Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Zdravím, moc se omlouvám za mou nepřítomnost. Po dobu 4 měsíců jsem neměl přístup k pc.. z osobních důvodů, které zde nechci rozebírat jsem přišel o počítač. Rád bych obnovil svou žádost :) pokud by to bylo možné. Samozřejmě obnovím i aktivitu na serverech :D

    Dřívější žádost:
    "
    Zdravím,

    už mnohokrát jsem chtěl požádat o práva, ale nejdřív jsem neměl Steam hru a pak jsem prostě nestíhal nábory :D

    ..Rád bych požádal o práva na Aim servery. Hraji pravidelně na COD:MW. Všichni mě tam znají a myslím si, že mě považují za dobrého člověka. Když příjde někdo nový, poradím, pomůžu co a jak. Pokud se na serveru objeví cheater, okamžitě jdu do spectu a natáčím demo. Po pečlivé kontrole buďto ho prohlásím za čistého luckera :D nebo okamžitě kontaktuju admina. Tento mod hraji asi přes rok a něco. O práva žádám také z důvodu, že se občas admina nedovoláme a já tam hraji, dá se říct pořád :D .

    Dále bych rád požádal o práva na Jump servery.. s Jumpem mám zkušenosti dost.. Hraji ho takřka 8 let. Začínal jsem na Maďarských serverech kde jsem se za dobu hraní naučil plynule maďarsky. :D bylo to dávno, dnes už umím jen pozdravit. Na Jumpu pomáhám.. dá se říct neustále, na každé mapě. Hráči si mě povážují a mou hodnou povahou :D mě i mají rádi.

    Zkušenosti s admin právy sice nemám, ale velmi rychle se učím. 4 roky jsem Admin a nyní SpoluMajitel na Minecraft serveru www.icrafting.eu .. takže jako autorita umím vystupovat a nikomu nenadržuji.

    Info o mě: Jmenuji se Michal atd. :D, studuji SOU, obor Mechanik - Elektrotechnik, 3.ročník. Je mi 18 let.. v dubnu 19 :) .. má povaha je klidná, vyrovnaná, jsem tichý a stydlivý. Vlastním mikrofón, takže se mohou konat videokonference :D

    Skype: Leopold1728

    Steam: STEAM_0:1:56280967
    IP: 46.47.168.178

    Můj nick: Leo


    Děkuji za vaše názory, ať už budou kladné či nikoliv

    "

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Poslední aktivita 16-06-14 19:24 --> na fóre...
    V chatlogu mi ťa nenašlo od 13.06.2014, takže minimálne mesiac neaktivity v hre. No, ta aktivita bude u teba problémom...
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...Nick-Leo/page2

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Last Activity:
    21-02-14 23:15

    Chatlog tiež nič. Ak by si začal hrať, dorieši sa to potom.
    Chatlog prázdny, divné. Nikto tu ani nič nenapísal, takže nejaké divné celé. Asi ťa ani nikto nepozná.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Moc se omlouvám, proběhli osobní záležitosti hned po napsaní žádosti.. nyní jsem opět aktivní. Zná mě dost lidí, COD:MW .. zeptejte se kohokoliv. Adminům hlasím.. v poslední době jsem začal hlásit cheatery i na forko, dřív jsem psal adminům přímo na steam. Snad mám ještě šanci :) byl bych rád.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Nemal si ty už podanú jednu žiadosť? Lebo sa mi niečo marí, myslím že si tam mal aj dosť PRO ale neviem to nikde nájsť.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Ano měl, a pak se to už neřešilo :(

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-Jump-Nick-Leo

    btw.. ikdyž si měl v minulé žádosti PRO, tak většina z nich je pod podmínkou, že ti admini potvrdí hlášení...

    Přes "!" si už ani nevzpomínám, kdy jsem naposled viděl. Jediný, kdo ti potvrdil hlášení byl Byznis a to bylo v únoru.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    no dobře.. to bylo.. uznávám. Teď se snažím být v tomto ohledu aktivnější. Pokud mají hráči na někoho podezřeni na COD:MW jdu spec a natáčím. Na forko přidávám cheatery (zatím jen 2) ale to časem přibude. A přes "!" jsem teď psal porušování pravidel na COD:MW a žádný admin nepřišel. Je možné že na kotelně celkově v tu dobu žádný admin nebyl, což si myslím, že je nepravděpodobné.

  9. #9
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Cheaterov hlasi, aktivita na COD zatial stale, vidavam ho tam casto....

    ale nechapem preco hras na NS > COD:MW 1. - 1 item 27-09-2014 10:04:12 VALVE_0:0:1326604352 46.47.168.178 Leo

    takto to asi nepojde
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Vím.. Steam mám, ale nejde mi zapnout, hlasí mi to chybu. Zkusil jsem i přeinstalaci, ale stále mi to nejde. Mám v plánu přeinstalovat i OS.. snad to půjde do pár dnů.

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Jump 07-10-2014 18:31:44

    To mi vyhodilo ako jediné pripojenie za cca 3 týždne. Už si s tým sekol? Si sa preorientoval na CS:Nexon? :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nick: Leo .. COD:MW, Jump

    Očividne ano.

    Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •