Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 79

Téma: Jailbreak 1, 2

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Jailbreak 1, 2

    hned prvni radek a uz UFOusek )). po tom, co si tu 1,541x predvedl nemuzu dat nic jinyho nez palec dolu a prostrednicek nahoru, doufam ze si to vylozis blbe, spatne a zle a pochopis to tak, ze ty ses 15ti leta kvetinka a ufousek je zlý. Po tech "hadkach" =_crew56_= vs. flashh, ja a par dalsich mi prijde jako drzost si zadat o prava, no ale who cares, mas i skupinu na steamu, takze asi budes hodne high kandidat... Hlavne zmin v kazdym prispevku ufouska, to je taky zly pan, ktery je vlastne netopyr a ji deti. je mi jasny, ze ty prava uz mas skoro jisty tak, jako ja ban na foru, protoze to tu diktujou lidi like a opck, ktery ma pravdu, protoze ma pravdu (s tim gregem si zavalil nehorazne, prosimte, smaz se) takze ti

    tHeDa pReJu sTaStnY aDminKoVani =)


    edit:
    specialne pro pormena, neci alter ego, prosimte, pis ty picoviny aspon ze svyho normalniho uctu na foru, dik
    Naposledy upraveno UFOusek; 25-10-11 v 16:43.

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58

    Re: Jailbreak 1, 2

    Mal som o tebe mienku, že si bezproblémový hráč (čo stále platí), ale keby si tie práva dostal tak by si to podla mna začal brať vážne ... každopádne, maš k zisku práv blízko, ja ti dávam ANO

  3. #33
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno evoLvee Zobrazit příspěvky
    Mal som o tebe mienku, že si bezproblémový hráč (čo stále platí), ale keby si tie práva dostal tak by si to podla mna začal brať vážne ... každopádne, maš k zisku práv blízko, ja ti dávam ANO
    Teba som tu nečakal po tom Bane. Ale vitaj.

    Takže teraz k Larovej 56-tke: Na fóre sa pochytil s pár ľudmi, kto nie. Len ako som písal, neviem ako by to vyzeralo v admin sekcií. Aby to neskončilo rýchlo ako Bawson, kvôli ich "láske" k sebe.
    Môj tip: Práva nedostaneš, lebo Kotel nechce ďalšiu war ako: Bawso vs. 72, ktorá tu nebola prvá....ale možno sa mýlim. Celé by to mohlo ukončiť vyjadrenie Kotla a locknutie témy, lebo sa to od začiatku rozrastá iba na "hádací sa" topic a prerastá to do flamu aj v chate.

    Áno/Nie - nevyjadrujem sa. Nepoznám Lara In-Game a už vôbec nie na JB.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Jailbreak 1, 2

    dejte mu ty práva ať ho můžem buzerovat ještě víc jakej je to dement aby nás pak zabanoval a my odešli z kotelny :D
    #ego #boost

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Jailbreak 1, 2

    Citovat Původně založeno Ridik_by_killer Zobrazit příspěvky
    jsou 2 jb a jsem si na 100 % jisty ze ti admini co tam jsou ted nemaji sanci uhlidat 60 malych deti ktere jsou neschopne napsat /menu a nastudovat si pravidla tim padem sem pro aby laro dostal ty prava aspon na zkousku at aspon vidime jak se zachova lara znam docela hodne dlouho a vim ze ho jen tak nejaka blbost nevytoci ale je pravda ze nekdy se proste musi zakrocit razneji ....
    To neni tím, že je tam málo adminů, je to tím, že tam hrajou (slušnějc už to nejde) dvanáctiletý kidi, který nedokážou pochopit ani jednoduchý úkoly, natož aby po nich někdo chtěl, aby u toho co dělaj přemejšleli. Ty 2 servery hlídá teď minimálně 7 adminů, kteří tam jsou každej den + několik adminů, kteří si tam občas skočí taky zahrát. Takže to neni o poštu adminů, ale o lidech co tam hrajou. Navíc čím víc adminů, tím víc zabranejch slotů.

    Ještě k tý žádosti: Nevim jestli bude Kotel riskovat, že by to skončilo jak s BAWSONem a dá Larodarovi práva. Na druhou stranu se třeba přestane hádat a bude klidnější, bůh ví. Každopádně je to všechno na Kotlovi. Zatim máš docela šanci a lidi tě podporujou. Jediná věc, kvůli který jsem ti dal vlastně ne, byla tvoje "reakce s výhdou na smrt", což je s odpuštěnim tak nehorázná pí*ovina, až to ani neni možný. Když tohle přestaneš dělat a začneš pořádně "sajmonovat", tak změnim názor.
    Naposledy upraveno Svacinar; 25-10-11 v 19:19. Důvod: menší úpravy

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Jailbreak 1, 2

    Sváčo - k té reakci s výhodou na smrt jsem já nezačínal.

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Pozorně si pročti kdo koho začal vulgárně urážet, kdo sebral moudrost světa k souzení, který admin tu je a neni jak si napsal „na hovno“. Začal si vulgárně urážet adminy, vymýšlet si lži a to ke všemu ve své žádosti. Na serveru bylo tou dobou sotva deset lidí, pak nechápu jak má někdo právo to palečkovat, když v tu dobu tolik lidí na JB ani nebylo. + To za co si obdržel ban na shoutbox(urazil si 2-3 adminy a několik uživatelů fora) je právě tvůj problem "horké hlavy". Přes všechny tdowny světa mam právo ti tu od srdce napsat, jak tě znám a jaký pro mě za to co si předvedl budeš. Nevim co si komu nasliboval, že to ted vypadá jak je na tebe Greg zlej. Ale znám tě..proto jsem vyjádřil svůj nesouhlas s tím, aby tu měl někdo jako ty práva.
    1) To s tím jak jsem urazil tebe, Karlose apod. Já tu žádný svůj "gang" nemám a potřeboval jsem se vyjádřit a vydechnout.
    2) Vulgárně jsem nezačínal nikoho urážet, to si napsal pěkný kec.
    3) Fajn, kašlu na to, dám si prostě pár lidí do ignore listu a nemusí se to nadále řešit.



    Jedno taky nechápu, proč mě soudíte podle bawsona a virginse. Nevím jak už to bylo ale myslím že Bawson provokoval virginse, mě zase provokuje místní parta. Jak jsem psal - budou v klidu oni, budu v klidu i já.
    Naposledy upraveno Larodar56; 25-10-11 v 19:35.

  7. #37
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Re: Jailbreak 1, 2

    Podľa mňa si bezproblémový hráč.Ja som s tebou nemal žiadny problém tak to súdiť nemôžem.(Každý má svoje hranice)
    Naposledy upraveno Pikii :D; 25-10-11 v 19:27.

  8. #38
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Jailbreak 1, 2

    Niesom admin a nikdy som nepisal na ziadosti o prava ale Jail break potrebuje VIAC adminov! Uz na ten prvy sa stalo ze niekedy ani 2-3 mapy tam nebol ziadny admin a teraz ked su dva sa to neda ustrazit. Konkretne dnes som spamoval cez steam asi 5 adminov a aj cez ! a potom az prisiel grey ku koncu mapy..


  9. #39

    Re: Jailbreak 1, 2

    Timhle stylem muzem posbirat vsechny 15lety hrace jailbreaku a vsem dat prava na zkousku, oni se prece daj sebrat!!! Kdyz mame ted uz cely 2 jb servery, tak je na kazdym potreba minimalne dalsich 10 "24/7" adminu, co se po napsani pres ! dokazou tak mozna vymluvit, ze je na serveru tuna spamu od nactiletych tardu a tak tech 5 zprav nahodou vsichni do jednoho prehlidli.... cest vyjimkam.

    Nic, stacilo, Flashh out, flame over.

  10. #40
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Slovakia,Prešov
    Příspěvky
    163

    Re: Jailbreak 1, 2

    Na JB oboch treba stale viac aktivnych adminov..Neviem či moj nazor niekoho trapi ale je mi to FUK:)
    Problemy som stebou ešte nemam a myslim si že keby si dostal prava tak sa konečne vyliahneš na toho "normalneho" človeka..
    Zamna maš ANO ale z tou podmienkou že jeden vážny konflikt a letiš:)

  11. #41
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474

    Re: Jailbreak 1, 2

    Já bych byl PRO . Občas se nějaký Problém vyskytl ale tak na Zkoušku bych ho vzal :) Podle mě by z něj mohl být Dobrý Admin :)


    EDIT: Nedávno tam to bylo strašný žádny Admin 4 HVD Za sebou opravdu to někoho chce :)
    Naposledy upraveno slepice; 27-10-11 v 14:52.
    Neumím si nastavit podpis podle pravidel.

  12. #42
    Profesionální člen Avatar uživatele Valdez-9
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    236

    Re: Jailbreak 1, 2

    Podľa mňa Larodar je fajn hráč. A na Jailbreak treba admina ešte. Minule sa stalo že tam bolo viac kôl za sebou multy free killi. A keď som hľadal adminov tak nikde nikto nebol. A keď som našiel admina tak bolo už koniec mapy. A ban mu admin nemohol dať lebo ho nevidel ako dával free killi. A za mňa ma veľké ANO. Larodar by pomohol so serverom a dosť.

  13. #43
    l10n
    Guest

    Re: Jailbreak 1, 2

    Asi ako píšu ostatní, Laro je bez konfliktný hráč, ja som pre

  14. #44
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Re: Jailbreak 1, 2

    Laro je tam často... nekonfliktný ...kludne ANO
    Naposledy upraveno Pikii :D; 27-10-11 v 15:31.

  15. #45
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Jailbreak 1, 2

    Pro Lara urcite PRO. To ze je na JB1/JB2 Hodne adminu neni pravda, to ze se ukazuji najednou 4 admini v jeden okamzik je fakt k hovnu. Je plno momentek kdy zadny na JB nehrajou a je tam totalni bordel. Nevim jak se chova na foru,ale na serverech je Larodar nekonfliktný hrac. Podle ma by si ta prava zaslouzil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •