Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 41 z 41

Téma: Vip před jménem

  1. #31

    Odpověď: Vip před jménem

    k čemu jiný skin,VIP před jménem ? potřebujete světu ukázat jak jste top, protože máte VIP na kotelně ?
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Vip před jménem

    Jasný, že vy admini nic nepotřebujete a děláte to čistě z nekonečné dobrosrdečnosti, ale hlavním příjmem jsou platby od mladších lidí, co takový nejsou a něco by za to třeba chtěli a nevim, jestli VIP skin nebo VIP nápis bůhví kde je něco tak nepřekousnutelnýho. Vám to do hry nijak zasahovat nebude.

  3. #33
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vip před jménem

    Menu uz tu je, ale nevim, jak to s tim souvisi. Tam si muzete ted vypinat vyhody na mega pubu.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Vip před jménem

    Sice nevím odkud pochází iniciativa, ale pokud někdo potřebuje mít před nickem zdůrazněno, že se jedná o "velmi důležitou osobu", tak si to tam může sám napsat. Ostatně servery jsou takových lidí plné.
    Se zdůrazněním VIP před nickem problém nemám, ten by ale nastal, kdybych musel hrát na serveru s pro mě cizími modely. A jak už se tu taky psalo, o zviditelnění adminů, čímkoliv, nemůže být řeč.
    Naposledy upraveno 3necky; 16-06-14 v 21:23.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  5. #35
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: Vip před jménem

    Nejmenovaný herní portále. Ach jak nám ztěžuješ život.

    Když se řešily pm ve hře, chtěl jsem napsat, že to by možná byla věc co má smysl. Ale nepotřebujem každou hovadinu. Tak jsem se k tomu nevyjádřil a nechal tomu volný průběh.

    Skiny na Fun serverech maj VIP změněné (Furien, JB, a daší věci pro děcka), a jak píše necky, (já jsem téhož názoru) na classic modech je to kravina. Je to přesně ta hovadina, kterou nepotřebujem a která Kotla jenom zdržuje a on pak nemá na nic čas.

    VIP menu existuje, dají se vypnout VIP výhody.

    To máme tady na Kotlelně, protože tu hrajou skromný lidi, nikde jinde to nemaj a my na to můžeme být hrdí.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  6. #36
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Odpověď: Vip před jménem

    Citovat Původně založeno hauss Zobrazit příspěvky
    Přesně takhle jsem to lidi myslel.Gaysites ztoho dělat nechci ale aby to mělo takové hezké výhody třeba jiný skin jako tu někdo psal.

    EDIT:Hlavně se tu nehádejte nechtěl jsem vás rozhádat.
    No a práve preto som navrhol to pridať do menu.Zapnúť výhodu/Vypnúť výhodu.Tu sa zatial vyjadrujú stály členovia ktorý už majú určitý prehľad o kotelne a vedia čo tu patrí alebo nie.Keby že každý stály hráč kotelny by bol na foru vyzeralo by to uplne inak.Kžadý ma iný názor na túto výhodu preto by bolo dobre to pridať do menu.Hráči by nemali problém.

    Hovorím teraz len o tejto výhode ale kľudne túto výhodu môžeme preskočiť a prejsť ku rozumnejším návrhom ktoré tu zatial nepadli.Je tu kopec možnosti tak to môžete využiť.
    to si posral.

  7. #37
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Vip před jménem

    Naruto ty bud zticha.Furien není pro děcka je jeden z nejlepších modu na kotelně.

  8. #38
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Vip před jménem

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    (...)Na některých serverech se to nerušivě zobrazuje v TABu, což mi přijde dostatečné.
    Rovněž souhlasím, ale to označení hráčů, kteří měli v minulosti ban by také nebylo špatné...Alespoň by se vědělo, s kým máme tu čest. Neoznačování adminů je mi již jasné, jen by to chtělo (hlavně na zm serverech) více kontrolovat.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  9. #39
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Vip před jménem

    Citovat Původně založeno Kyblík Hnoje Zobrazit příspěvky
    Rovněž souhlasím, ale to označení hráčů, kteří měli v minulosti ban by také nebylo špatné...Alespoň by se vědělo, s kým máme tu čest. Neoznačování adminů je mi již jasné, jen by to chtělo (hlavně na zm serverech) více kontrolovat.
    Admin to může vidět třemi kliknutími, pro hráče mi to přijde zbytečné, byl by to rušivý prvek navíc, který zajímá tak 10% hráčů. Co myslíš kontrolovat na ZM?

  10. #40
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Vip před jménem

    OK, zdá se mi, že tam nejsou téměř žádné postihy a je to tam celkově dost uvolněný. Je tam dost velká tolerance, oproti jiným hrám a jiným portálům, možná až moc. A když zrovna není hallelujah na Escapu, tak je téměř nehratelný - furt tam jsou nějací blbci, co blokují cesty, bourají mosty atd. Prostě, imho by se kickem a krátkodobými bany nemělo tak moc šetřit (samozřejmě, nwm jaké je pozadí, říkám, jak to vnímám já, z pozice hráče).

    Zpět k tématu...jsem pro to, aby se v TABu zobrazoval vedle fragů sloupec s VIP, výhody (pro zm servery) zůstaly tak jak jsou, protože momentálně se mi zdají nastavené dobře. Nikomu to neublíží, místa je v tabulce dost. Do chatu ale rozhodně nic nepřidávat.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  11. #41
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Vip před jménem

    Hlavne žiadne skiny prosím žiadnemu novému hráčovy ktorý ide skúsiť nový server sa nechce sťahovať 3 hodiny kktiny len pre VIP ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •