Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 83

Téma: Žádost o CHH na DM/Aim

  1. #31

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Něco trefíš, nahlášeno toho máš poměrně dost... Ale zapnul si, jsem proti.


    yo


  2. #32
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Re: Žádost o CHH na DM/Aim

    Citovat Původně založeno Tupelko Zobrazit příspěvky
    Nechtěl jsem se tu vyjadřovat, ale asi budu muset. Tvoje chytré poznámky na jb mě celkem sraly (Když si tam ještě samozřejmě hrál jak píšeš). Choval ses tam jak kdybys všechno znal a všechno víš. + máš ban za nějaké kodi. Normálnímu hráči už by se to dávno zamklo. Jestli hlásiš cheatery je to jedině dobře, ale já jsem proti.


    A co, že napsal názor? Má historii takovou jakou má, ale kvůli tomu napíšeš tohle? Jak s ním máš problém nečti ho. Názor jako každého jiného.
    Vulgární, nic neříkající post nemá v žádostech co dělat. To snad moderátorovi nemusím připomínat. Zda se shoduje s názorem tvým je vedlejší.

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Odpověď: Re: Žádost o CHH na DM/Aim

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Vulgární, nic neříkající post nemá v žádostech co dělat. To snad moderátorovi nemusím připomínat. Zda se shoduje s názorem tvým je vedlejší.
    Není první ani poslední co takhle píše, asi si nevzpomínáš co? A co, že se shoduje s mým? Si myslíš jakože jsem se s kazkim domluvil nebo co? Jestli mě ještě něco chceš napsat napiš mě to pmkou nebo na steam, ať tady neplním zbytečně nobodymu žádost. Já jsem jen napsal svůj názor.
    Naposledy upraveno Tupelko; 21-06-14 v 12:25.

  4. #34

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Ok, díky za názory.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Ale jo, skill tam nějákej je, nahlášeno toho máš ranec . . chování máš taky tak něják v klidu, je v tobě potenciál bych řekl.

    Bohužel, tyhle všechny věci zabijí ten fakt, že sis zapnul, přesto vlak nejede . . bohužel.

  6. #36

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Každopádně díky :)

  7. #37
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Žádost o CHH na DM/Aim

    Nespočet haxorů jsem od něho banoval, poctivě mi nosí čerstvě nakradené angličáky ze školky (jeden si shcovává pod postelí a myslí si, že o něm nevím, lišák jeden). Aspoň já si myslím, že fakt že si zapnul, nemůže nikdy vyvážit to, kolik koderů je díky tobě zabanovanejch. Myslete si co chcete, ale tenhle týpek toho udělal dost a já bych mu tu šanci dal.

    Peace. ^^

  8. #38

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Díky moc! :)

    Asi přehodnotím ten schovaný angličák ^^

  9. #39
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Ne

    Dovod: cheating
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  10. #40

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Menší oznámení, že od čtvrtka 24.7 tady cca 2 týdny nebudu, jedu pryč. Jenom aby se neřeklo, že jsem se na to vyprd

  11. #41

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Ještě někdo, kdo se nevyjádříl? Aktivitu se teď snažím dohnat a něco už taky hlásím.

  12. #42
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Proti.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    U teba je to také. Aktivitu máš, hlásiš jak blázon si v poho chalan. Ale máš tam ten ban za wallhack. Aj keď ako sa vraví že steam je druhá šanca. Sám neviem či di dať PRO alebo PROTI. Keby že tam nemáš ten ban tak by som ti hneď dal veľké PRO. Ja by som to nechal ešte otvorené zo dva mesiace.

  14. #44

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    Ok, dík.

    Já si v pohodě počkám, pořád hraju dál.

    Já s tím WH šel rovnou, protože kdybych se tu nepřiznal, tak by to nějakej detektiv našel a hned by se to locklo, né že ne. Každopádně díky.

  15. #45

    Odpověď: Žádost o CHH na DM/Aim

    v pohode hrac,rozumny.Ale ja se drzim pravidla jednou cheater,navzdy cheater

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •