Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Vylepšenia na zm new xp!

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Vylepšenia na zm new xp!


    -Dať granaty na laser.

    -Premenovať server na niečo lepšie zapamatelne a viac pritahujuce hračov napr. zombie plague xp.

    -Pridať pre vip ukazovateľ jeho dmg.

    -Jeden prvok zo zombie mi na tomto novom strašne vadi, su to zm classi ktorých je strašne veľa a len zopár sa dá využiť alebo naopak nekazia hru myslim že ponechať by sa mali len :jump,healer,smoker,tank a pre vip hunter ostatne su buď nanič alebo len odstrašuju novačikov (taky smooker alebo neviditelna nema využitie len kazenie hry novačikom)

    -Pridať marine stal by 75 b , mal by veľmi vysoký armor , bol by rýchlejší ako normal hráči mal by rýchlu brokovnicu , ale musel by každých napr. 30 sekúnd zabiť zm aby hráči s ním nekempili , zároveň by mal camp radar.

    -Aby malo liečko väčši radius kedže ten je veľmi malý ,ťažko trafiť nejakeho hrača a ak aj niekoho vyliečim už pri nom zm ho infikuje .

    -Pridať mody ako su na zm čiže nemesis,plague,swarm,survivor.

    -Pridať mapy :zm_cpl_mill_kamp a zm_long_jump:http://cs.gamebanana.com/maps/166959 .

    -Aby hráči mohli vkuse skákať double jump(lebo teraz to je myslím len každý druhy skok)



    Budem rád ak sami napíšete čo sa vám na serveri páči alebo nepáči.
    Naposledy upraveno halelujah; 29-06-14 v 16:14.

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vylepšenia na zm new xp!

    Nazev serveru me zatim nenapadl.

    VIP ma 2x vic bodu za damage, nakazeni, zabiti

    Jediny doplneni HP je kladivem a tak to zustane

    Laser se znici, kdyz do nej skocis, neubere full hp

    Skakat v kuse double jump nepujde, protoze pak by se dalo dostat na mista, kam se zombie nedostanou.

    Zombie classu je tolik, protoze kazda ma nejaky vyuziti. Mozna krome chemika, ale tomu jeste neco pridam, je pomerne novej.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Vylepšenia na zm new xp!

    Jenom se přidám tomu chemikovi není špatnej nápad něco přidat jinak ten class se mi dost líbí.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Vylepšenia na zm new xp!

    Chemika odstranit a pridat schopnost vidiet ludi hunterovy. Tie navrhy co tu odzneli su asi vsetky hlupost...

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Vylepšenia na zm new xp!

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Chemika odstranit a pridat schopnost vidiet ludi hunterovy. Tie navrhy co tu odzneli su asi vsetky hlupost...
    Dobry napad ale neviem čo je hlupost.Mapy by sa hodilo pridať vyššie dve zmienené su prakticky podobné tím predtým to znamená minimum hard core kemp ale hlavne velké zábavne mapy.Marine alebo nazvite to ako chcete vydel som to na ruskom serveri bol drahší ale je to určite zábavne behať po mape a vyhladavať zm určo viac ako kempiť.
    A o doplneni hp kladivom, o tom že maju vip 2x tolko viac b a o lasere som nevedel. A teraz keď hrači skaču každy druhy skok dvojity je to to iste že sa dostanu na miesta kde normal zm nie čiže je to len blbe obmedzenie ktore ničomu nepomaha i tak climb sa dostane všade.

    E: a veci o ktorych som nevedel že tam su som odstranil.

  6. #6
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Vylepšenia na zm new xp!

    Môže sa pridať nejaký predmet pre ct, ktorý by bránil nákaze od infekčného granátu? Dajme tomu za 20 bodov nebaví ma keď sa mi podarí konečne po 5-6 kolách niekde zakempiť kúpiť si nejakú zbraň, lebo som furt robil len nákazu a nejaké zm to do mňa hodí infekčný a 30 bodov v ...

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Vylepšenia na zm new xp!

    ale treba take zm b hop vubec neni zbytecnej toho bych vubec neodstranoval me treba nebavi jit pres celou mapu pul hodiny ....

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vylepšenia na zm new xp!

    Halelujah tam hral 5 minut a hodinu psal navrh, takze ...
    Co znamena "dat granaty na laser" ?

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Vylepšenia na zm new xp!

    Kotel asi myslí taký plugin, čo máš v ruke HE a pravým tlačitkom si menís nastavenia. Je tam tripmine, hodíš, granat na stenu a pôjde z neho laser, keď niekto prejde granat vybuchne.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Vylepšenia na zm new xp!

    Citovat Původně založeno oli221 Zobrazit příspěvky
    Kotel asi myslí taký plugin, čo máš v ruke HE a pravým tlačitkom si menís nastavenia. Je tam tripmine, hodíš, granat na stenu a pôjde z neho laser, keď niekto prejde granat vybuchne.
    Ano presne tam su nastavenia ako proximity,homing je to vážne super .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •