Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 79

Téma: Jailbreak 1, 2

  1. #16
    opck
    Guest

    Re: Jailbreak 1, 2

    Myslím že by měl dostat práva na zkoušku. Navíc když má takový chtíč. Navíc tě znám a nikdy jsem s tebou neměl problém. Jinak "Gregu" čím vám se snažíš být zajímavý tím víc tam máš t-downu. ale dost jsi se změnil co? ;)

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Greg: Dobře kecáš s tím přesunutím strikera, 2x si ho přesunul. Jednou ti to řekl karlos, když ještě neměl práva a potom zase. Že nikdo neměl mikrofon? Proč až tak kecáš? První reakci s výhodou na smrt jsem dal jen několikrát a ty zase trolluješ? Gregu si ubohý, nenávidí mě akorát trollparta a pár výjimek, tak si nevymýšlej.



    Offtopic začal dělat greg, takže si to vyřiď s ním.
    Ten OT mě mrzí. Nevim co u tebe znamená trollovat a taky nevim jak si přišel na to, že jsem to dělal já. Máš snad nějakej výpis z logu admin příkazů? Pochybuju že máš všechny adminy na steamu a změnit si nick neni takovej problem. Nevim proč to sem vůbec píšu, ty si tu budeš stejně mluvit o tom, jak jsem zlej admin co jednou přesunul strikera(hráči si to odhlasovali) a od tý doby to dělám automaticky podle tebe já. Z pormena tu mluví jenom závist z jeho zpackané žádosti. Pokud vim tak JB nehraješ, tak mě laskavě nesud nad jednim offtopikem.

    EDIT: ahoj opck. nějak si nevzpomínám kterej seš.. a ano, změnil jsem se. začal jsem sbírat tdowny a od té doby se cítim fajn.
    Naposledy upraveno AnnoyingGreg; 24-10-11 v 21:40.

  3. #18
    BUBEN
    Guest

    Re: Jailbreak 1, 2

    Jak již bylo psáno první reakce s výhodou na smrt je fakt hovadina. Kdo to zavedl to nevím, ale to se musí zrušit.
    Já jsem ve hře s Larodarem nikdy problém neměl. Uvidime, jak bude Jail vypadat po příchodu Air Jordana. Pokud se ukáže, že je tam stále málo adminu, byl bych pro. Je mě jedno, co k tomu napíšete. Já se ho snažím posoudit z pohledu hry o kterou taky jde.

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Ten OT mě mrzí. Nevim co u tebe znamená trollovat a taky nevim jak si přišel na to, že jsem to dělal já. Máš snad nějakej výpis z logu admin příkazů? Pochybuju že máš všechny adminy na steamu a změnit si nick neni takovej problem. Nevim proč to sem vůbec píšu, ty si tu budeš stejně mluvit o tom, jak jsem zlej admin co jednou přesunul strikera(hráči si to odhlasovali) a od tý doby to dělám automaticky podle tebe já. Z pormena tu mluví jenom závist z jeho zpackané žádosti. Pokud vim tak JB nehraješ, tak mě laskavě nesud nad jednim offtopikem.
    Kašli už na to Gregu.

  5. #20
    opck
    Guest

    Re: Jailbreak 1, 2

    Jenomže Greg kterého jsem znal byl ochotný a taky se choval slušně. Jenomže ty se snažíš napodobovat Ufouška,Flashhe a tdowna. Pochop že "Trollovat" lidi je jejich práce. Pro nic jiného tady nejsou. Ale ty jsi admin tak se tak začni chovat.

  6. #21
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Jailbreak 1, 2

    Ja si myslím že Laro by tie práva na skúšku dostať mal. Aj keď ja problémy s nervozitou nemám ,ale viem že keď sa do vás naváža viac ľudí naraz a ešte nedaj bože vyššie položených tak je ťažké to riešiť a niekto niekedy sa naozaj neovládne ... Je to proste ťažká situácia. Larovi Jail naozaj ide ako simon tak aj pravidlá a všetko a myslím že poriadok na servery by dodržoval vzorovo. A udržať sa v kľude tu a na servery je rozdieľ. Odomňa asi všetko.

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Jailbreak 1, 2

    jsou 2 jb a jsem si na 100 % jisty ze ti admini co tam jsou ted nemaji sanci uhlidat 60 malych deti ktere jsou neschopne napsat /menu a nastudovat si pravidla tim padem sem pro aby laro dostal ty prava aspon na zkousku at aspon vidime jak se zachova lara znam docela hodne dlouho a vim ze ho jen tak nejaka blbost nevytoci ale je pravda ze nekdy se proste musi zakrocit razneji ....
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  8. #23
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno Ridik_by_killer Zobrazit příspěvky
    jsou 2 jb a jsem si na 100 % jisty ze ti admini co tam jsou ted nemaji sanci uhlidat 60 malych deti ktere jsou neschopne napsat /menu a nastudovat si pravidla
    To si vystihol. Len ide aj o to, aby sa nepozabíjali v admin teame medzi sebou.....To len pre upresnenie. K topiku sa nevyjadrujem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Jailbreak 1, 2

    Ridiku, máš naprostou pravdu, ale je teda jeden problém, že Kotlík nedává práva na zkoušku.

  10. #25
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Jailbreak 1, 2

    Přemýšlí někdo nad tím, že co když to dopadne jako bawson a "72 gang" ? Taky to začalo takhle, pak bauson dostal práva a už se to mlelo.

    Nevím nevím.

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Troll parta mě provokovala, chtěl jsem to ignorovat ale dlouho jsem to nevydržel. Kdyby byli v klidu oni, tak bych byl na 100% v klidu i já, jenomže tak se to pravděpodobně nestane.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Jailbreak 1, 2

    nakonec za to muzeme my, ze sis postval proti sobe tolik lidi, vlastne za vsechno muzeme my
    ty sis nikdy nezacal, napadne mi to pripomina par ostatnich clenu odsud

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Já jsem si fakt nezačal, to kolega Ufousek mě začal zesměšňovat a ty a spol. jste se k němu přidali. Já jsem vám nikdy nic neudělal.
    Naposledy upraveno Larodar56; 25-10-11 v 15:35.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Jailbreak 1, 2

    co furt se zkouskou bud da nebo ne, bud odebere nebo ne
    pro

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Jailbreak 1, 2

    Pozorně si pročti kdo koho začal vulgárně urážet, kdo sebral moudrost světa k souzení, který admin tu je a neni jak si napsal „na hovno“. Začal si vulgárně urážet adminy, vymýšlet si lži a to ke všemu ve své žádosti. Na serveru bylo tou dobou sotva deset lidí, pak nechápu jak má někdo právo to palečkovat, když v tu dobu tolik lidí na JB ani nebylo. + To za co si obdržel ban na shoutbox(urazil si 2-3 adminy a několik uživatelů fora) je právě tvůj problem "horké hlavy". Přes všechny tdowny světa mam právo ti tu od srdce napsat, jak tě znám a jaký pro mě za to co si předvedl budeš. Nevim co si komu nasliboval, že to ted vypadá jak je na tebe Greg zlej. Ale znám tě..proto jsem vyjádřil svůj nesouhlas s tím, aby tu měl někdo jako ty práva.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •