Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 83

Téma: Žádost o CHH na DM/Aim

  1. #16

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Díky moc, Chemistry :)

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Žádost o CHH na DM/Aim

    Ja som proti. Za mna nizky vek a niekto, kto tu mal ban nema co hladat v AT. Mimichodom, Hects zapnute nemal.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #18

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Každopádně díky za názor, a s tím Hectsem, dík za vysvětlení, a nevíš, co bylo s tím Virtusem? Nebo jak se jmenoval?...

  4. #19
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):

    - vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID)
    - hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
    - čistý trestní rejstřík (nulová tolerance)
    - hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení)

    Kdybys to nebyl ty, ale někdo, kdo tu je míň známý, už by to bylo dávno locknuté.



    E. Každopádně, ať je to tak či onak, tak nesplňuješ podmínky pro žádost. Jako nic osobního, zas tak tě neznám, takže tě nebudu soudit.

    Ale cheating je u mě neprůchozí. Já mám na toto dost neústupný názor a upřímně, kdyby mělo být po mém, tak lidem, co jednou zapli, bych nikdy druhé šance se steamem nedal a když bych zjistil, že tu někdo takový hraje, okamžitě bych banoval i SID. Ale já pravidla neurčuji. Každý na to má asi jiný názor, já takový.
    Naposledy upraveno Maaaaaaaaaaja; 17-06-14 v 20:46.

  5. #20

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Já jsem věděl, že ten ban na NS bude problém, ale netušil jsem, že až takovýhle... Každopádně "Kdybys to nebyl ty, ale někdo, kdo tu je míň známý, už by to bylo dávno locknuté." je podle mě blbost, to fakt pochybuju.

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...E1va-HideNSeek Tady se ten BAN na NS sice taky řešil, ale né, že by se hned locknul...
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...ight=Sometypes Tady se vyjádřili Does, že by ban na NS přežil... (Ano, tady jsem se dočetl o tom Virtusovi)

    Nevím no, já jsem se poučil, je to jen na Vás, jak to posoudíte.

    E: Tvůj názor Ti neberu, každý to bere jinak, každopádně díky za vyjádření :)
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 17-06-14 v 20:49.

  6. #21
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...ight=Sometypes Tady se vyjádřili Does, že by ban na NS přežil... (Ano, tady jsem se dočetl o tom Virtusovi)
    To byl tak trochu jiný případ a nebylo myšleno doslovně, že mi NS ban nevadí. Záleží mi samozřejmě na více aspektech, nejde jen o to, že někdo dostal ban na NS a teď žádá o práva.


    Za mě proti.
    Naposledy upraveno hofy; 08-09-14 v 07:41.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Citovat Původně založeno Mr.Chemistry. Zobrazit příspěvky
    Som ZA.
    Chh môže banovať aj steam. Len nemá prístup do af. V af sa nič tak závažného nepreberá, tak neviem, prečo tá funkcia chh vôbec existuje, ale to je ot.
    Ještě má vybledlejší nick ^^ Taky v tom nevidim rozdíl.

    Co už, hráče jsem tuším párkrát na serveru zahlídl, nahlášeno má, věk je v cajku, zapnul, zkusil to a snad se poučil, chatlog vypádá v pohodě, tak OK, za zkoušku se nic nedá.

  8. #23

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Díky moc :)

  9. #24
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Maja tím chtěl říct to, že když si podá žádost noname hráč, který tu dostal ban na NS tak se žádost už pomalu zamyká a většinou je to tak. Zatímco ty jsi jeden ze štamgastů, nebylo to podle mě mířeno osobně na tebe.
    Cheating v minulosti je vždycky problém, pro některé adminy netolerovatelný, někteří jsou k tomu benevolentní. Pro mě je to sice ne 100% nepřípustný, ale velice zásadní faktor určitě.
    K žádosti se zatím taky nevyjádřím.

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Proti - pro mě nízký věk + bývalý cheater

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    dawdwaw

    Citovat Původně založeno Kazki

    Nechapem co to tu este riesite. Kedysi daaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno tu bol kazdy haxor co poziadal o prava uplne vypicovany. Nechapem ako mu niekto moze dat pre. Asi ina doba. Bych tu ani nenapisal, ale cely cas si obtieras hubu o inych a pri tom vies hovno o tom, co sa vlastne stalo. V ziadosti sa riesis ty a nie niekto iny. Hectssa a Typeho vobec nespominaj, nesiahas im ani po clenky. Oni pre tento portal nieco spravili. Ty si dokazal akurat tak napisat par sraciek. Ak by si tie prava dostal, tak dam ruku do ohna za to, ze by si o 3 dni banoval na jb.

    Btw. pre ostatnych: Ak budes mat chut ma s nim porovnavat, ze ja tiez pisem sracky, tak je nutne si uvedomit, ze si totalny retard a ja o prava neziadam.

    Howgh
    Akafuka funde luka

  12. #27

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Nechapem co to tu este riesite. Kedysi daaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno tu bol kazdy haxor co poziadal o prava uplne vypicovany. Nechapem ako mu niekto moze dat pre. Asi ina doba. Bych tu ani nenapisal, ale cely cas si obtieras hubu o inych a pri tom vies hovno o tom, co sa vlastne stalo. V ziadosti sa riesis ty a nie niekto iny. Hectssa a Typeho vobec nespominaj, nesiahas im ani po clenky. Oni pre tento portal nieco spravili. Ty si dokazal akurat tak napisat par sraciek. Ak by si tie prava dostal, tak dam ruku do ohna za to, ze by si o 3 dni banoval na jb.

    Btw. pre ostatnych: Ak budes mat chut ma s nim porovnavat, ze ja tiez pisem sracky, tak je nutne si uvedomit, ze si totalny retard a ja o prava neziadam.

    Howgh
    Tvoje palečky jsou super, i s tvým klubem, každopádně, ty o mě víš úplné nic, a hned tady soudíš, a podle mě to může být tobě zrovna jedno, já tady píšu sračky, ok, ty tak se na to nedívej, a neřeš to, myslím, že tobě je to zrovna jedno. A s tím JB, to se pěkně pleteš, nebyl bych tady jako někteří, co tam hned přešli, protože už je to tam prostě o ničem.

    Ostatním díky za názor

  13. #28
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Na kazkiho názory reagovat nemusíš, ty jsou tu navíc a nic dobrého (hlavně pro tebe) z toho nevzejde...

  14. #29
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Já jsem proti, bývalý čiter.
    Akafuka funde luka

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Žádost o CHH na DM/Aim

    Nechtěl jsem se tu vyjadřovat, ale asi budu muset. Tvoje chytré poznámky na jb mě celkem sraly (Když si tam ještě samozřejmě hrál jak píšeš). Choval ses tam jak kdybys všechno znal a všechno víš. + máš ban za nějaké kodi. Normálnímu hráči už by se to dávno zamklo. Jestli hlásiš cheatery je to jedině dobře, ale já jsem proti.

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Na kazkiho názory reagovat nemusíš, ty jsou tu navíc a nic dobrého (hlavně pro tebe) z toho nevzejde...
    A co, že napsal názor? Má historii takovou jakou má, ale kvůli tomu napíšeš tohle? Jak s ním máš problém nečti ho. Názor jako každého jiného.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •