Strana 2 z 9 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 124

Téma: Nový Item - Platinová Vesta

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Busox4ever Zobrazit příspěvky
    Vživote som na slowdown nenadával a ani si ho moc nevšímal. No musíš uznať, že teraz každý 3-tí hrá commando, od vtedy čo zrušili nano. Medic je jeden z tých, ktorý slowdown nemajú. A comm má tiež dokonca 2pištolky + awp item, ktorý si každý commandant neháva. Je ďalšia možnosť, napríklad fartka. S glockom a fartkou 6,7 je comm nezastavitelný. Zober si príklad od KILLER V.I.P či ako sa volá, stačia mu platiny a vyzabíja každého len s pištolkou. Vesta proti slowdownu ako bolo v minulých príspevkoch by som nechal na pokoji a pridal túto vestu. Toť vše.
    Tak je jasny, když někdo hraje medic a nemá tam slowdown tak hned prostě něco proti comm. No a na každé mapěje vždy FS takže ono ten nts 5 je celkem i na nic to FS a sapp stříli tak rychlo, že ten nts je jak nic fuč. No pokud by měla být zavedena tato vesta měla by se zavest aj vesta proti slowdownu aby ten commando měl zase nějakou sanci, protože medic je také silný akorát za něj dobře umět a mýt itemy a pak sunda v pohode commanda aniž by potřeboval nějakou vestu..

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Radare a proc by nemohly mit na druhou stranu dve class stejnou kondicku kdyz sou nachylne na slowdown a zastavis si je i blbym glockem? Co brani komandu si zastavit rushera glockem no co povez mi to vysvetli mi to sup a jeste jedna razantni malickost kdyz rusher potka notesaka je v pici i s drevakama to komando neni a ty tu budes mlejt blbosti jak byl rusher op?Trocha soudnosti hochu ti neuskodi je videt ze vetsina hracu tu je zamerena jen na svou classu a tu si bude obhajovat do soudneho dne hraci kteri chtej trocha vyrovnanou hru tu sou akorat schazovani nedivim se tim padem ze spousta starych hracu se nato vybodlo a zaclo hrat neco jineho.
    Rusher ma deagl a ten mu musi stacit na zniceni notese pokud stim umí..

  3. #18

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Sione okej chci te videt jak deaglem sundas comandu notes 5 fakt moc bych to chtel videt ty musis hrat jako buh musis mi to ukazat kdyz tvrdis takovy budu slusnej slova a i na jinych klasach nez 5krat vystrelis tim deaglem ses dole ale jo ty tvrdis ze to jde takze mi sem napis az budes hrat cod a nazorne mi to predvedes:)

  4. #19

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Piko nevim co Sionek huli ale jeto silnej matros jako svina asi nechces se podelit ?:DDDDNevim na cod sem te jeste nevidel abych rekl pravdu takze nevim jestli ty zrovna dotoho mas co mluvit zda se mi ye i kdyz tam mozna hrajes hrrajes tedy comanda pac zas obhajujes jen tuto class zakazal bych komandum se vubec vyjadrovat k ostatnim klasam pac melou jen hovna a nic vic jern aby oni zustaly op.
    Naposledy upraveno ***Nocturm***; 07-06-14 v 15:50.

  5. #20

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Jeste sem tu necetl smysluplnej prispevek od hrace kterej hraje comando bud tu hejtujou aby se ostatni klassy upravily a nebo placou jak sou udajne slaba ste k breku hosi.

  6. #21
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Lepsim cod myslis jen s jednim itemem? Protoze jine zasadni zmeny tam nebyly. Ze nekomu snizim kondici o 20 a jinemu zvysim neni takova zmena. Ostatni tu pisou, ze kazda classa je hratelna a staci jen male upravy. Rusher se nehral, proto jsem mu zvysil damage. Pokud je to moc, tak mu vratim na zpet a hrat se zase nebude. Vesta, co bude davat nejakou vetsi obranu se muze pridat, ale nanovesta je proste pro lamy, proti tomu jsou dalsi hraci.
    Pokud napisete, ze je neco spatne, tak je treba napsat alespon, co je spatne. Jinak s tim nemohu nic delat.

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Nechal som sa trochu uniesť mojim predošlým príspevkom a zabudol som sa vyjadriť k téme tak to napravím. Ja by som bol za to, aby sa pridala vesta proti commandovi, hrávam ho aj ja mám ho 93 a mal som s ním včera skóre cez 60:12 cca, 3mapy za sebou toto iste skore. Commando je až moc silne, zabíjal som aj dvoch hráčov čo mali notes a to som do nich strielal s itemom AWP Sniper. Slowdown by som asi nepridával keďže commando moze mat ako som spomínal AWP sniper no ale treba s tým trošku vedieť aj strielať :-D. Commando je dostatočne dobré ale ani netreba mu uberať staty, jedine by som pridal tú vestu proti knife.

  8. #23

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Kotel nezlob se na mne ale videl si ted posledni dobou Cod hral si tam kazdej treti hraje ted komanda jak je ted op myslim si ze by ses mel proste podivat na jine class jako je rusher,rambo ci demo a neco poupravit ja si rushera rozexpil jeste nez si ho nerfnul ted na nej lognu a hned zhnusene menim klass pac se to za nej hrat neda to samy rambo pokud nemas platinky nebo jinej ofenzivni item nedas proste kurna chlape bud teda nerfni to komando a nebo pouprav classy pac je ted ta class nadevsechny a sere me kdyz me sunda lama s notesem a levelem 10 jen ze ke me staci dobehnout skus se vzit dotoho rushera a snipera jak se asi citi dyt proti komandu neni zadna obrana proti ostatnim klass ano bud ferovej sakra k ostatnim a ty kidy co ti tu placou nad comandama neposlouchej.

  9. #24
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Pokud je nejaka class silnejsi nez vsechny ostatni, tak se jednoduse upravi ta classa. Tady nema vyznam pridavat nejakou vestu, protoze by ji musel mit kazdy. Snizim damage a uvidi se. Server upravuju na zaklade reakci hracu, protoze tam nehraju. Jestli to mam upravovat nahodne, tak to bude spis horsi.

  10. #25

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Jo jestli mu snizis dmg knifem ze te bude muset dat aspon na dve rany to beru ale pokud mu hodlas snizit dmg jen s pistolek ktere defakto neni vetsinou donucen pouzit je to k prdu a nijak ho vubec neoslabis.

  11. #26

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Jeto jedina classa ktera je nejrychlejsi a dokaze zabijet na 1 ranu at mas item jakej koliv a dokaze ho zastavit jen sapper,fsko a protect a to jen kdyz to stihnou dalsich 6 klass je proti nemu celkem bez obrany a to uz by se resit melo nejakym nerfem a nebo pridanim itemu proti nemu.A ne vsichni chtej hrat jen tyto tri klass aby se nak komandu vyrovnaly.Nebo bych mu nerfnul kondicku a nebo poradne obranu ale poradne aby to bylo citit ze uz si nemuze jentak behat po mape a nakoho se podiva to je mrtvy chce to aby ty hraci taky prokazaly urcitej skill za tuto klass na starym cod to tak bylo hraly ho predevsim hlavne skilled lidi ane ze to ted hraje kazda druha lama ktera je na serveru tyden a je tezce vysmata jak je dobrej a ostatni sou shit.
    Naposledy upraveno ***Nocturm***; 07-06-14 v 16:23.

  12. #27
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    .. Já bych to vrátil do starých kolejí když tu ještě Noctík měl Foxíky.. :) Vše bylo ok a jediný na co se stěžovalo byl beatův lvl.. :) Případně přidat tu vestu proti knife.. :) Dřív mě comm bavil protože to byla výzva.. Teď ? Teď to je až nuda jak to je lehký.. Jediné co mě tam dokáže s comm naštvat je když dostanu raketu do obličeje a ani nevím kde FS byl. :D

  13. #28

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Aspon ze se tu jeste najdou soudny hraci co tu class hrajou a dokazou objektivne rict ze je to op shit class.

  14. #29

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Jeste Kotel dodam nechtel bys pouvazovat na zruseni awp map na Cod?Myslim si ze je blbost na tomto serveru nutit hrat hrace s awp kdyz je awp a nebo comando vubec nebavi a tim padem to hracum kteri preferujou guny nevnucovat?

  15. #30

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Chvilu jsem commando hrál, za pár dní jsem si udělal lv větší jak 50. Pak mě to přestalo bavit. Teď hraju za snipera a musím říct, že je to opravdu výzva :D. Díky bohu, že má ten sniper glock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •