Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Vylepšenia!

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Vylepšenia!

    V poslednom čase sa mi zdá , že na Zombie hrá celkovo menej ľudí .. a všimol som si tiež , že sa často sťažujú , keď hrajú hráči za Zombie (nechajú sa nakaziť na začiatku kola).

    Keďže sa teraz precovalo na zombie (nový frost granát) tak by sa teraz mohlo troška popracovať aj na CT.


    *CT* Napadlo ma , že by sa mohol pridať Dragon Canon. (myslím že to tu už niekto písal). Komentáre pod príspevkom neboli veľmi kladné .. boli skôr typu: Kopírovanie z

    GayShites ..

    A čo že to majú na GS? nie je to zlé , keby to bolo dajmetomu za 45b , a zapalovalo by to Zm..

    Podla mňa to zlý nápad nie je ..

    A tak by sa aj ludia čo hrajú iba za CT potešili novému itemu .. podla mňa.

    Ďalej by sa zas mohol zvýšiť počet mín ... pretože 3 je málo .. keď si dá CT do zadu 1 záložnú minu , tak má už iba 2 do predu , ale 2 nestačia .. prejde 1 ZM

    cez minu , druhý za ím , tretí sa prebugne , a je v campe .. bolo by ideálne vrátiť to späť na 5 mín , a ak nie 5 , tak aspoň 4.



    *ZM* Podla mňa bola chyba odobranie Strip Granátu. Ten frost je síce šikovný , ale strip bol lepší .. je to iba návrh , ale nemohol by sa pridať strip s tým , že ubere

    armor nie na 0 (1 hit do nakazenia) ale na 1 armor (2 hity do nakazenia) .. zlé by to nebolo..

    Ďalej , napadlo ma .. Brouk po smrti - malý šikovný pavúčik , ktorý je schopný nakaziť hráča. Napadlo by ma , či by sa nedal presunúť z bonus vecí , do Bonus exp (M 6) a

    napríklad 1 brouk by stál 400xp , a max. by boli 2 brouky - 2. by stál 800xp. Je to iba nápad , ale nie je zlý .. Ale keď sa nad tým tak zamyslím , tak CT sa budú zase sťažovať

    .. ale skúsiť by sa to dalo :)


    Odo mňa všetko :)
    Naposledy upraveno GyTTE; 24-06-14 v 21:19.
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Vylepšenia!

    Určite PRE. Toto by prilákalo viac hráčov.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Vylepšenia!

    Súhlasím so stripom a mínami.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Vylepšenia!

    Moj navrh je, aby sa pocet min zvisil /na 5/ v pripade, ak nastane situacia, ze pocet zombie na mape je 2x vacsi nez pocet ludi. To znamena 10 ludi a 20 zombie, 8 ludi a 16 zombie...

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Vylepšenia!

    Z jedneho zombika 2 chrobaky ?! A este zdarma kazde dalsie kolo ?... By som si pozrel ako ubranis 40 chrobakov. Ked uz silou-mocou dat zombikom nieco do xp menu, tak radar, je to uzitocnejsie ako sa zda :)

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Vylepšenia!

    Citovat Původně založeno Likan. Zobrazit příspěvky
    Ked uz silou-mocou dat zombikom nieco do xp menu, tak radar, je to uzitocnejsie ako sa zda :)
    Stavím sa, ze radar nevie používať resp. nechápe 3/4 servera ;)

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Vylepšenia!

    neni to spatnej napad ale fakt koupi si vice lidi 2 brouky je to hard :D spis ten radar a nebo ze by se te brouky dali vylepsovat jakoze vice damage....

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vylepšenia!

    Radar nemaji?
    Ke kopirovani z GS: vsechno se kopiruje z ruskejch a cinskejch serveru, ktery delaj komplet pluginy. Na jejich foru zase psali, ze kopirujou kotelnu.

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Nehorazne
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Ja neviem uz
    Příspěvky
    113

    Odpověď: Vylepšenia!

    Som pre zvýšenie počtu mín a pridania radaru do bonus exp
    Pán bbot: nehorazne jastli neprestanes hrat s tema cheatama tak te nahlasim a pak si uz nikdy nezahrajes!

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Vylepšenia!

    Tři miny stačí, je to jenom o zvyk. Strip byl kravina, už ten zm frost nade je docela high, obzvlášt na začátku mapy. Spíš přidat 30 armoru na začátku kola pro každýho humana podmínka: pokud 0ap > přídělit 30ap, aby to nedávalo každý kolo navíc armor všem, jelikož se často stáva, že zombie vyhrajou 20 kol a CT 0, na druhou stranu by tahle inovace motivovala k tomu, aby se všichni na začátku nenechávali pořád nakazit.. Ono když je kemp plnej lidi bez armoru, tak se jen těžko dá ubránit a mapa nebude jenom o tom, že 25 lidi čumí, jak last plantuje miny na spawn.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Vylepšenia!

    Ale ani riderov nápad neni zlý.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Sparty
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Vylepšenia!

    Mňa už normálne trafí z tých neustálych zmien... Za polroka sa na jednom servery udialo viac zmien než je to zdravé, postupne sme si museli všetci zvykať na iné tlačítka, kvôli prehodeniu v menu u zombie aj u CT.. Jednoznačne nesúhlasím s pridaním stripu do hry, bol som od začiatku proti tomu, je to zbytočné uľahčenie hry pre každého, ak má hráč skúsenosti s nákazou, mal by si to zaobstarať aj bez úplne zbytočného stripu, tak isto je to aj s frostom. Jednoznačne som Proti pridaniu nových zbraní pre menu CT. S tým broukom je to úplne zbytočné ako si ho dať do ešte do xp menu. 2 brouci ? Niektorým hráčom robia problém piati, hlavne tým slabším, celú mapu by to vyzeralo ako na konci kola, ked hráči míňajú body.. Som jednoznačne proti všetkým týmto nezmyslom do hry, dosť bolo zmien a nevymýšľajte hlúposti do hry, ktoré sa vám potom páčiť nebudú a kvôli nim aj skončíte..





  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Sparty
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Vylepšenia!

    Súhlasím iba s upraveným počtom mín na počiatočných 5, 3 mi prídu málo jednak už kvôli názoru, ktorý mal Gytte..





  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Vylepšenia!

    Bolo to celé iba nápad ..
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Vylepšenia!

    Citovat Původně založeno Sparty Zobrazit příspěvky
    Mňa už normálne trafí z tých neustálych zmien... Za polroka sa na jednom servery udialo viac zmien než je to zdravé, postupne sme si museli všetci zvykať na iné tlačítka, kvôli prehodeniu v menu u zombie aj u CT.. Jednoznačne nesúhlasím s pridaním stripu do hry, bol som od začiatku proti tomu, je to zbytočné uľahčenie hry pre každého, ak má hráč skúsenosti s nákazou, mal by si to zaobstarať aj bez úplne zbytočného stripu, tak isto je to aj s frostom. Jednoznačne som Proti pridaniu nových zbraní pre menu CT. S tým broukom je to úplne zbytočné ako si ho dať do ešte do xp menu. 2 brouci ? Niektorým hráčom robia problém piati, hlavne tým slabším, celú mapu by to vyzeralo ako na konci kola, ked hráči míňajú body.. Som jednoznačne proti všetkým týmto nezmyslom do hry, dosť bolo zmien a nevymýšľajte hlúposti do hry, ktoré sa vám potom páčiť nebudú a kvôli nim aj skončíte..
    Souhlasím, další člověk co mi hovoří z duše ! :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •