Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Výhoda pre VIP

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Výhoda pre VIP

    NE ! z duvodu ze pokud nebude afk vip kopnut ze spektu zrovna na d2 only kde mapa trva hodinu tka hodinu se naser vip do spectu a nic ho netrapi
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  2. #17
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Výhoda pre VIP

    Omezim to na 10 minut, to na natoceni dema musi stacit. Jinak nechapu, jak te to muze hodit do tymu, to je asi nejakej bug. Nikdo jinej s tim za 4 roky problem nemel.
    Naposledy upraveno Kotel; 30-06-14 v 08:36.

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele b4official
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    114

    Odpověď: Výhoda pre VIP

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    NE ! z duvodu ze pokud nebude afk vip kopnut ze spektu zrovna na d2 only kde mapa trva hodinu tka hodinu se naser vip do spectu a nic ho netrapi
    Ako som už písal, nemusí to byť na nekonečno - úplne stačí 10 minut v specte po nevybraní teamu to kickne VIP

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Omezim to na 10 minut, to na natoceni dema musi stacit. Jinak nechapu, jak te to muze hodit do tymu, to je asi nejakej bug. Nikdo jinej s tim za 4 roky problem nemel.
    Úplne stačí 10 minut. Tak keď som v specte o niekoľko minút mi začne vypisovať, že "máš x sekúnd na vybranie teamu alebo budeš kicknutý" - niečo v tom zmysle alebo Mi hodí tu otázku či som v hre alebo som afk - tá možnosť Ano alebo Nie, tak keď vyberiem Ano automaticky mi to vyberie team podľa toho kde je menej ľudí, teda mi to už len ukáže, za ktorú osobu chcem hrať - tie 4 modely hráčov po vybraní teamu. Ak nevyberiem žiadnua nechám to tak, môžem ďalej spectovať, ale už len hráčov z toho teamu kde som ja prehodený - napr. ak mi to vyberie team CT, tak môžem spectovať len ct-čkárov, T nemôžem pretože ja som u ct ale stále Mrtvy.. neviem či som sa vyjadril dosť jasne, lebo už píšem strašne veľa, tak dúfam, že ste to pochopili..

  4. #19
    Stálý člen (Don Corleone) Avatar uživatele SGP_
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    299

    Odpověď: Výhoda pre VIP

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Omezim to na 10 minut, to na natoceni dema musi stacit. Jinak nechapu, jak te to muze hodit do tymu, to je asi nejakej bug. Nikdo jinej s tim za 4 roky problem nemel.
    Jsem ve ''spectu'' a vyjede mi AFK KONTROLA. Tam se mě to zeptá jestli tu jsem a je tam na výběr ANO nebo NE.
    Je jedno na co kliknu, protože mě to hodí tak i tak do nějakého týmu.

  5. #20
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Výhoda pre VIP

    Citovat Původně založeno b4official Zobrazit příspěvky
    Ako som už písal, nemusí to byť na nekonečno - úplne stačí 10 minut v specte po nevybraní teamu to kickne VIP



    Úplne stačí 10 minut. Tak keď som v specte o niekoľko minút mi začne vypisovať, že "máš x sekúnd na vybranie teamu alebo budeš kicknutý" - niečo v tom zmysle alebo Mi hodí tu otázku či som v hre alebo som afk - tá možnosť Ano alebo Nie, tak keď vyberiem Ano automaticky mi to vyberie team podľa toho kde je menej ľudí, teda mi to už len ukáže, za ktorú osobu chcem hrať - tie 4 modely hráčov po vybraní teamu. Ak nevyberiem žiadnua nechám to tak, môžem ďalej spectovať, ale už len hráčov z toho teamu kde som ja prehodený - napr. ak mi to vyberie team CT, tak môžem spectovať len ct-čkárov, T nemôžem pretože ja som u ct ale stále Mrtvy.. neviem či som sa vyjadril dosť jasne, lebo už píšem strašne veľa, tak dúfam, že ste to pochopili..
    Pravda, takovou zkušenost mám i já a dost jsem to používal. Pokud je server plný a ptá se to, jestli jsem přítomen, tak odpověď ano mě hodí k T a ne k CT. A když pak nevyberu model, můžu neomezeně spectovat daný team, dokonce skrytě. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •