Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 79

Téma: Jailbreak 1, 2

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Jailbreak 1, 2

    Ahoj, chtěl bych poprosit o práva na servery jailbreak 1 a 2.

    Někteří z vás co sem přijdou dávají palečky automaticky dolu, chápu měli jsme svoje neshody. S UFOuskem a spol. jsem se prostě nepohodl ale rozhodl jsem se že to můžu hodit za hlavu a tak to prostě udělám. 56! I přesto že si ufo o mě myslí že jsem retard, tak ho prosím aby se nevyjadřoval hloupostmi jako na některých žádostí o práva.
    Ano, blbosti a hlouposti jsem psal do některých příspěvků. Nehodlám tu rozehnávat vulgaritu apod.
    Bydlím v Praze, je mi 15 let a studuji na SOŠ mult. a prop. tvorby S. R. O.
    Mezi mé zájmy a koníčky patří hokej, paintball a práce s photoshopem, zbytek informací můžete najít na 1. žádosti o práva - http://csko.cz/forum/showthread.php?...dost-o-pr%E1va nebo vám můžu poslat přes PMku.

    V minulé žádosti jsem žádal o práva na více serverech, tu žádám pouze o práva na oba jailbreaky. Někteří si mysleli, že bych byl neschopnej na většině z těch serverů, které jsem vypisoval. Na JB jsem si jistý, že bych průser neudělal, pokud si myslíte opak budiž.
    Na Jailbreaku hraji každý den, tak si myslím že by nebyl problém to uhlídat.
    Proč jsem se tak ulítle rozhodl o práva? Je to více důvodu ale vyjmenuji jen jeden: Já prostě nemůžu vystát jak dá týpek 4 free killy přímo před adminem a ten nic neřeší. Včera už bylo dostatek free killlů, že jsem se prostě rozhodl požádat o práva

    Můj steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198028616082
    Prosím vyjadřujte se rozumně a nepište sem kraviny.
    Doufám že mám alespoň nějakou šanci.
    Naposledy upraveno Larodar56; 24-10-11 v 20:28.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Jailbreak 1, 2



    ne

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Moje očekávání se naplnilo, trollparta se začala vyjadřovat! A klasicky retardovaně!

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Já prostě nemůžu vystát jak dá týpek 4 free killy přímo před adminem a ten nic neřeší. Včera už bylo dostatek free killlů, že jsem se prostě rozhodl požádat o práva
    Na retard důvod patří retard reakce. Nenechám tu z týmu dělat idioty pro zvýšení tvojí šance na práva. Nevim kterého admina si myslel, ale ta situace se mi zdá dost nepravděpodobná a tim že si neoslovil konkrétního admina to napadá i mě.

    24/10/2011 20:38 <Larodar56> gaylos je opravdu retardovaný, prosil jsem ať nepíšete kraviny a hned na to si tam dal trollpost

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Já neříkám, že všichni admini stojí za ..... ale něco takového by se fakt přehlížet nemělo.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Na retard důvod patří retard reakce. Nenechám tu z týmu dělat idioty pro zvýšení tvojí šance na práva. Nevim kterého admina si myslel, ale ta situace se mi zdá dost nepravděpodobná a tim že si neoslovil konkrétního admina to napadá i mě.

    24/10/2011 20:38 <Larodar56> gaylos je opravdu retardovaný, prosil jsem ať nepíšete kraviny a hned na to si tam dal trollpost
    Zrovna ty a Karl0s stojíte upřímně (pardon) za hovno a to víš proč? Nejen z toho jak Karl0s přerušuje simona, aby si vytvořil pravidla sám ale i podporuje retardismus kolegy strikera. A ty ho ke všemu přesouváš jen tak k ct, který dělá věčné kraviny a pak dáš docela neférové hlasování přesunout jiného hráče k Ts. Nejsem žádný kámoš vranyse ale takhle se admin nechová.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Jailbreak 1, 2

    • jaký pravidla si tvořim ? krom kickování vychcanku ze spectatu si nic netvorim, natoz abych rusil simona
    • striker je člověk, kterej má smysl pro humor a nevymejšlí trapný reakce do konce mapy
    • svou ultra trapností tady i na serveru sis znepřátelil rekordní počet lidí, takže se nediv, že ti to vracej

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Zrovna ty a Karl0s stojíte upřímně (pardon) za hovno a to víš proč? Nejen z toho jak Karl0s přerušuje simona, aby si vytvořil pravidla sám ale i podporuje retardismus kolegy strikera. A ty ho ke všemu přesouváš jen tak k ct, který dělá věčné kraviny a pak dáš docela neférové hlasování přesunout jiného hráče k Ts. Nejsem žádný kámoš vranyse ale takhle se admin nechová.
    Tímhle si doslova podělal čáru a i za cenu dalšího OT ti tu nedovolim mystifikovat uživatele fora.

    Za 1. Vím přesně jakou situaci myslíš. Hlasování i přesunutí šlo naprosto mimo moje amx menu, takže si začni dávat bacha na to co tu rozjíždíš.
    2. To za co stojim o mě vypovídá aspon minimální sbírka cheaterů kterou mám. Takže tvoje žvásty založené na nenávsiti za moje NE v tvojí žádosti mi jsou lhostejný.
    3. Nedokážeš si udržet chladnou hlavu ve vlastní žádosti. Nechci vidět jak by to dopadlo ve hře. Tvoji patnáctiletý vrstevníci se za tvoje chování musí mlátit hlavou do zdi.
    4. Tímhle máš prostě obrovské NE a začni si dávat bacha ve hře. Speciálně za tohle ti tvoje výlevy do mikráku nemínm odpouštět.

    EDIT: Strikera jsem přesunul jednou jedinkrát a to za situace kdy tam neměl nikdo mikrofon. Narozdíl od tebe má jak napsal karlos smysl pro humor a nedává "První reakce s výhodou na smrt" které všichni nenávidí společně s tebou.
    Naposledy upraveno AnnoyingGreg; 24-10-11 v 21:13.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Jailbreak 1, 2

    Mě by teda zajímalo, co za admina to bylo?
    K tvojí žádosti: Nemůžu říct, že by jsi JB neuměl, ovšem tvoje reakce s výhodou na smrt mě štvou natolik, že prostě nemůžu doporučit, aby si ty práva dostal + práva dostal Jordan a myslim, že už to fakt stačí.
    Prvně jsem tě chtěl pochválit, že jsi dostal rozum a nechceš se tady hádat, ale koukám, že se to tady zase rozjíží, takže nic.
    Za mě tedy NE.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Greg: Dobře kecáš s tím přesunutím strikera, 2x si ho přesunul. Jednou ti to řekl karlos, když ještě neměl práva a potom zase. Že nikdo neměl mikrofon? Proč až tak kecáš? První reakci s výhodou na smrt jsem dal jen několikrát a ty zase trolluješ? Gregu si ubohý, nenávidí mě akorát trollparta a pár výjimek, tak si nevymýšlej.

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Mě by teda zajímalo, co za admina to bylo?
    K tvojí žádosti: Nemůžu říct, že by jsi JB neuměl, ovšem tvoje reakce s výhodou na smrt mě štvou natolik, že prostě nemůžu doporučit, aby si ty práva dostal + práva dostal Jordan a myslim, že už to fakt stačí.
    Prvně jsem tě chtěl pochválit, že jsi dostal rozum a nechceš se tady hádat, ale koukám, že se to tady zase rozjíží, takže nic.
    Za mě tedy NE.
    Offtopic začal dělat greg, takže si to vyřiď s ním.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    22

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Greg: Dobře kecáš s tím přesunutím strikera, 2x si ho přesunul. Jednou ti to řekl karlos, když ještě neměl práva a potom zase. Že nikdo neměl mikrofon? Proč až tak kecáš? První reakci s výhodou na smrt jsem dal jen několikrát a ty zase trolluješ? Gregu si ubohý, nenávidí mě akorát trollparta a pár výjimek, tak si nevymýšlej.



    Offtopic začal dělat greg, takže si to vyřiď s ním.
    Neřeš to,
    retard (greg) bude vždycky retardem a tak to zustane


    Co se týče mě já sem pro
    Naposledy upraveno Pormen; 27-10-11 v 14:55.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Jailbreak 1, 2

    Tak nemůžete se divit nekteří lidé se řídí motem ..
    Mě nechtěli dát prává, Vy je taky nedostanete !


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Jailbreak 1, 2

    Ak neberem ohlad na minulost, ktora sa uz neda zmenit, tak by som dokazal prizmurit oko a aspon na ten jailbreak by som ti prava dal. Ale si si isty, ze ako admin dokazes byt nestranny a nevybuchnes za hocijaku blbost?

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Jailbreak 1, 2

    Když do něj nikdo nebude narážet tak je bezproblémový hráč ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Ak neberem ohlad na minulost, ktora sa uz neda zmenit, tak by som dokazal prizmurit oko a aspon na ten jailbreak by som ti prava dal. Ale si si isty, ze ako admin dokazes byt nestranny a nevybuchnes za hocijaku blbost?
    Já jsem prostě takový - nenechám do sebe rýpat a těžko se toho zbavuji ale pokud mi chceš dát šanci, tak zkusím ignorovat grega a spol. snažit se aby mě tu nic nerozhodilo udělám dobře pro obě strany. Ve hře mi můžeš důvěřovat, tam se jen tak snadno rozhodit nenechám, tu je to těžší, když do tebe rýpe více lidí. Škoda jen, že Kotel nedává práva nejprve na zkoušku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •