Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 91

Téma: Žiadosť o práva na War3FT - PŘIJATÝ (CHH) 1/12/2014 ODOBRATÉ

  1. #16

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Na jednu stránku jseš člověk, kterej něco trefí, má aktivitu na serverech, rozpozná cheatra, hlásí (ikdyž jsem zpátky doma už několik dnů, tak jsem od tebe hlášení zatím neviděl, možná na to nemám jen štěstí).
    Možno no ja hlavne hlásim na steame takže to bude asi kvôli tomu.

    Ale to jsou věci serverů, jenže adminství má eště jednu část a tou je forum. A to je tvůj hlavní kámen úrazu podle mě. Sám víš, kolik si tu měl banů za huntění postu atd. přesto jsem se přenesl, to už není aktualní, neřeším to.

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Pak si zažádáš o práva, ani ne po půl roce . . Když ti admini pišou, dej tomu čas, nemusí to nutně znamenat tu nejkratší dobu za kterou je možný si požádat zase. Opravdu, tímhle akorát ukazuješ to, že sice o ty práva stojíš, ale "za každou cenu" .
    Nežiadam za "každú cenu"....

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Vážně tomu dej eště nějákej ten čas, drž aktivitu / hlášení . . neukazuj na sebe za každou cenu a věř, že lidi na tebe změní názor,když uvidí, že máš rozvahu, neděláš a nepíšeš sračky atp. A tím se tvoje šance na práva rapidně zvýší.
    Dúfam, že hlásiť neprestanem a aktivita ostane, keďže nemôžem ani moc chodiť tak budem celé prázdniny doma.

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Čiže já tuhle žádost neberu ani tak vážně, jelikož nesplňuje podmínky a je vytvořená dřív než po půlroce . . takže nečekej pro a ani proti.

    Já si nemůžu pomoct, ale v xx aspektech to na mě působí jako případ Darwina, nebejt toho forka, většina lidí tě bere pozitivně .
    A huntit som prestal... 1 ban som dostal právom ako aj ten 2 lenže ten 2 bol "schválne" vysvetloval som to adminom na steame ak chceš tak tam ti to vysvetlím.
    Ďakujem za odpoveď.

    E// a to, že som si požiadal skôr, je hore napísané aj vysvetlené asi.
    Naposledy upraveno Bager258; 30-06-14 v 08:49.

  2. #17
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žiadosť o práva na War3FT


  3. #18

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Ak viem tak 2 s toho su offtopics takze sa posty nepocitaju...
    E// ak sa mylim tak prepacte... a ano to 1 bolo nezmysel a tie dalsie 2 proste som pochvalil hraca za score ... kolko ludi tam len tak pise....
    Prepacte za gramatiku som na mobile.
    Naposledy upraveno Bager258; 14-07-14 v 05:20.

  4. #19

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Chcel by som sa ospravedlniť trošku dopredu. Prepáčte ale 17.8.-23.8. nebudem aktívny ako na webe, tak na servery pretože idem na týždeň preč, kto chce vedieť tak pm. Ďakujem za pochopenie.

    E/ chcel by som aj poprosiť atmynov o vyjadrenie.
    Naposledy upraveno Bager258; 18-07-14 v 19:01.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Ja som PROTI. Už len z toho dôvodu že si si ju podal skorej ako pól roka, na jednu stranu tu píšeš že práva nechceš za každú cenu ale chceš naše vyjadrenie tak tu ho máš. Ďalej sa mi nepáči tá aféra s VIP kódy už ako to bolo to je jedno ale bol si do toho zapletený, takže bohužiaľ. A ěste všetku vinu si chcel zhodiť na pixieho. Daj tomu ešte dlhý čas.

    E: Troška som sa stratil, ale asi tomu chápem. Nechaj si tú žiadosť otvorenú a časom sám uvidíš. Hlás ďalej ako hlásiš a možno aj názor zmeníme.
    Naposledy upraveno Fhacker; 18-07-14 v 20:05.

  6. #21

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Ok, chcel som tu vyjadrenia lebo idem preč. A ja som dal pixiemu kody na vip a par krat som sa pomylil ked som mu opakoval kody, tie čo som sa pomylil uz boli pouzite mnou, no opravil som sa a dal som mu tie, co neboli pouzite. On ich pouzil a vyhercom poslal tie co som sa pomylil a poslal mu tie co som pouzil ja.

    Prepacte za gramatiku pisem s mobilu.

    E/ kludne ti to zajtra na TS vysvetlim
    Naposledy upraveno Bager258; 18-07-14 v 20:08.

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Od Pixieho

    Takže vy tomuhle klukovi chcete dát práva? To si děláte srandu ne? Sice já jsem ten co ty práva nedostal, ale už je ani nechci. Takže to co jsi tu předvedl, jak jsi na mě zhodil tu věc s vip kodama ty jseš dobrej teda.. Netušil jsem že budeš taková svina, že si vymyslí tuto trapnou historku o tom, že jsem si ty kody vzal já :DD aha, no musím říct, že se tu to dost změnilo, ale já na to nepřišel, ale co už, nenadělám nic, tenhle šašek si tu bude stejně furt vymýšlet takové hovna, sbohem.!
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Takze pixie. Does mi pisal ze 2 kody boli pouzite tebou a 1 mnou, a ten 1 bol ten co som ti ich znovu posielal lebo sa ti nechceli hladat v minulosti. Keby sa da na steame vyhladat minulost tak to sem dam ale nejde to. Ty si sa mi zacal vylievat na steame ze ci ti nedam nejake kody do sutaze, ak som dal. Nemal sim za potrebu dalsie si aktivovat, pretoze som si ich 12 alebo 13 aktivoval. Nemal som to za potrebu. Za to ze ty mas na mna nervy nemusis ma zhadzovat. Dikes.
    Prepacte za gramatiku som na mobile.

  9. #24
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Takze pixie. Does mi pisal ze 2 kody boli pouzite tebou a 1 mnou, a ten 1 bol ten co som ti ich znovu posielal lebo sa ti nechceli hladat v minulosti. Keby sa da na steame vyhladat minulost tak to sem dam ale nejde to. Ty si sa mi zacal vylievat na steame ze ci ti nedam nejake kody do sutaze, ak som dal. Nemal sim za potrebu dalsie si aktivovat, pretoze som si ich 12 alebo 13 aktivoval. Nemal som to za potrebu. Za to ze ty mas na mna nervy nemusis ma zhadzovat. Dikes.
    Prepacte za gramatiku som na mobile.
    Jen tě poupravím, dva kódy tebou a jeden Pixiem, ale to už je asi bezpředmětné řešit.

    K žádosti - můj názor se od předešlé žádosti neměnil, na práva to ještě pořád nevidím. Viz. výše, vše podstatné už bylo řečeno.

  10. #25

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Does, tak dokonca, ale bolo to tak ako som napísal, môžem vysvetliť na TS/seame. A ďakujem za odpoveď.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žiadosť o práva na War3FT

    Aktivitu máš suprovou. Hlášení už sem od tebe dlouho neviděl.

    No dal bych tomu ještě čas, a třeba si pak zažádej o dárek pod stromeček.

  12. #27

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    No aktivitu mám, ako si napísal, hlásim dosť často buď cez ! alebo na fore, môžem sem dať aj odkazy. Hlásievam na steame Byznisovi, Tutimu som tiež niečo nahlásil, sem tam Zoyer príde na hlásenie. A ďakujem za odpoveď.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žiadosť o práva na War3FT

    Jak sem psal, aktivita najedničku...hlášení jsem myslel ingame, ale tak asi jsem slepý.
    Zatím bych počkal a na ty vánoce bych to zkusil :)

  14. #29

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Ok. No ingame sa pokúšam cez "!" aby to admini videli ale keď nejdu tak hlásim cez STEAM. Ďakujem za vyjadrenie. Počkám si na ostatné vyjadrenia, potom dám asi na tvoju radu. Ďakujem za vyjadrenie ešte raz :) .

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Môžem potvrdiť že občas idem na jeho hlásenie alebo mi napíše na steam. Zatiaľ všetko banned.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •