Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 67

Téma: k2h pan ADMIN

  1. #31
    Wer wie was
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    No nic koncim, aj cez vsetky tie dokazy este viac utvrdzujes ako si vygumovany...PS.:Drogy nicia cloveka

  2. #32
    k2h
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    tak hele.. po důkladném prostudovani v necem mas pravdu a necem mam pravdu ja! stojim si za tim co jsem napsal a neustoupim. pokud se to bude resit dal klidně se adminských práv vzdám pokud bude treba ale neni mi jedno cos tu vsechno napsal..

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: k2h pan ADMIN

    Citovat Původně založeno hopik Zobrazit příspěvky
    zase soudíte lidi podle steamu? to vám to kua neni blbý? ..
    Klid, mě zase nadávali do steam lamy :D

  4. #34
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: k2h pan ADMIN

    vis ty kha2 nebo co to mas za nick, tady na kotelne existuje takova dobre vec: chat log!!! to je takova husta vec, kterou snadno zjistis cos psal na serveru. kdyz jsem se checknul chat log, tak tam bylo presne to, co napsal tamten pepik wer wie was, takze ty, jakozto velky tucniak klames. zde mas log: http://csko.cz/chat/27018/2010.12.19.htm.

  5. #35
    k2h
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    ok ok ok ..jestli se ti to chce cist do podrobna tak cti a neklam:-* nenecham si srat na hlavu od nejakyho no namera a konec .. sem zvyklej jenom hrat a hrat a fórum me nikdy nebavilo .. hele pokud na necem trvate tak do toho .. ale doufam ze jen nedostanu ban protoze rad hraju na warFT kotelně a admin byt nemusim kdyz s tim neumim a bránim se.. prijd si nekdy zahrat a uvidis co to je hra a ne FÓRUM!

  6. #36
    k2h
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    :D hej to snad neni mozny co se ze me stalo za trosku .. KOTLE AZ TOHLE BUDES CIST TAK MI ROVNOU VEZMI PRÁVA.. nemam o ně zájem kdyz vidim co dokaze udelat jeden clovek.. me to dycky stejne slo víc bez admin. práv .. a zda se mi ze to nejsem ja s právama :D takze mi je prosimte vezmi diky :) caooo zejtra s jeste vetsi vervou sem na serveru :D

  7. #37
    k2h
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    klamal sem. a vis proc? :) protoze mi jeste nikdo nikdy v csku nesral na hlavu, ani srat nebude.. dovolim si rict ze sem nejlepsi hrac z cely kotelny a nemam proste rad kdyz se nademě nekdo povysuje jako wei wei was nebo tak nejak, protoze na to NEMÁ a pokud zapnu kotelnu tak mit nikdy nebude!!!
    konecne muzu jit spat s cistym svedomim :D
    aloha

  8. #38
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    152

    Re: k2h pan ADMIN

    Citovat Původně založeno k2h Zobrazit příspěvky
    klamal sem. a vis proc? :) protoze mi jeste nikdo nikdy v csku nesral na hlavu, ani srat nebude.. dovolim si rict ze sem nejlepsi hrac z cely kotelny a nemam proste rad kdyz se nademě nekdo povysuje jako wei wei was nebo tak nejak, protoze na to NEMÁ a pokud zapnu kotelnu tak mit nikdy nebude!!!
    konecne muzu jit spat s cistym svedomim :D
    aloha
    Tak toto si uz trosku prehnal ze si najlepsi hrac z kotelny nemyslis ?

  9. #39
    morbe
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    Citovat Původně založeno k2h Zobrazit příspěvky
    .. ja 11let a vim co se patří, ty mozna tak 11let otravujes nekde na jinych webech ..
    hehe, tak to mi rekni od jakyho cska si zacinal schvalne

  10. #40
    k2h
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    cs 1.1 2D .. cs 1.2 2D .. cs 1.3 3D - skoro jako 1.6 uz :) .. ty mi nesahas skillem ani po kotníky ty loosere.. ja prehanim? myslim ze ne time:)

  11. #41
    New[ErA]*SmD^^
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    hoši tak se koukně te na záznam serveru na kotelně .....

  12. #42
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    152

    Re: k2h pan ADMIN

    Citovat Původně založeno k2h Zobrazit příspěvky
    cs 1.1 2D .. cs 1.2 2D .. cs 1.3 3D - skoro jako 1.6 uz :) .. ty mi nesahas skillem ani po kotníky ty loosere.. ja prehanim? myslim ze ne time:)
    Myslis si o sebe vela ... Si len namysleny dement ktory musi urazat hracov podla skillu pozri sa na seba ... Ked hras 11let csko tvoj zivot pre teba znamena len hranie choj radsej von za kamaratmi ak dakych mas ... A prestan tu urazat druhych ... Dakujem za pochopenie .

  13. #43
    Kotel
    Guest

    Re: k2h pan ADMIN

    Pokud admin nemůže hrát na serveru, aniž by musel někomu nadávat, tak práva mít nemůže.

  14. #44
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: k2h pan ADMIN

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Klid, mě zase nadávali do steam lamy :D
    :D

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: k2h pan ADMIN

    Citovat Původně založeno k2h Zobrazit příspěvky
    klamal sem. a vis proc? :) protoze mi jeste nikdo nikdy v csku nesral na hlavu, ani srat nebude.. dovolim si rict ze sem nejlepsi hrac z cely kotelny a nemam proste rad kdyz se nademě nekdo povysuje jako wei wei was nebo tak nejak, protoze na to NEMÁ a pokud zapnu kotelnu tak mit nikdy nebude!!!
    konecne muzu jit spat s cistym svedomim :D
    aloha
    Neřekl bych že si nejlepší player z W3. To je podle mě teda aspoň 514Pro . Ty hraješ spíš na tu eleganci než na skill . Nic proti tobě, neříkám že nejsi dobrej ale nejsi ani nejlepší mno . ;-) A zbytečně se tu rozčiluješ máš to řešit s chladnou hlavou, akorát si naděláš nepřátele a potíže .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •