Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 91

Téma: Žiadosť o práva na War3FT - PŘIJATÝ (CHH) 1/12/2014 ODOBRATÉ

  1. #1

    Žiadosť o práva na War3FT - PŘIJATÝ (CHH) 1/12/2014 ODOBRATÉ

    Dobrý deň/večer , chcel by som požiadať o práva (CHH) na War3FT server, teda na AIM sekciu.

    Niečo o mne :)

    Volám sa Michal, mám 16 rokov a bývam na slovensku. Práve vychádzam z 9. ročníka, mal som odklad. Hrám aktívne futbal aj keď by som nemal kôli môjmu zdravotnému stavu, to odpovedá aj mojej chvíľkovej neaktivite. Záľuby mám vo futbal, florbal, basketbal a hlavne v počítačové hry, pri korých presedím polku dňa.

    Niečo s hry :)

    Som aktívny, cheaterov hlásim. Sem tam sa nezadarí no čo už, každý sa niekedy pomýli, u mňa to bolo 2x, hráč mal ale krátke demo. Cheaterov hlásim hlavne adminom na steame hlavne Mr. Chemistry. , Byznis, Zoyer (Fičur :D) e/ kedysi ešte aj Toy-ovi (Jirimu). Dúfam, že mi to potvrdia :). Denne pri PC strávim 2-5 hodín, sem tam nejaký gather s adminmi. Na War3FT servery som najčastejšie, pritom hrám Bhop, DM FFA, sem tam JB.

    Meno v hre : baGEr | ;258
    SID : STEAM_0:0:78198621
    Odkaz na profil : http://steamcommunity.com/id/bager258/

    btw. ak niekto chce moja predošlá žiadosť tam sa o mne asi dočítate viac :) http://csko.cz/forum/showthread.php?...ar3FT-a-DM-FFA

    E: A keďže veľa hráčov si žiadalo a dalo si to locknúť tak som si požiadal skôr lebo oni to "vzdali" .

    Dakujem za odpovede :)
    Naposledy upraveno Bager258; 18-07-14 v 16:50.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Další si můžete podat nejdříve za půl roku. Pokud budete zakládat více žádostí po krátkém čase, dostanete místo práv ban na fórum.

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Další si můžete podat nejdříve za půl roku. Pokud budete zakládat více žádostí po krátkém čase, dostanete místo práv ban na fórum.
    Skoro každý 2 tu žiada po 4/5 mesiacoch a toto si mu nikdy neodpísal ale zrovna mne ano....

  4. #4
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Skoro každý 2 tu žiada po 4/5 mesiacoch a toto si mu nikdy neodpísal ale zrovna mne ano....
    No jasně, když někdo skočí z okna tak skočíš za ním, co? Jak tak vidím co za useless posty na forku píšeš, tak si myslím že na práva by to chtělo čas. (ze serveru tě neznám, takže nesoudím). Ber to jako doporučení, nejsu pro ani proti. Peace.

  5. #5

    Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    No jasně, když někdo skočí z okna tak skočíš za ním, co? Jak tak vidím co za useless posty na forku píšeš, tak si myslím že na práva by to chtělo čas. (ze serveru tě neznám, takže nesoudím). Ber to jako doporučení, nejsu pro ani proti. Peace.
    Nie, nemyslel som to tak, že som ako každý len Eso. to napíše zrovna na mňa a na nikoho nie.... Ďakujem za vyjadrenie. Peace :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Skoro každý 2 tu žiada po 4/5 mesiacoch a toto si mu nikdy neodpísal ale zrovna mne ano....
    Skoro kazdy druhy? Netrep, pravidla platia pre vsetkych rovnako a teba nemusi zaujimat komu to ja napisem a komu nie. A k ziadosti, je mi jedno ci tie prava dostanes alebo nie takze nedavam ani pro ani proti.
    Naposledy upraveno Eso./digl; 20-06-14 v 18:05.

  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Skoro kazdy druhy? Netrep, pravidla platia pre vsetkych rovnako a teba nemusi zaujimat komu to ja napisem a komu nie. A k ziadosti, je mi jedno ci tie prava dostanes alebo nie takze nedavam ani pro ani proti.
    Áno platia pre všetkych a to každý 2 som nemyslel doslovne. Ja sa nestaám kam to napíšeš len keď pozerám iné žiadosti tak vydm to je všetko. Tvoj názor ti neberiem :) peace.

  8. #8
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Tak třeba já to zmíním u každé žádosti, kde si toho všimnu, že nebyla dodržena lhůta 6ti měsíců. A kolik žadatelů si vybavuješ, kteří ji nedodrželi a práva dostali?
    Nahlášeno na fóru, přes pár nesrovnalostí, něco máš. Přes steam nemůžu posoudit. Ale hlášení nejsou všechno.
    Jsi tu stabilně, nevyvoláváš konflikty, spíš se vyjadřuješ i kde bys nemusel a od začátku jsi huntil posty.
    Sečteno, podtrženo portálu prospíváš :-), ale na admina to u mě není. PROTI

  9. #9

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    V prvom rade ďakujem za vyjadrenie :) . No to že niekto si žiadá skôr som tu už vydel. Zo začiatku som bol hlúpy a arogamtný, no už som sa poučil zo svojích chýb a už nebudem robiť problémy ani blbosti. Každopádne je to tvoje rozhodnutie a to ti meberiem ďakujem aj za kritiku.

    E// no na steame hlásim v jednom kuse... to som písala hore.
    Naposledy upraveno Bager258; 21-06-14 v 07:18.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Žiadosť o práva na War3FT

    Asi by som dal tomu aspon taky rok este cas
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žiadosť o práva na War3FT

    Dej tomu čas...
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  12. #12

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Chalani, berem to ale aj keď budem čakať, čo sa zmení ? Hlásim stale, na fore som sa polepšil od začiatku. Skúsenosti s adminovaním mám a mód hrám satále, Flope šak ma tam stretávaš... ale ďakujem za vyjadrenie a Jolo dík za vyjadrenie platí aj to vyjadrenie pre teba čo pre Flopa... Ďakujem.

  13. #13
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Změní se to, že když se budeš vyjadřovat rozumně a ne za každou cenu všude, tak se časem upraví dojem, který děláš. Doteď jsi huntil a reaguješ na každé slovo kohokoli, kdo má práva.
    Take it easy and lay back. Vyjadřování máš vcelku slušné i když na serveru ti to taky výjimečně ujede, tak se moc nikde nevnucuj a nějaký čas tomu dej.

  14. #14

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    dhaaqu, už som sa poučil s toho huntenia a to keď som napísal do hlásení, že už je banned tak admini neď skáču čo za debiliny tam píšem a pritom by to tam napísali oni. Už sa moc nevjadrujem a poučil som som sa s banov ktoré som mal na webe. Váš názor vám neberiem je to na vás. Dhaaqu a na servery sem tam nejaké slovko ujde ked celý team ide za humanov ale som chalan ktorý moc nenadáva. Ďakujem za odpoveď.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Na jednu stránku jseš člověk, kterej něco trefí, má aktivitu na serverech, rozpozná cheatra, hlásí (ikdyž jsem zpátky doma už několik dnů, tak jsem od tebe hlášení zatím neviděl, možná na to nemám jen štěstí).

    Ale to jsou věci serverů, jenže adminství má eště jednu část a tou je forum. A to je tvůj hlavní kámen úrazu podle mě. Sám víš, kolik si tu měl banů za huntění postu atd. přesto jsem se přenesl, to už není aktualní, neřeším to.

    Pak si zažádáš o práva, ani ne po půl roce . . Když ti admini pišou, dej tomu čas, nemusí to nutně znamenat tu nejkratší dobu za kterou je možný si požádat zase. Opravdu, tímhle akorát ukazuješ to, že sice o ty práva stojíš, ale "za každou cenu" .

    Vážně tomu dej eště nějákej ten čas, drž aktivitu / hlášení . . neukazuj na sebe za každou cenu a věř, že lidi na tebe změní názor,když uvidí, že máš rozvahu, neděláš a nepíšeš sračky atp. A tím se tvoje šance na práva rapidně zvýší.

    Čiže já tuhle žádost neberu ani tak vážně, jelikož nesplňuje podmínky a je vytvořená dřív než po půlroce . . takže nečekej pro a ani proti.

    Já si nemůžu pomoct, ale v xx aspektech to na mě působí jako případ Darwina, nebejt toho forka, většina lidí tě bere pozitivně .
    Naposledy upraveno Toy; 30-06-14 v 02:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •