Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 91

Téma: Žiadosť o práva na War3FT - PŘIJATÝ (CHH) 1/12/2014 ODOBRATÉ

  1. #31

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Ďakujem za vyjadrenie, no zatiaľ all banned no :)

  2. #32
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Za mna pro, zatial Fail mi nenahlasil a nechce sa mi za tie bany co mi nahlasil davat: by Bager.
    Naposledy upraveno because; 01-09-14 v 18:58.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #33

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Ďakujem za odpoveď, no ale keď ťa pekne poprosím :D

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žiadosť o práva na War3FT

    Zajímalo by mne, proč když jsi na serveru a přijdu tak vydržíš jen 2 - 3 kola. Můžeš mi to nějako vysvětlit ? A neříkej, že je to náhoda tato situace se opakuje velmi často zrovna dnes se to stalo po 2. .
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  5. #35

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno Flopsaid Zobrazit příspěvky
    Zajímalo by mne, proč když jsi na serveru a přijdu tak vydržíš jen 2 - 3 kola. Můžeš mi to nějako vysvětlit ? A neříkej, že je to náhoda tato situace se opakuje velmi často zrovna dnes se to stalo po 2. .
    Neviem, proste keď sa nedarí tak idem inde. Nie že by si mi vadil ani nič, ale ako si videl, nedarilo sa mi tak som šiel inde, podľa chatlogu, potom som sa ako tak rozohral ale na war mi to zas nejak nešlo tak som pustil nachvílu Lolko. Proste tak niekedy to robím keď sa nedarí, a kto nie ?.... Potvrdí ti to viac hráčov proste sa mi nedarí idem na iný server, väčšinou FUN, DM FFA, D2 only... Ale hral som s tebou už pár máp ale proste neviem nedarí sa idem na iný server, taký zlozvyk... alebo keď si poviem, že na inom servery je lepšia mapa tak idem tam, nič proti tebe a ani proti iným nemám proste taký zlozvyk v podstate.

  6. #36
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno Flopsaid Zobrazit příspěvky
    Zajímalo by mne, proč když jsi na serveru a přijdu tak vydržíš jen 2 - 3 kola. Můžeš mi to nějako vysvětlit ? A neříkej, že je to náhoda tato situace se opakuje velmi často zrovna dnes se to stalo po 2. .
    A jak to, prosím tě, souvisí s žádostí ? I kdyby to dělal záměrně, tak tobě to může být jedno, to je jeho věc, kdy se připojuje a odpojuje.

  7. #37

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    A jak to, prosím tě, souvisí s žádostí ? I kdyby to dělal záměrně, tak tobě to může být jedno, to je jeho věc, kdy se připojuje a odpojuje.
    Tak to je pravda ,že ako to súvisí so žiadosťou ale aj tak, nerobím to zámerne, vysvetlil som vyššie.

  8. #38
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Myslim ze pointou prispevku Flopsaida bylo, ze jak se pripoji zkusenejsi hrac, tak zmineny odejde.

    Pravdou je, ze admin se nemusi nutne rovnat skiller :)

  9. #39

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    No pidda ako som už písal, hral som s ním už mapy a ten skill má, má aj brain ale nevyhýbam sa mu. Nemám prečo.... Hral sm už a s tebou a tiež ten skill máš ale mne sa darilo dávalsom killi tak som hral, no ale keď sa nedarý idemna iný server, ako som už napísal.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    No pidda ako som už písal, hral som s ním už mapy a ten skill má, má aj brain ale nevyhýbam sa mu. Nemám prečo.... Hral sm už a s tebou a tiež ten skill máš ale mne sa darilo dávalsom killi tak som hral, no ale keď sa nedarý idemna iný server, ako som už napísal.
    Neodpovídej na to, na co nemusíš, mohlo by ti to uškodit.

    K žádosti, hrál jsem tam s ním ještě za dob, kdy jsem 1.6 hrál pořádně, něco málo mi nahlásil, tuším jich bylo víc jak 10, bez failu.
    Teď s ním občas hraji GO, myslím si, že vše potřebné k adminování má a tudíž za mě bez problému, jsem pro.

    Edit: jedinou věc co bych ti vytkl/poradil je to forko, ty tvoje příspěvky o hovně, píšeš vesměs sračky, nezapojuj se do konverzací, do kterých nemusíš, může ti to maximálně uškodit. Když se budeš řídit té rady, myslím si, že nikdo nebude mít nic proti tomu, abys dostal práva. 2x měř a 1x řež, takže si to prostě pořádně promysli, než něco napíšeš a bude to v pohodě.. :)
    Naposledy upraveno Slunicko; 05-09-14 v 14:08.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  11. #41

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    ďakujem Sluničko za tvoju odpoveď, Ďakujem za pro :) ...
    K tomu editu, už som sa poučil a ako si napísal vyjadril som sa zbytočne, už sa chcem zmeniť a budem radšej 2x merať a 1x rezať, ďakujem za radu a aj za odpoveď :)

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Na základe doterajších zistení mením na PROTI. Je pravda, že možno by si nebol zlý admin, ale na svoj vek mi prídeš až veľmi detský. Bol si dobrým kandidátom, no bude to asi tak, ako to píše Jiři, že ti ide len o amx a nie o dobro portálu.Nejde o rozpoznanie cheatera, ani o brain, ale o tvoj postoj k tomu portálu, myslel si si, že ak si podáš žiadosť inde, tak sa o tom nikto nedozvie ? A pritom si mal žiadosť podanú tu a nevyzeralo to sľubne. Takže všetko nasvedčuje tomu, že si nás chcel oklamať. Toľko odo mňa.
    Naposledy upraveno Chemo; 24-09-14 v 13:29.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  13. #43

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Citovat Původně založeno Mr.Chemistry. Zobrazit příspěvky
    Tiež som toho názoru, čo Sluničko. S bagrom som začínal na Fune. Cheaterov mi donedávna hlásil, len teraz sú nejaké suchoty. :D Ale keď píšete, že hlási vám, tak ok. Celkovo brain si myslím, že má, skill tam tiež nejaký je a hlásenie cheaterov, mne ich nahlásil veľa, z toho tam bol 1 fail, ale kto je neomylný, však ? Najviac si si poškodil s posthuntingom, za ktorý si bol aj 2x zabanovaný, ale berme to, že je to minulosť a ban nie je až taký podstatný, akoby bol za cheaty. Takže ja som ZA.
    Ďakujem chemi :) no prestal som tebe hlásiť nejak som na teba zabudol :/ ale hlásim dosť a tie bany, poučil som sa a bolo, s Eustom sme sa porozprávali a už som sa dal do kopy. Ten fail, ako si povedal každý robí chyby sme len ľudia, a ďakujem za "Ano-ZA" :)

    E: pirat dik za vyjadrenie :)
    Naposledy upraveno Bager258; 08-09-14 v 17:38.

  14. #44
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    Potvrdzujem ze mi hlasi cez Steam, vsetko zabanovane. Presny pocet neevidujem.

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Žiadosť o práva na War3FT

    som PRE sancu mu treba dat , drzi ho to aj ked dostal proti a hate , snazi sa , a ked tak na zaciatok CHH

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •