

  1. #46
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    matis hraje i ve spánku ? :D
    to zase nie, vsak ja chodim aj do prace :D:D

    PS. svoju cenu darujem napr. druhemu v poradi kategorii Lovec-Hrac
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    matis hraje i ve spánku ? :D
    To ještě nebyl matisův pravý čas, někdy se mu povede týdenní průměr s 10 bany denně. Já jsem věděl dřív než ta soutěž vůbec začla, kdo ji jediný může vyhrát. :D Stačí se podívat do banlistu na matisovy aktivní bany a člověk pochopí, že to je jiná liga (dlouhodobý 15 měsíční průměr má 4.3 banů/den).
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #48
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,091

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Doplněna kategorie hráčů + rozeslány VIP kódy.

  4. #49
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Gratuluji všem Cheathunterům a Adminům !!! Good Job . PS: Jsem zvědav jestli ubydou hlášení po skončení soutěže
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  5. #50

    Odpověď: Re: Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHL

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    To ještě nebyl matisův pravý čas, někdy se mu povede týdenní průměr s 10 bany denně. Já jsem věděl dřív než ta soutěž vůbec začla, kdo ji jediný může vyhrát. :D Stačí se podívat do banlistu na matisovy aktivní bany a člověk pochopí, že to je jiná liga (dlouhodobý 15 měsíční průměr má 4.3 banů/den).
    Ak jasne ze to matis musel vyhrat ako inak :) a ten pruemer je kruty :D gj matis

  6. #51
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Tato soutěž byla pro Pixieho asi osudovou, budiž mu ban v banlistu lehký.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #52
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Jakto? dostal banána? :D

    Jinak dobrá soutěž, doufám, že se někdy bude opakovat, zrovna proběhla v týdnu, kdy jsem skoro nebyl doma. A říkal, jsem si, proč tam nemám alespoň ban ze včera a koukám, že soutěž skončila již v 16:00 hodin a já to dal až večer..to není fér :D měl by být započítaný celý den :D.
    Jinak o matisovi snad nikdo nepochyboval, ten místo práce loví cheatery..

  8. #53
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Jakto? dostal banána? :D

    Jinak dobrá soutěž, doufám, že se někdy bude opakovat, zrovna proběhla v týdnu, kdy jsem skoro nebyl doma. A říkal, jsem si, proč tam nemám alespoň ban ze včera a koukám, že soutěž skončila již v 16:00 hodin a já to dal až večer..to není fér :D měl by být započítaný celý den :D.
    Jinak o matisovi snad nikdo nepochyboval, ten místo práce loví cheatery..
    R.I.P http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=109419

  9. #54
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    To je vůl :D

  10. #55

    Odpověď: Re: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Jakto? dostal banána? :D

    Jinak dobrá soutěž, doufám, že se někdy bude opakovat, zrovna proběhla v týdnu, kdy jsem skoro nebyl doma. A říkal, jsem si, proč tam nemám alespoň ban ze včera a koukám, že soutěž skončila již v 16:00 hodin a já to dal až večer..to není fér :D měl by být započítaný celý den :D.
    Jinak o matisovi snad nikdo nepochyboval, ten místo práce loví cheatery..
    Mirous nabuduce povec kedy si doma :D
    A matis aj v praci lovi haxori :D

  11. #56
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,091

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Všechny obdržené kódy jsou již dávno aktivované. Vynikající spolupráce, děkuji původním organizátorům bager258 a P!xie, kteří si kódy vzájemně rozebrali.

    VIP kódy dokoupím a zašlu vám je v PM. Omlouvám se za komplikace.
    Naposledy upraveno hofy; 28-12-14 v 22:28.

  12. #57
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Nejde se na těch VIP nějak domluvit s Kotlem? pokud je Pixie zneužil, určitě mu jdou nějak ,,zablokovat" a nahradit jinými ne? Myšlenka soutěže dobrá, ale tohle je podlé a nesoutěžní.

  13. #58

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Všechny obdržené kódy jsou již dávno aktivované. Vynikající spolupráce, děkuji původním organizátorům bager258 a P!xie, kteří si kódy vzájemně rozebrali.

    VIP kódy dokoupím výhercům do konce týdne a zašlu vám je v PM (očekávám nějaké platby na PayPal, takže to zaplatím přes to). Omlouvám se za komplikace.
    A pritom som ak rad kupil tie vip kodi do tej sutaze (ano bol som to ja) a on urobi takuto blbost. Fakt ma dorazil... blb jeden.

    E: Does my sme si dobre rozobrali vip dal som mu potrebne na sutaz, nieje moja chyba ze to zneuzil...
    Naposledy upraveno hofy; 19-07-14 v 02:38. Důvod: Aktualizace citace

  14. #59
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,091

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    A pritom som ak rad kupil tie vip kodi do tej sutaze (ano bol som to ja) a on urobi takuto blbost. Fakt ma dorazil... blb jeden.
    Nedělal bych se až tak nevinným, když jsi sám dva kódy aktivoval... nebudu to zjišťovat, nové kódy už do soutěže věnoval Kotel.
    Naposledy upraveno hofy; 28-12-14 v 22:28.

  15. #60

    Odpověď: Týden honu na cheatery - soutěž pro adminy i hráče o VIP - VYHLÁŠENÍ

    Ja som mu dal 4 vip kody a 10 som si ich nehal. 1 si ob aktivoval a 3 chcel dat do sutaze ako sa aj stalo. Ja som si potom dokupil este 2 aby som mal vip na rok.... Vobec som vsak netusil ze urobi to, ze tie vip kody pouzije aby neboli do sutaze.... nic zle som neurobil, vedel som len to,ze 3 kody nepouzil a dal ic do tejto sutaze.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •